• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jj, jen na to mit penize...ta krasna cerna vana stoji pres 40 000 a to teda asi na vanu nikdy mit nebudu... :sweat_smile:
3. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
no, to my jo. kdyz vyhrajem sportku kterou nesazime :grinning:
3. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
say, jeste me napada dedictvi po nejakym zamoznym stryckovi...o kterym ale jeste bohuzel nejak nevim... :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 15:13  • Odpověz
say nebrec, ja taky nezarizuju koupelnu jako pokojcek pro mimino...:grinning:
3. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
tak o nikom takovym taky nevim :rolling_eyes: . ale jeste nic neni ztraceno, nadeje umira posledni :grinning:

me by stacil vetsi byt, kdyby mi ho nekdo dal zadarmo a v OV, tak bych se obesla i bez ty drahy krasny vany :grinning:
3. bře 2009 v 15:15  • Odpověz
tak to my bysme meli kam jit, za to, ze ten barak opravime a budeme udrzovat, ale je v tak dezolatnim stavu, ze bysme byli radi, kdyby se dala nova strecha, vysusily se zdi a zavedla aspon studena voda do kuchyne :grinning: no a taky nevim, kdo by nam na to pujcil... :sweat_smile: takovy mensi detail... :grinning:
3. bře 2009 v 15:23  • Odpověz
Fil nechce o hypotece ani slyset a nevim, jak chce zvetsit tenhle byt:slight_smile: necham to na nem:grinning:
3. bře 2009 v 15:25  • Odpověz
no, my se bez dalsi hypoteky neobejdem pokud chceme vetsi byt. ale tu nam zatim nedaji dokud nesplatime tu co mam ja na tento byt :frowning2:
3. bře 2009 v 15:27  • Odpověz
no jo, jsme na tom jedna lip nez druha :grinning: :grinning: :grinning: hlavne, ze se mame radi a ty pidibyty nejak prezijem, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 15:30  • Odpověz
kopa deti, mini byt a jak je nam fajne...:grinning:
say na jak dlouho to mate?
ja bych tak chtela predelat nejky stary barak, nebo vilu..:slight_smile:
me se ty nove absolutne nelibi..vsechny jak pres kopirak a vypadaji jak z papiru :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 15:37  • Odpověz
jeste asi na 17 let :sweat_smile: :grinning:
ale s tim ze muzeme ukladat vic nez musime tak to jde dobre zkrouhnout. jen musime pockat az budu taky vydelavat :sweat_smile:
koukam ze vsechny mame h...o, ale skromna nejsme ani jedna :grinning:
3. bře 2009 v 15:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak co jineho nam zbyva, nez si navymyslet takove veci, kdyz vime, ze bez toho strycka nebo sportky to stejne nikdy mit nebudem...:grinning:
a ty sis tu hypo brala jeste pred seznamkou s muzem jo?
3. bře 2009 v 15:46  • Odpověz
jj, pred 2,5 rokama. ale neco jsem uz splatila navic, ne moc, ale zkratila to tim zhruba o rok. puvodne brano na 20 let. ale zase neplatime moc, 3,5 tis mesicne. takze kdyz manza bude mit uchazejici jistou praci a ja uz taky nebudu na materske, tak myslim ze by nam dali dalsi. ted by to slo i zvladnout, pokud teda ceny bytu zase nevyleti :sweat_smile:
ale my bysme taky moc radi baracek
ale zatim jsme skromny a chystame se na leto koupit autiko abysme mohli s malou po chalupach a na vylety :dizzy_face:
bytecek pocka
3. bře 2009 v 15:50  • Odpověz
jo, say, tak to je presny.... :grinning: ale kdyz ja taaaak strasne rada planuju....akorat ta realizace trochu vazne... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nahodou ja mam sanci, ze by se ten nas barak prestavet dal, kde na to vezmem neprozradim, protoze to jeste neni uplne jisty....ale na zacatek to bude slusna castka, se kterou je realna oprava strechy, podlah a zavedeni vody do kuchyne... :slight_smile: ted uz jen aby to klaplo, my jsm sehnali praci v okoli a je to... :grinning:
3. bře 2009 v 15:51  • Odpověz
maji, tak to budu drzet palce aby to klaplo :wink:

uz jsem povlikla postele a k porodu to nevypada :grinning:. jdu na prach :grinning:
3. bře 2009 v 15:53  • Odpověz
my prijedem maji na brigadu:grinning:
3. bře 2009 v 15:56  • Odpověz
jo emi? nenabizej, nebo te vemu za slovo na pak uz se z toho nevyvleces :grinning:
3. bře 2009 v 16:08  • Odpověz
me zacina srat, ze tu neslysim deti..u nas doma v panelaku svitorily deti od rana do vecera a tady prd..:slight_smile:
maji klidne prijedu, ale muzu tak max kosit travu, neva?:grinning:
a co tobinek? kdy das nove fotky?:slight_smile:
3. bře 2009 v 16:18  • Odpověz
nevim, nevim, ted nejak moc nefotime...tak uvidime :grinning:
jo? na travu te beru...s radosti te nechame posekat celej pozemek...a muzes jezdit co 14 dni na udrzbu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 16:27  • Odpověz
tak mi odesli navstevy a ja nestihla ani utrit prach :sweat_smile:. a to si chci udelat jeste obed a budou mi davat ordinaci :grinning:
3. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
say sakra abys to do porodu vsechno stihla...:grinning:
3. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
:grinning:
ale uz jsem mela ryzovou kasi se skorici (taky se doporucuje na vyvolani) a chtela jsem ty okna a vytrit na ctyrech. do prcic, takhle nikdy neporodim kdyz to nestihnu udelat v jeden den :grinning:. a nebo stihnu jeste dnes, ale pak budu ko a nezvladnu porodit :sweat_smile:
3. bře 2009 v 19:38  • Odpověz
zatim jediny co, tak me boli zada :rolling_eyes:
3. bře 2009 v 19:39  • Odpověz
jo,babi mi dneska koupila veci na malou, nezapomnela dodat, ale at ja nic nekupuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:. veci krasne, taky z nich mela radost, ale velikost az tak na rocni dite :grinning:. neztrati se :grinning:
jo a jeste dodala ze ted uz to nesmi byt kluk, protoze co pak ta sukynka :grinning:
3. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
taky nechapu proc bych jako mama nemohla svy dceri neco koupit, ze :angry:
tak jsem rekla, ale samozrejme ze sve dceri taky neco koupim :grinning:
3. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
kup ji co chces a nikoho se na nic neptej...:slight_smile:
a uz mas kontrakce?:grinning: a co ten ananas? ja si jdu dat ananasovy dzus, snad neporodim...:grinning:
ja buud valit oci, kam dam ty moje ruzove vecicky, to teprv nesmi byt kluk:grinning:
3. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
kontrakce leda nebolestive a na ananas jsem zapomnela a uz je zavreno tak zitra :grinning:. ale iluze si nedelam, jim ho cely tehu na konzervy a jeste jsem neporodila :grinning:
hi hi, ale vzdyt ty prece citis toho kluka :grinning:
3. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
a co sabrina? dlouho tady nebyla...
3. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
ja se dneska ptala F. jestli je Sabrina jeste tehotna, nebo uz ne..a vecer mi prisel mejl s fotkama spunta..:slight_smile: takze je tehotna nadale..:grinning:
jdu se pojit, at se mi dobre spi:slight_smile: ted by mi bodl pes, nebo kocarek:slight_smile:
3. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
psa ti pujcim :grinning:. kocar nedam :grinning:
3. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.