• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
tak je dobre ze sabrine mimco drzi :wink:

jsem po obede :grinning:
3. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
prcek se nedal no..a to vypadala, kdyz vysla z ordinace, jako kdyby pred ni odesel s kufrem a uz se nikdy nevratil:grinning: a sup, uz je fakt velky:slight_smile:
3. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
a jeste ji je tak blbe?
3. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
ja vubec netusim:slight_smile: dlouho jsem je nevidela..:slight_smile: a ani neuvidim..zitra jedo do Trince na regeneraci:slight_smile: venku je uuuuuuuzasne!!!! ja se tak tesim, az bude tepleji:slight_smile: tento mesic uz je jaro :dizzy_face:
3. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
tento mesic urcite porodim :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
jinak jsem docela rozladena. Zalozila jsem v regionech kdysi diskuzi Strakonice. nedavno se k nam pridala Aninam, jak ji po spatne vedenem porodu umrel ten chlapecek :pensive: . ale kdyz prectes zpetne par stranek tak pochopis. Holky uz tam ani moc nechodi, protoze se vubec nemuzeme bavit o tehu, porodech, doktorech. a ze jsme tam tehu temer vsechny a na konci. aninam hned vse vztahuje na sebe, na vse reaguje s odvolanim na svuj pripad, jak by ona co resila. vim, ze je hrozny co se stalo, ale my si to taky chcem uzit. :frowning2:. Treba jsme ted resili kocarek, jeji reakce, ze ona by ted kocar nekupovala, ze az kdyz vse dobre dopadne, tak ho koupi po porodu manzel. ale to bys to musela cist. je to takovy neprijemny. a nikdo ji nechce nic rict aby ji neranil. mrzi me to, protoze jsme se tam tak hezky sesli jako parta a takhle je vse divne :frowning2:
3. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
emi a neberes to pres ostravu??? :grinning:
say, myslis? nech to az na duben... :grinning: :grinning: :grinning:
dej pokoj maji :grinning:. to uz by me ani nenechali :grinning:
say, koukala jsem na tu vasi diskuzi...taky by se mi tam asi uz nechtelo...zvlast pred porodem... :pensive:
3. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
say to verim, ze to musi byt na hovno.....a c otakhle se nejak jako domluvit ji proste ignorovat..tak at tam proste nechodi, kdyz ji to nedela dobre..prece vam nebude kazit naladu..!!!!!!!!!! je to smutne. ale nidko z vas za to nemuze....kaslete na to:slight_smile:
maji mozna dam sraz s kamoskama v Ostrave, chces me videt?:grinning:
3. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
no to vis ze jo!!! zitra jo? a v kolik? ze bych aj jance napsala??? :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
ale chapes, vsechno bylo fajn, celou dobu.ale jakmile tam prijde ona, tak je konec. vim, ze citi hroznou bolest, ale ted sobecky vidi jen sebe :frowning2:. nebere ohledy na nas. a hlavne, ja chapu ze co se stalo je hrozna tragedie, ta doktorka je neschopna, nema tam co delat, ale na druhou stranu, porodnictvi je tak ozehave, neni prvni ani posledni :pensive: . A me prijde ze holky tam ponouka k nenavisti vuci ni.te doktorce. ja ji neznam, tak ji prece hned neodsoudim ne? nenecha moc prilezitost udelat si vlastni obrazek. a me to s..e hlavne z toho duvodu ze jsme se jako holky dobre sesli a jsme z jednoho mesta a mohlo by to byt jinak fajn. Takhle si dovedes jak by nas sraz vypadal. poslouchali bysme jen jeji pribeh :frowning2:
3. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
say, tak se domluvte na sraz pres IP...
3. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
me uz i holky psali do IP ze tam nechodi kvuli ni, ze je stresuje pred porodem. a me osobne taky. taky porad nadava na primare, ale ten tam je par tydnu a nemuze dat vse do poradku behem tak kratke doby.je tam novej.
Aninam je dost kousava, nejde ji jentak neco rict :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
kdyz to mi prijde blby, protoze k nam patri jeji kolegyne, kterou bysme bud museli vynechat, coz by byla skoda a nebo ji do toho zasvetit a to nevim jestli by se pak necitila blbe. a pres IP se domlouvat je takovy blby a slozity. ale fakt me to s..e
3. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
say vis co ti reknu, normalne ji to reknete....vem si, ze ty mas spokojene tehu, za chvili porod a jak se ti bude rodit, kdyz do tebe porad nekdo huci, ze nemas sanci, ze se ti urcite stane to spatne co ji....ja si obcas neco prectu o smrti novorozence a porad nad tim premyslim a kdyz ti to nekdo otlouka o hlavu?????? to musi byt pekna psycharna....i kdyz ted si to nepripoustis, tak vas vsechny depta...neni prvni ani posledni. dobre se mi to keca..ale vim, jak me nici tyhle kecy......
maji ja bych klidne prijela spis o vikendu nebo tak...zitra budu rada, ze dojedu a budu mit sebou kufr..:grinning:
3. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
dobre, o vikendu budu doma :grinning:
3. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
jezisi at se tak nelituje, uplne me to vytocilo, rikat tehotnym tohle..misto, aby vas podporila, tak vas uplne ubiji....
3. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
je to psychicky deptani, kdyz ja mam na to hrozne blbou povahu :sweat_smile:. ja si radsi necham sr.t na hlavu nez abych se nejak vic vyjadrila :sweat_smile:. Blby, ja vim. ale tohle uz me tak vytaci, ze uz se chystam, cekam jen na prilezitost a zkusim ji to nejak taktne naznacit
3. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
no prave a tim nam vse docela kazi a i tu partu rozbiji :rolling_eyes:
3. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
emi, posilam v ip tel. cislo, tak se ozvi, kdyby jsme se tu uz nepotkaly a nestihly se domluvit, ju? :grinning:
3. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
achjo, ja bych tam hned neco pripsala..ale jako....to je dost blby...co reknete "dneska jsem se najedla" napr. tak odpovi "noooojooo..ja nejedla, umrelo mi dite..to bych mohla vypravet"...."jdu ven"..nooo joo..ja nikam nejdu, umrelo mi dite...
to je na palici..fakt ze jo..tam nemuzete nic rict...nenecte si srat na hlavu:slight_smile:
maji tak o vikendu s vama pocitam..:grinning:
3. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
jj, say, ja su v tomhle uplne stejna...ale asi vam nezbyde nez ji to fakt uprimne rict, protoze by byla skoda kdyby se vam particka rozpadla jen kvuli ni...
3. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
ja vim
ale verite ze mi je hned lip kdyz jsem si vam postezovala :grinning:
3. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
to je dobre say...jeste neco te trapi? :grinning:
3. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
me taky padaj vlasy z jedne z terminu:grinning:
a co trapi maju?:grinning:
3. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz
ne ne, dekuju :grinning:. tady je to dobra psychoterapie :grinning:
3. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz
emi, porad ta vase pres jidlo :grinning:? Z ty by me tak jeblo :sweat_smile:

maji, mas taky nejaky problem? :grinning:
3. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
ja? problem? neee.... doufam...
teda krome toho, ze se mam jit ucit a nechce se mi... :grinning:
3. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
tak s tim ti nepomuzu :unamused: :grinning:
3. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.