• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
say, jj, budu krasna a stihla a koule ze me bude az pak... :grinning:
tak poslicci uz jsou tady, jo? to jsem nezazila, na me to prislo a jelo se, zadny plany poplachy predem... :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
me to pekne nastvalo :grinning:. jsem je mela poprvy, tak jsem myslela ze by uz :slight_smile:. no, ale byli nepravidelny, tak jsem si iluze nedelala, az pak se mi zdalo. tak jsem manzu nechala spat, s tim ze casu dost. rekla jsem mu az rano ze jsem myslela ze uz to zacne, tak jsem dostala vynadano proc jsem ho nevzbudila ze jsme mohli jet :grinning:
a pry ode dneska se uz nemuchlujem abysme ji nevypudili driv :sweat_smile:. pritom o to ted uz jde ne :grinning:
3. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz
tak ho musis necim omamit, sperma pry na vypuzeni funguje fakt zazracne:grinning:
3. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
he he, no tak to neporadim...my jsme meli sex zakazanej od 6. tydne az do konce tehu... :grinning:
3. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
nemile, maji:grinning:
3. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
Maji, tak to nevim co by manza delal :sweat_smile:. uz ted ma hruzu ze sestinedeli :grinning:

Ja vim jak na nej :slight_smile:. on se necha znasilnit jeste rad :slight_smile:
3. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
say, a kdy na to teda vlitnete? jeste dneska?:wink:
3. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
ja se chci videt, jak budu znasilnovat s pupkem...:grinning: aby se mi jeste neco nestalo..:grinning:
aeri taky mas problemy s curanim v noci?:grinning: uz si to trenujes..:grinning:
3. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
tak Vasek ted ma sice kecy typu jako ze nic nebude v tehu, ze by se bal a tak, ale myslim, ze po par tydnech abstinence ho to prejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: i kdyz me mozna prekvapi, protoze on neni kdovijak posedlej po sexu.....kdyz ho to teda chytne, tak mam...reknem narocnejsi noc nebo treba cely vikend:grinning: ale z toho na me treba zas tyden ani nic nezkusi a musim v ramci snazeni skemrat ja:grinning:
emi, nejen v noci....dneska mam zas curaci den, chodim co deset minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
no, my jsme prave zkouseli vcera a dopadlo to jak dopadlo :grinning:. Ale kdyz jsem mu dneska rikala ze mi v patek stejne doktorka chce pomoct, tak ze by tu mala mohla o vikendu byt, tak uz to asi moc resit nebude :grinning:

dneska mam v planu velky uklid, treba postaci :grinning:
3. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
takovej hezkej datum ... :grinning:
3. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
a jak ti chce vubec pomoct??? v to pripade bych to na to fakt skocila, furt lepsi, kdyz ji pomuzete takhle, nez mudra nejakyma preparatama....

say, tak na kolena a umyt podlanu:grinning: a taky okna:grinning:
3. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
say ja ti rikala, ze to je hezky datum....:grinning: :grinning:
tak Fidla rozhodne nema problem se sexem v tehotenstvi....to tam sije jak stroj:grinning: ale kdyz ja si chytnu speka, tak uz knoura, proc ji to delam...:grinning: :grinning:
ale je hodny, ze ceka, az se po nem sapu ja, ze me nenuti..pac faaaaaaaaakt nemaaaaaaam chut :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
say a ananas si nedavas? zkus plechovku, bud ti to pomuze, nebo nic:slight_smile:
jsme se tu sesly, obe zkusene jak prase a budem ti tady diktovat:grinning:
3. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
okna a vytirani chci udelat prave dneska a pokud nebudu moc lina, tak po venceni vypustim vytak a vyslapnu si 6. pater pesky :grinning:.
Ananas jsem zatim zkousela jen 100% dzus :slight_smile:
edik taky nechava na me kdy chci a kdy ne :slight_smile:

udelala by mi Hamiltona. nerekla to primo, ale tak jsem to pochopila
3. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
no tak se dneska stav pro plechovku ananasu:slight_smile: snad i gedren dala ananas, sex a sla rodit:slight_smile:
nejak prdolku musis dostat ven sama... :dizzy_face:
3. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
tak teda jako cistej teoretik si myslim, ze sex je mnohem prijemnejsi, nez Hamilton:grinning:
3. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
no priklanim se k tomuto nazoru..:grinning: takze say na hamiltona zapomen a edikovi to naposled natri...:grinning: pak si bude muset dat chudak pauzu..:grinning:
3. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
taky doufam ze k hamiltonu nedojde :slight_smile:

ale mam velkou radost. vcera se bavil s kamaradem ktery rodil presne pred tydnem a od patka je ma doma a uplne mi edika navnadil. najednou mluvil tak hezky, bylo videt ze i obavy trosku opadli a ze uz se zacina tesit
3. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
a tchyne uz se uklidnila?
3. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
zatim o ni nevime, tak snad. hlavne vyvadela uplne zbytecne. akorat si to u manzi zas rozhazela. ten ji ani nechce dat vedet az se mala narodi
3. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz
mi to lehce pripomina moji babicku, tak byla spicova..:grinning: nechapu, ze to mamka prezila..ona si chudak taky pekne nechala...ehm na hlavu... :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
ahojky holky, pred 2 hodinami se mi narodil bratranek 53cm 4,00kg tomesek :slight_smile:
3. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
jeee, to je krasny adel :dizzy_face: :dizzy_face: tak to gratuluju:wink:
3. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
adel, gratuluju :dizzy_face:
3. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
adel, taky gratuluju :slight_smile:
hele holky, zalozila jsem si album na modre strese...poslu odkaz, kdyby jste se chtely mrknout :grinning:
3. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
Pekny Maji :slight_smile:
ja bych tak moc touzila ted zarizovat pokojik pro malou :frowning2:. docela me mrzi ze to nejde, tak bych si vyhrala
3. bře 2009 v 15:06  • Odpověz
krasny maji :dizzy_face:
3. bře 2009 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.