• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Emi a čím jedeš? sc pendolino? Mě to náhodou už ted baví, jezdit vlakem... jsou to jediné cca 4 hodiny týdně, kdy po mě nikdo nic nechce :grinning:
musím zjistit, jesi nemáme něco na víkend naplánováno, pokud ne, ráda vás uvidím :slight_smile:
konečně bylo co dočítat :slight_smile: say, vyháněj vším možným, mě myslím hamiltona dělala v porodce (ne že by mě o tom informovala, paní doktorová) a klidně bych se bez něho obešla...
s tou diskuzí je to prekérní... chápu aninam, ale chápu i vás, jasně, že se chcete bavit o normálních a radostných věcech..-.
4. bře 2009 v 10:15  • Odpověz
jani pendolinem ne...to by me odvezlo jen do ovy a v ove prestup..no nic pro me..:grinning:
a ja bych mohla prijet treba i v patek nebo tak..ja neivm, se domluvte...:slight_smile:
no ja jsme fakt truhla, boli me z toho cestovani bricho jak kdyz ma ucitelka ve skole zkouset a ja vim, ze mam o znamku min...:grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Já v pátek nemůžu... pořád nevím jesi o víkendu něco nemáme, furt si nemůžu vzpomenout :unamused: ale snad ne :slight_smile:
4. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
no to je jedno, ja tam budu od dneska do utery, tak uvidime:slight_smile: hlavne, ze mam kufr, fakt:grinning: :grinning::grinning:
4. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
:slight_smile:
say, přečetla jsem kousek... ona se z toho chce asi vyzpovídat, když její diskuzi zavřeli, ale to už trochu zavání sebetrýzněním nebo co, v každé větě vzpomene... vy řeknete o postýlce, ona že honzík do ní neulehnul, o kočárku, ona že ho nemáte kupovat, pač se stane to a to...
nevím, je to těžký... možná bych ji slušně něco řekla, at to prostě za každou větou nepřipomíná, že vám jako těhulím se to zrovna nečte dobře...
4. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
jo, presne to jsem rikala, jak se muze mamka tesit na mimco, kdyz ji furt nekdo otlouka tohle o hlavu?
4. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Jj :pensive: dovedu si představit těhu hormony, jak to vydeptá... say, nic si z toho nedělej a kdyžtak naznačte :slight_smile:
4. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
holky co všecko byste vzaly na plavání? já snad zapomenu půlku věcí...
4. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
say a co napsat adminum? vsechno to vylicte a treba ji neco reknou, nebo ji budou mazat nebo tak..a ona tam prestane chodit...
4. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
emi to asi neprojde, nic špatného nedělá, nenadává ani tak...
4. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
mimo tema?:grinning:
4. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
ahojky holky,
stale 2 v 1 :grinning:. tak dneska zkusim okna, schody, vytrit :slight_smile:. jo, piju 100% ananas dzus a mame za sebou i sexik :slight_smile:. tak uvidime :slight_smile:
bez hamiltona bych se taky radsi obesla :confounded:

ja aninam taky chapu, ale taky by mohla byt ona trosku ohleduplnejsi. ale dnes tam zatim neni, tak pohoda :slight_smile:. jo, clovek se tu dopoledne neukaze a uz ve strakonickych blbnou ze rodim :grinning:
4. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
say, no me uz to taky napadlo, ale pak jsem si rekla, ze ma Edik odpoledni, tak se ukazes az tak pred druhou....:slight_smile: a vida, mela jsem pravdu:wink:
4. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
je videt ze tady me dobre znate :grinning:
4. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
ja jsem dneska zas rozladena.....volala jsem PA moji kamaradky, abych se s ni poradila ohledne toho cyklu a tech injekci a tak....no a ona mi radi ocistnou kuru....tzn minimalne tri mesice bez snazeni (spis 6), kdy se vybodnu na injekce i na kontryhel, Femigard atd....a predpokladam, ze mi ona doporuci nejaky bylinky.... ja vim, ze tak je to dobre, a i bych do toho sla, ale nedovedu si predstavit cekat pul roku i na snazeni....:frowning2:
4. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
aer, ja nevim, ale ja bych do toho asi nesla :sweat_smile:
injekce jsou sice hormony, ale to co ti radi ona prece neznamena ze to budes dostavat a opravdu to pomuze... ja nevim. ja bych si od ni treba nechala poradit ty bylinky, ale dal bych merila, hlidala si to a snazila se. tem injekcim bych se asi tak urputne nebranila, vzdyt ty ti pomahaji zvykat telo na pravidelny rezim a MS
ale to je muj nazor :slight_smile:
4. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
no ja prave tem injekcim moc neverim....jsou to zase akorat umely hormony, nehodlam si dite "vypestovat" na umelych hormonech a nejak ho tim poznamenat....
promluvim si o tom s Vaskem a s tou kamoskou...a zeptam se te PA, jestli to co mi ona doporuci vylozene vylucuje snazeni, jako ze by to bylo skodlivy pro plod...a kdyz ne, budu se jejima radama ridit a budem se dal snazit,,,,a pokud jo, tak nevim:sweat_smile:
ale diky za nazor, say, potrebuju se o tom s nekym pobavit:wink:
4. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz
chjo, za pul hodiny zas do skoly:frowning2:
4. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
ale to co mi rikala mi prislo i prehnany, jako ze jsem porad nacucana tou antikoncepci a prenese se to na dite....myslis ze to je fakt tak hrozny, kdyz HAK neberu pres 4 mesice......? ja zas necchi byt nezodpovedna, co kdyz mimcu fakt nejak ublizim, kdyz bych ted otehotnela....? ja fakt nevim.....ale cekat pul roku na snazeni se mi fakt nechce...
4. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
ahoj holky,
tak jsme tu z výletu :slight_smile:
aer, jak přenese se to na dítě? hormony z antiko zabraňujou otěhotnění, jasně že pak v těle jsou, ale jak že se přenesou na dítě? to slyším prvně a chtělo by to asi větší vysvětlení...
4. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
ja nevim, takhle to rekla:frowning2:

