• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
emi, prvni materskou a na to navazuje rodicak, nebo pokud jdes rovnou na rodicak,tak materskou nemas...teda myslim :slight_smile:
17. led 2009 v 16:59  • Odpověz
to jsou inteligenti...:slight_smile: takze muzu dostavat hovno a pak na to bude navazovat dalsi, nebo ronou budu mit velke hovno jo?:grinning:
17. led 2009 v 17:01  • Odpověz
a to budu jako do porodu v praci? :confused:
17. led 2009 v 17:03  • Odpověz
emi: ok, tak zavolej ja budu stejne doma srotit, v pondeli mi zacina terno..:slight_smile:
17. led 2009 v 17:05  • Odpověz
ema: nee muzes jit 6 myslim, ze to je 6 tydnu pred porodem, ale kdyz se domluvis s doktorkou, tak muzes klido hned:slight_smile:
17. led 2009 v 17:06  • Odpověz
"Mateřská nebo-li peněžitá pomoc v mateřství (dále PPM) se poskytuje ženě, která porodila dítě, po dobu 28 týdnů mateřské dovolené, a to od počátku 6. týdne před očekávaným dnem porodu, nejdříve však od počátku 8. týdne před tímto dnem. Ženě, která porodila dvě nebo více dětí, se poskytuje nejdéle po dobu 37 týdnů. Narodí-li se dítě mrtvé, nebo odmítne-li žena o dítě pečovat, poskytuje se PPM po dobu 14 týdnů. Poskytování PPM ženě, která dítě porodila, nemůže být kratší než 14 týdnů a nemůže skončit před uplynutím 6 týdnů ode dne porodu."

az prestanes dostavat materskou, nastoupis na RD a bude ti vyplaceny tohle

my co na PPM narok nemame, dostaneme ode dne porodu rovnou RD:slight_smile:
17. led 2009 v 18:05  • Odpověz
na PN samozrejme muzes jit hned, kdyz te necha mudra doma, jak rika sabs, ale PPM dostanes az tech maximalne 8 tydnu pred TP
17. led 2009 v 18:06  • Odpověz
tohle vypada dobre, musim to pak prostudovat:grinning:
http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/materska-dovolena.html
17. led 2009 v 18:09  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
copak delate?
17. led 2009 v 19:08  • Odpověz
ja jsem se konecne trochu pustila do svatebnich priprav... :slight_smile:
17. led 2009 v 19:45  • Odpověz
a do cehopak konkretne? :slight_smile:
17. led 2009 v 19:59  • Odpověz
hledame fotografa a DJ :grinning: mame nejaky tipy, tak uvidime jestli se ozvou :slight_smile:
17. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
tak drzim palce :wink:
17. led 2009 ve 21:30  • Odpověz
maji ja ti tam hned hodim nejake vypalovacky..:grinning:
17. led 2009 ve 23:08  • Odpověz
dobre ranko, no tak fotografa mame vybranyho... :slight_smile: jupiii, konecne se to trochu pohlo :grinning: :grinning: :grinning:
co vy? jak je takhle v nedeli raaano... :slight_smile:
18. led 2009 v 10:17  • Odpověz
dobre rano, ja zase trochu pohla se skolou, ted dam chvili odpocinek a jedu daaal:slight_smile:
18. led 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj:slight_smile: Ja taky sprtam, vubec me to nebavi a nejde mi to:frowning2: Chjo chjo......:slight_smile:
Tak zas ahoj:grinning:
18. led 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
ahojte :slight_smile:
sabs já vím že odsáté mlíko v lednici vydrží, takhle už byla malá krmená hodněkrát, jenže mě jde o to, že po určitých hodinách, kdy nemám odběr, se mi ty prsa jaksi nalijou a musím je odsát, jinak bych asi praskla :grinning: a to si na plese, aspon tam, kde chodíme, jaksi neumím představit, jak tam na těch blbých záchodech čachruju s odsávačkou :grinning:

maji odkud máte fotografa, odněkud z ovy?
18. led 2009 v 11:27  • Odpověz
jani: haha, tak tohle znam a pak najednou flek jak dabel pres cely triko:slight_smile: ja mliko ztratila aasi ve druhym nebo tretim mesici, ale ze zacatku to bylo peklo..sla jsem za emou na navstevu, takhle si kracim s kocarkem po vaclavaku a najednou prask a prijdu tam a na prsou fleky jak blb:grinning: a to jsem mela tolik mlika, ze mi nepomahali ani prsni vlozky:grinning:
18. led 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
jj :grinning: ty prsní vložky jsou naprd, mě vždycky někam zdrhly :grinning:
18. led 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:
no já bych měla taky hnout se školou, ale nějak jsem se zadívala na youtubu na straý znělky seriálů, dětských pořadů, pohádek, jé to jsou vzpomínky :grinning: , třeba šmoulové, opičí král, beverly hills 90210, znělka Vegy, Kuřátka, seriál Báječná léta ( do Kevina jsem byla zamilovaná :wink: ), Příběhy medvědí rodinky nebo Hry bez hranic, Pevnost Boyard a je tam i Tutovka :grinning: , no super, ještě se na něco kouknu a asi se odeberu k učení :confounded: .
18. led 2009 v 11:34  • Odpověz
jani, z Prahy, budem se brat u Kutne Hory, tak to mame bliz odtamad :slight_smile:
18. led 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
já si pouštěla znělku dallasu nedávno :grinning: jojo, báječná léta, pevnost boyard, přesně tak, naše mládí :grinning:

maji aha, tak to mi nějak uniklo :confused: :slight_smile:
18. led 2009 v 11:41  • Odpověz
jeee maji: tak to je kousek od nas..tedy kousek asi 60km :grinning:, takze az uslysime zvony, tak budem vedet, ze si to ty:slight_smile:
18. led 2009 v 11:45  • Odpověz
holky ja jsem nemocna...mam spavou nemoc,,,,:grinning: usnu kdekoli a kdykoli...:grinning:
a holkyy cestujete s kocarkem vlakem?
a my chceme na svatbu Sasu Dobrovodskeho at nas pofoti a DJ fakt nevim..asi bych chtela Evu a Vaska..:grinning:
18. led 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Ee, s kočárkem sem vlakem ještě nejela... Kika jela vlakem jen dvakrát v nosítku.
S tou spavou nemocí jsem to měla podobné :slight_smile:
18. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
emi: ja vlakem jela asi trikrat praha- ricany a neni to problem, vsude je bezbariera...:slight_smile: takze to zvladnes i sama:slight_smile:))

spala bych taky a to tehotna nejsem...snad:slight_smile:
18. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
emi, my jezdime minimalne 2x mesicne Olomouc a zpatky a Vysocina a zpatky... :grinning:
18. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
maji le vy asi jezdite vzycky dva ze?
ja jen ze chci za mamou i na elsi obu a at fila nemusi porad jezit se mnou, tak vymyslim, jak se tam dostat jen jaaaaa obr kufr a kocar...:grinning:
18. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
emi:
pujcim ti olivu:slight_smile:
nebo si koupime kocarek na dvojcata, a krosny:grinning:
18. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.