• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ale say...ja na tebe tolik spolehala, ze vymyslis reseni.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
say no uz to neni o jidle..ona co povi, to perla....ja ji tak nejak ignoruju pokud to jde....
dneska jsme se bavili kdo by chtel kdy rodit..ja rikam, ze bych nejradeji srpnatko....ze cela moje rodina je srpnova, tak ze by mi to udelalo radost...a ona, co blaznis? to je brzo (mam TP 13.9.)..ja rikam, prd brzo..ja bych klidne brala i lva a ne pannu, panna je narocna na vychovu....no to neni pravda, podle znameni to urcite neni a blabla...
no dyt je jasne, ze klidne budu mit i rijnove decko a budu ho mit rada..jen rikam co bych chtela, stejne jako bych chtela predelat starou vilu ze...:grinning: ale ona se vseho vzdycky uplne smrtelne vazne chytne a to je konec...:grinning:
3. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
hale, hlavne u me krize. manza je uz ze me nestastnej, ale ja mam absolutne vymytej mozek :sweat_smile:. mam tam jen mimino, pleny, porod, nositko, lehatko a jinak pusto prazdno :sweat_smile:
takze bych ti byla spis na skodu :grinning:
a doufam ze se to casem srovna :grinning:
3. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz
vidis say, ja tam mam mimino, druhy mimino, treti mimino, muze, predelavani baraku a jinak taky pusto prazdno... :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz
emi, co o jidle? to mi asi uniklo kdyz jsem tu nebyla...co vam vykladala za moudra? :grinning:
3. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz
maji no to ti povykladam, to jsme rada, ze to chces slyset...:grinning:
tak od zacatku tehu chodila a "ja jsem cetla, ze v tehu ne----"nesmime jist ryby, nesmime jist ovoce, nesmime to a tamto...
jednoho rana se probduila a "holky, ja se probudila s vycitkama svedomi, vecer jsme ypila sklenici dzusu s pridavkem vitaminu E(myslim:slight_smile:) a doted si to nemuzu odpustit, jak jsem ublizila miminku, E zabranuje vyvoji koncetin a ma nejaky spatny vliv na vyvoj oci nebo co....
no to uz jsem penila....vsichni se tam snazime povzbuzovata ona vzdykcy prijde s nejakou smrtelnou novinkou..:grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz
emi, taky to mas tezky :grinning:. to je mazec :grinning:

Maji, ja bych ted nebyla schopna nejakou skolu ani delat, nemam tam ani ten barak jako ty :grinning:. jen manzu a mimino,mimino,mimino,mimino :grinning:
3. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz
ja nemam ani manzu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
ne, ja mam doslova a do pismene vymytej mozek tehotenstvim, az je to ale strasne, ja se uz neumim ani o nicem jinym bavit :sweat_smile:. taky o cem kdyz nic jinyho me nezajima ze :grinning:
3. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
fakt? ja zatim nic takoveho nepocituju...jsme velmi tehotensky chladna...:grinning: :grinning:
asi to prijde....
ja ted zacla hrat hry na netu a to mi vymyva mozek...:grinning: mlatim do mezerniku, uhybam celym telem doleva doprava a tak...:grinning:
3. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
ja jsem taky takova za ke konci, tak neboj, dockas se :grinning:

emi fakt? to u me ted frci mario a i tak se dal jak do 3. kola nedostanu :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz
kurde ty mas mariaaaaaaaaaaa :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning:
kdes ho vzala?:grinning:
3. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz
manza mi ho stahl z netu :grinning:
dal detske hry ke stazeni do vyhledavace a tam nekde byl :grinning:
3. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no me to urcite na macbook nepujde..jdu to hledat...:grinning: ja ted hraju na www.miniclip.com ..se tam mrkni...:grinning:
a chtela jsem i prehistorik a nenasla jseeeem :rolling_eyes: :grinning:
3. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz
ale stejne je to na me moc tezky :grinning:. a to to na me nejdriv zkousel a povinne jsem musela hrat laru Croft tomb reider pres PS2 :grinning:. brzo to vzdal :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz
to na me bude slozity :grinning:
ja mam ted mozek na hry 0-3 roky :grinning:

tak ja se loucim a jdu naproti manzovi
zas zitra
pa pa
3. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz
say myslis, ze to je neco narocneho, kdyz jsem ti to poslala ja?.-D
3. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz
no nic, holky, taky mizim, jdu se konecne naucit ty slovicka... :grinning:
dobrou
3. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz
3. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz
haloooo....nikde nikdo? :astonished:
4. bře 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
Ahojte :slight_smile:
Mám zlaté mimčo, dneska spala celou noc :slight_smile:
4. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
jeee jani, tak to zavidim, moje zlate mimco se budi zase po hodine a pul na kojenicko... :sweat_smile:
4. bře 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Ale stejně počítám, že jí to nevydrží :grinning: ještě vás dočtu a tak a pak jdem na plavčo, tak jsem zvědavá :slight_smile:
4. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
jeee, vy se mate...hned bych hupsla do bazenu... :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
hooooolky bry den:slight_smile:
se psychicky pripravuju na petihodinovou cestu vlakem :unamused: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Maji tak pojď s náma :sweat_smile:
4. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
jeee, emi, tak tobe nezavidim... :grinning: hele, ale me to vzdycky docela tam z toho smeru utika...vzdycky kdyz jedem od tchanovcu si rikam: "Kolin, tady cekame pul hodiny na prestup...za chvilku jsou Pardubice, tak sem jsem jezdila za Martinem...Zabreh na Morave, to uz bude Olomouc...Olomouc, ze bych vystoupila a stavila se doma?...aaa, hele, Hranice, jsme na puli cesty z Olomouce do Ostravy...Studenka, Suchdol a jsme na Svinove, kde vysedam..." :grinning: no, takze tech nasich 4,5 hodiny ubiha docela rychle... :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
nemozu, jani... :grinning:
4. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
hele, janul, co ty o vikendu? nevim cos docitala, ale bude tu emca, tak jsme se domlouvaly, ze neco podniknem... :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
maji no me to normalne ani nevadilo, ale ted me porad boli ty zada a v jedne poloze tam asi zomru..:grinning: musim rict brachovi at si me vyzvedne rovnou ve vlaku..jinak odjedu do Jablunkova...:grinning: navic ja jsem debil a stydim se jit na zachod, takze to v sobe treba tech pet hodin drzim..:grinning: snad nebude narvany vlak a trochu se pojdu...na to jsme fakt macho..:grinning:
4. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.