tak co myslite?

jaky bylo plavco jani?:slight_smile:
4. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz
aer, ja myslim ze je to pitomost.
Vis kolik holek iotehotnelo pres brani antikoncepce? a maji zdrave dite. napr. ted nasi znamy. Klucikovi je ted 8 dni a je zdravej! a to HAK brala v dobe otehotneni.
myslim ze za 4 mesice co ji neberes, tak uz to na dite zadny vliv mit nemuze!
a ty injekce bych zas tak taky neodsuzovala. vzdyt i kdyz ji dostanes a budes tehu, tak mimcu neublizi :wink:
4. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
no ja nevim....mas zdravy dite a zdravy dite, nerikam, ze to zpusobi vylozene nejakou vadu a tak, ale zas si mylsim, ze neni vylouceny, ze se to prece jen nejak podepise....
ale prave ty ctyri mesice se mi zdaji uz dost....navic ona rekla, ze na cisteni doporucuje vetsinou alespon ty 3 mesice, predpokladam, ze to tak doporucuje i zenskym, co prave HAK brat prestaly....tak z toho usuzuju, ze i bez tech specialnich bylinek a nevim ceho jeste snad nejak vycistena po 4 mesicich jsem, ne???
4. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
ja ani nevim, co teda resim, ona mi proste nasadila brouka do hlavy, a ja si ted pripadam nezodpovedne, ze se chci i pres to snazit dal... :unamused:
4. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
to vis ze jsi. ted jde taky o to, jestli ona nepropaguje nejakou firmu ktera ji za to dobre plati ... :sweat_smile:

ja bych se tomu nebranila. jsou veci kteryma diteti ublizis mnohem vic a ani nemusis chtit. vzdyt pomalu 5. tt zenska ani nevi ze je tehu. a vseho prehnanyho taky skodi
4. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
Taky si myslím že s tou HAK to nebude pro mimčo tak žhavé, jak by ho to mohlo postihnout? Kdyby ti to ještě nějak vysvětlila, dej vědět, to bych ráda věděla...
s těma injekcema - no, možná bych byla opatrnější, ale stejně, proč ti doporučila půl roku nesnažení? jako aby ses očistila? a proč ne femigard a kontryhel, dyt to jsou taky bylinky, ne?
A s tím čištěním, já si teda nedovedu představit, že chci miminko hrozně moc a předtím půl roku užívám nějaký očistný bylinky a tak... neříkám, že nejíst v rámci nějakých norem, více zeleniny a tak dál, ale nevím, asi nemám tu vůli nebo co a nejsem na nějaké dlouhodobé očistné kůry...
k čemu to čištění vlastně je? jako aby my jsme se cítily líp, aby bylo budoucí miminko zdravější nebo proč?
4. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
Say no jen aby, pak ti doporučí nějaké extra super bylinky za extra super cenu, jak gynekologové předepisou jen svoji antiko a podobně...

plavčo bylo moc fajn, paní mladá a příjemná, Kristýnce se to hrozně líbilo, smála se na celé kolo a plácala do vody, a když jsem jí držela na bříšku, dělala pohyby, jako by mi chtěla uplavat :sweat_smile:
ale teda myslela jsem, že ji to zmůže a usne, ale asi jsem unavenější než ona :grinning:
4. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
jani, taky si myslim.
vseho s mirou. zacala bych treba zdrave jist, kontryhel a femigard bych teda nevynechavala. ono vseho moc skodi
4. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
no na gemigardu se ji nelibilo ze to je lihovy, o kontiku rekla, ze ma svy opodstatneni, ale jiny nez ted potrebuju....
pry se cisti nejdriv jatra, pak ledviny (nebo naopak:sweat_smile: ) atd...a ma to byt smaozrejme kvuli miminku:slight_smile:

ze nekoho propaguje si nemyslim

no nic holky, diky za reakce, bohuzel musim do skoly:frowning2: az prijdu, zas vas s tim prijdu prudit:wink:
4. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
Tak jo, přežij to tam :slight_smile:
Já bych zjistila, co doporučuje, proč a jak, třeba bych si to ověřila i z jiných zdrojů, poraď se s vaškem a uvidíte :slight_smile:
4. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.