• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ja prave nevim, kdo by nam co dal..:grinning: :grinning: me prijde, ze to nikdo tak nejak nezere...:grinning:
tchyne nam slibila satek..a jinak nevim..:grinning:
jeeeee avirilove miminka voni nejkrasneji:slight_smile: takove mastnoucke :dizzy_face:
2. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
no, ja myslela ze se vzdycky najde nekdo kdo aspon ze slusnosti prinese treba dudlik nebo do porodky nejakou hracku :slight_smile:. Od mamky dostanem krasnou :dizzy_face:
nas se vsichni ptali, jako babi a mamky, rikam ze chcem penize a za to koupim co si predstavuju. Oni by treba koupili lehatko, ale jine. a myslim ze manduca by jim taky nic nerekla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
ahojteeee!!!!! tak su tady!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz
nas se nikdo na nic nepta...fakt nevim, kdo by mi moh neco koupit..:grinning:
maji tak co ms?
2. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz
emi, nic, ale test negativni, tak ja ti nevim, treba su jenom divna a ne tehotna :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak kurna neser mi..:grinning: kdy sis ho delala?
2. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Maji to je pech... máš už kompa spraveného?
jinak já už témata taky moc nepročítám, to naše se dobře hledám, jinak jich udržuju jen pár...
2. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
no a co ten na tom vozicku jani?)
2. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz
majiii, ahojky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

snad nejdete kecat kdyz uz budu vypinat a venovat se manzovi :angry: :rolling_eyes: :grinning:
2. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz
maji, mate to nejaky rozbity :grinning:. Musis byt tehule :dizzy_face:
2. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Taky už jsem chtěla jít :slight_smile:
jo, ten na tom vozíčku... dělám s ním rozhovor, který potřebuju do školy, o životě a tak :slight_smile:
2. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz
no teda:slight_smile: hlavne ho nedelej se starostkou, dostanes infarkt..:grinning:
2. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz
emi, dneska rano a byl bily jako sniiih.... :grinning:
jani, jj, uz jede tak jak ma...to je pocit :grinning: :grinning:
say, tak jeste chvilu nevypinej :grinning: :grinning: :grinning: no a s tou tehuli bych radsi teda pockala na cervenec, tak uvidime, jestli ms nedostanu, v patek jedu dalsi testovaci kolo...
myslite ze pomuze hopsani na mici? :grinning:
ja bych nevypinala, ale jako pokazde kdyz ma manza odpoledni mu v ramci venceni psa pujdeme naproti a pak treba zkusime vypuzovaci metodu :slight_smile:
2. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
Jaká je starostka? :grinning:
Maji tak co to cvičení?
2. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz
say, no tak, 2 tydny uz vydrzis, ne? :grinning: :grinning: :grinning: neee, chapu te, ja jsem se poslednich 14 dni strasne nudila a vsechno me stvalo...nabytek jsem mela prestehovanej, byt uklizenej, okna nalesteny...akorat tasku jsem dobalovala tesne pred odjezdem do porodnice :grinning:
2. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz
maji,uz mate opraveny pc?
2. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz
jani, jeste jsem se na nic nedivala, ty jo? :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz
uklid nechavam na zitra :grinning:
cekani je hrozne :rolling_eyes:
2. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz
say, jj, uz je spravenej, milacek muj... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
akorat holky, ja jsem si v ramci pustu zakazala pocitac na vic jak hodinu denne... :sweat_smile: ale nastesti jen do velikonoc :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
Jo, hodně maj od dvou let, docela se mi líbila chaloupka: www.rcchaloupka.cz, maj tam nějaký cvičení... Tobík už chodí? My s Kikušou spadáme do želviček :sweat_smile:
hale, koukej zitra tu byt :grinning:
ja se loucim :slight_smile:
pa pa
autor
papa say, já tu zítra moc nebudu, tak hlavně mi neporoď :wink:
2. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
nechodi, stoji s oporou a posouva se do stran podel nabytku :slight_smile: mrknu na to...
say, pa pa
2. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz
jsem si vyskakala akorat tak tvrdy bricho :sweat_smile: :grinning:
2. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
Tak to byste asi taky mohli spadat do želviček :slight_smile:
2. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz
jani, pondeli nemuzu, mam na 10 skolu, ten patek by sel, ale jen 2x do mesice...
jdu hledat dal,ju? :grinning:
2. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz
jani http://www.debrujar.cz/php/adfotozaple/oldramsr06/DSCF0061.jpg tady vypada, jak kdyby se poprala na plese, ale ona tak vypada normalne...:grinning: a jeji muj je plasticky chirurg, tak na ni porad neco zkousi...:grinning:
maji ty nam davas zabrat:slight_smile: a co svatba, uz mas vsechno hotovo?:grinning:
2. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz
emi, ha ha ha, ted resim tak maximalne, jestli se vlezu do svych nadhernych saticek velikosti 34... :grinning:
2. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.