• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Say, já vím, lehce se to radí co... Já si zas pak po porodu občas říkala, jak mi bylo fajně těhotně, dívala jsem se na 3 filmy za sebou a nikdo nic nechtěl... a ještě jako těhuli by mě tyhle rady vytočily, že filmy mám okoukané, nic se mi nechce a tak :grinning:
jednou večer už jsem byla tak krajně nevrlá, že mě jarek v 10 večer vytáhl na vlahý ostravský vzduch na procházku... protože na cokoli se mě ptal, dostala se mu odpověd NE s patřičně hysterickým nádechem :grinning:
2. bře 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
Volejte sociálku :unamused: došlo mi, že jsem malé zapomněla dát příkrm (polední :confused: )
2. bře 2009 v 16:42  • Odpověz
Jani a to se o nej neprihlasila :grinning: ?
2. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Ona jakoby brečí, když má hlad, i když teďka si spíš co hodku jen cucne, jsem takový fast food... já prostě vždycky vytáhla tričko, nějak mi ušlo, že bych měla vytáhnout příkrm :slight_smile: jako jo, vzpomněla jsem si na to, ale říkala jsem si, že trochu pozdějc :grinning:
2. bře 2009 v 16:48  • Odpověz
tak to bude mit k veceri :grinning:
2. bře 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
Jj, už se to hřeje :sweat_smile:
2. bře 2009 v 16:54  • Odpověz
jani, tak co Kika? prezila pozdni obed :grinning:?
2. bře 2009 v 18:28  • Odpověz
jo no..ten na tom vozicku:slight_smile: a co budete resit, na randkovani?:slight_smile:
nam se ted tak kraaasne spalo:slight_smile: citim se stoprocentne lip doma...
2. bře 2009 v 18:38  • Odpověz
tak mame dalsi 2 miminka dneska, vcera celkem 3 :dizzy_face:
ja chci taky :dizzy_face:
2. bře 2009 v 18:47  • Odpověz
tyjo tolik jo?:grinning: ja vam tam jdu cumnout..chci vedet, jestli uz porodila ta z Trince:slight_smile:
2. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
a ta ma jakou prezdivku? jeste nemame zaktualizovany tabulky :wink:

Emi, taky koukas co se tu objevuje za temata? :grinning:
2. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
no ja obcas zahlidnu nejake vyborne..:grinning:
ale snazilky docela projizdim a honem hledam nase..nejak me depta tech milion temat na jedno tema (hezky receno ne?:grinning: )
ona se jmenuje nejak Verrru nebo tak..jdu to najit:slight_smile: mmnt:slight_smile:
2. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
verrrunka se jmenuje:slight_smile:
2. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
tak ta je jeste cela :slight_smile:. teda aspon nic nedala vedet :slight_smile:. te kdyztak poinformuju kdyby neco :wink:
2. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
dobrej je ten jak ho manzelka nabizi za oplodnovatele :grinning:
2. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
tady se cim dal tim vic zakladaji podobne diskuze..uz me to moc nebavi....
nebo jestli pri sklapovackach muze byt zena neplodna a podobne...
2. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
no to mas naprostou pravdu. ja uz to ani neprocitam. mame jedno z nejdelsich nazvu, tak se mi to hleda dobre :grinning:
2. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
presne..jeste ze to janca tak dobre vymslela..:grinning:
say uz pukniiii..:grinning: ale musi to byt hnus, cekani na nevim co ze?:slight_smile:
2. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
mi to povidej :grinning:. Cekas a vubec nevis kdy to prijde a hlavne jak :sweat_smile: . ja se bojim i nekam jit, aby nedoslo k trapasu a nepraskla mi treba voda v obchode :grinning:. nebo jsem hroznej srab, tak se bojim abych nehystercila hned od zacatku :sweat_smile:.
Hlavne se to tahne a neutika :frowning2:
2. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
a ta tvoje kamaradka ma termin 20.3. :wink:
Uz mame alba zaktualizovane :wink:
2. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
say v zari me budes utesovat:grinning:
v tom snu to bylo tak realne...cekani, jestli uz to je to boleni bricha..:grinning:
ja se taky bojim, jestli nahodou nepojedu hned, kdyz me zacne bolet bricho..:grinning: budbych jela hned do Vrchlabi, nebo bych chtela ckat co nejdyl a jed k Apo no...
2. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
ja chci taky jet na posledni chvili. ale kdyz praskne voda tak mas smulu a musis do 2 hod.
Ja uz si bolesti i vsugerovavam :sweat_smile: :grinning:
2. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: say ja prijedu jo?:grinning: staci rict, ze praskla..:grinning: mam jeste doma mundur, kdyz jsem rodila Elinku..:grinning:
a tatku mas v praci jeste?
2. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
jj,edik ma odpoledni a to je pro me vzdycky katastrofa. neutika mi to a hlavne nic nebavi. to u tech rannich to tak neprozivam
U me ti mundur k nicemu nebude, mi tam budem s edikem :grinning: :dizzy_face:

zitra mi pani posila ohradku, tak se tesim, dalsi nova vecicka :slight_smile:. Jen jeste nevim jestli uz ji necham rozlozenou nebo jeste schovam :slight_smile:
2. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
no jen at ji stihnes vyzvednout..:grinning:
ja uz bych i nakoupila neco..ale....nejak se mi nechcou kupovat neutral veci..ani modre, jestli chapes...:grinning:
2. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
hale, ja prvni obleceni nakoupila az v prosinci, takze v 6. mesici (24. tt tusim :slight_smile:) a zbytek az prubezne ted ke konci. a to nam jeste chybi vibracni lehatko a nositko. neni toho zas tolik potreba kdyz nechces vyslovene neco extra :slight_smile:

Kdyztak vyzvedne edik :grinning:
2. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
celkove musim rict ze nas zatim na moc penez neprisla. kdyz samozrejme nepocitam kocar za 7,5 tis.
ted bude vetsi vydaj to lehatko a nositko, ale to chtej babi dat penizky, tak to koupime z toho :slight_smile:. oni urcite budou chtit videt co se za to koupilo a co ja bych pak vymyslela za kraviny. Takhle budem spokojeny vsichni :slight_smile:
2. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
ja uz bych to spis chtela mit ted a v lete resit jine veci, nez setreni penez ja veci na mimino...ted jedu domu, Marki tam ma pro me veci po Elikovi a pak uvidim...pomalu uz to nakoupim at je klid..:slight_smile:
achjo, ja se vecer vzdycky tak rozjim a snim tolik blbosti a pak je mi zle....
2. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
me vsichni brzdili a zakazovali nakupovat dokud nebudeme mit za sebou velky utz ve 20. tt a pak jsem nejak ani nemela naladu neco kupovat.a to mi vydrzelo. zjistila jsem ze toho mame par, i jen par hracek a ono to staci. Nezapomen ze taky hodne se dostane, tak mene je vice :wink:
kdyz to vezmu kolem a kolem tak vse co mame mam v albu nefoceno, tak muzes mrknout :wink:
2. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
drogerku vyfocenou nemam, ale tu ti klidne vypisu :grinning:
vzorky
pletove mleko co jsme dostali
lih, rybilku, ubrousky, pleny, kartacek na vlasky, olejicek aviril :slight_smile:
2. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.