• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
aer, tak ja kontryhel pila a nedam na nej dopustit, cyklus mi srovnal bajecne. Z femigardem nemam zkusenost, to slysim az od vas :sweat_smile:. ale jestli jde o procisteni, tak nedam dopustit na obyc koprivu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vzdy na jare jsem si dosla nekam do prirody ji nasbirat, musi sviti slunicko aby mela energii, susila jsem ji nebo varila caj i z cerstvy a delala jsem si mesicni kuru kdy jsem toho caje vypila litr i vic denne. od ty doby mam v poradku i jatra se kteryma jsem se lecila od 8 let a nic nezabiralo. a ledviny procisti taky, protoze je mocopudna. tak muzu jen doporucit.
tak at ti to utece a ozvi se :slight_smile:
4. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
Say fakt s tím máš tak dobrou zkušenost? Tak to je fajn, někdy to můžu vyzkoušet (pokud v tomto kraji jsou nějaké čisté kopřivy :grinning: )
Ty jo, jsem úplně mrtvá! Já snad večer usnu a to mě urve - jdem do divadla na cimrmana :slight_smile:
4. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
Jo a ještě dotaz: jak byste se chovali k ženě, co jí nevyšlo 3. IVF a je z toho tak nějak na hadry, protože to vypadalo, že se uchytilo? Myslím jako teď, v nejbližších dnech, když to je hodně živé a ta dotyčná navíc ví, že Kika je na první pokus... Já z toho mám až pocit viny :frowning2:
4. bře 2009 v 15:06  • Odpověz
ja na bylinky hodne verim a uz odmala nas na ne mamka ucila,a to myslim ze dela hodne, ta vira :slight_smile:
ale koprivy jsou super :slight_smile:. i mi chutnali :grinning:. jen ted je nepiju, mam strach, ale tak za rok jsou zas me :grinning:

Jani, nejakej kus prirody tam snad mate :grinning:
divadlo zavidim, sla bych hned :dizzy_face:
4. bře 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
Ale to jo, parčík tu je... a kousek za tím ocelárny Vítkovice :grinning: ne, to bych samozřejmě sbírala někde v beskydech (s výhledem na Třinecké železárny :sweat_smile: )
4. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
¨jani, to je tezky. hlavne za jeji problemy nemuzete vy a to ze vam to slo hned... Kolik ji je?
4. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
V květnu slaví narozky - 30...
4. bře 2009 v 15:12  • Odpověz
ja si porad myslim ze nejvetsi vliv ma vek :zipper_mouth: :pensive:
jako u vsech

tak jsme se ted nezavisle dohodli a vsichni aninam slusne poprosili, at nas necha si tehulkovani uzivat a nemluvi jen o sobe
4. bře 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Say jdu to najít...
já si myslím že věk hraje roli... jenže... oni se snažili rok po svatbě, tj. od jejích 24 let, což je v dnešní době bráno jako hodně mladá...
4. bře 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
Trošku vás čtu a koukám že se bavíte o prsách a tak, mě se prsa v těhu nezvětšila naprosto vůbec... všecko přišlo až 3. den po porodu :slight_smile:
4. bře 2009 v 15:59  • Odpověz
hm, tak to je neco jinyho :frowning2:
jsme hned ze zacatku, je to zajimave :sweat_smile:
4. bře 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
Já prolítla asi poslední 3 strany :slight_smile: myslím, že jste to vyřešili dobře, taktně a citlivě, ale nejspíš se zas urazila...
No, jdu se nachvíli věnovat té mojí smečce, chlap dorazil, tak teď blbnou a kika vždycky dostává záchvaty smíchu :grinning:
4. bře 2009 v 16:04  • Odpověz
holky tak jsem zpet, vyucujici nam prisla akorat oznamit, ze ma moc prace :sweat_smile:
say, a myslis, ze kdyz si koupim normalni sypanou susenou koprivu ve zdravy vyzive, bude to taky k necemu...? protoze sbirat ji tady v brne bych si asi netroufla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jani, takze zas nic? to je skoda:frowning2: jak se chovat ti neporadim, je to fakt dost ozehave:frowning2:

jani, posledni pripsevek byl asi jinam, ze?:grinning:
4. bře 2009 v 16:04  • Odpověz
jo a promluvila jsem si o tom s Vaskem a on rika, ze mam teda dojit za mudrem a rict mu, ze dekuju, ale o inj nemam zajem, ze dam telu jeste cas...PA se mam zeptat, jaky presne ucinky teda maji mit ty byliny co mi chce naordinovat a jestli nevylucujou snazeni....a ze budem pichat dal:grinning: (on sprostej neni, ale vcera se mnou chvilku pipkoval na AP:grinning: )
4. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
Jj aer, mluvím o tom samém, co jsem ti včera říkala...
ten poslední příspěvek byl sem, na say, na to, co řešili na regionální diskusi...

Hehe takže z vaška je další pipka jo :grinning:
4. bře 2009 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holky jdu jen pozdravit :slight_smile: , nějak se to na mě řítí, bakalářka se pořád neblíží konci, dočíst knížky a za tři týdny už mám zkouškový :sweat_smile: , no první dvě zkoušky vlastně za 14 dní :fearful: .
No jinak Jani s tou známou je to blbý, chudinka :cry: , takovou dobu se snažit... to fakt neporadím. Záleží na tom, jaká je, někomu pomůže, když vyjádříš soucit, ale jiní to nesnáší a nechtějí se o tom vůbec bavit. Je to těžký a nevím jak poradit, u mě v okolí takový nikdo není, teda ne nikdo s kým bych se přímo bavila, ale znám taky takový.
A Aeri jako s těma práškama je to taky těžký, protože každej ti řekne úplně něco jinýho. Můj doktor mi (už když mi předepisoval HAK) říkal, že hned po přestání braní můžu mít mimino, že to ničemu nebrání, ale kdesi jsem slyšela, že je dobrý počkat pár měsíců a dokonce jsem četla v nějakým časopise pro maminy, že se má tělo čistit rok, no a pak babo raď. Já to budu mít dobrý, přestanu brát v říjnu a Vašek chce mimino až až až... tak já budu pročištěná snad až moc :sweat_smile: (třeba ho udolám na dřív :grinning: ). Ale přesně jak píšeš, poptej se jí jestli by ti ty byliny nějak ublížili, teda tomu miminku a uvidíš. Jako já osobně bych se raděj teda pročistila, když už ti to navrhla ta PA, pokud máš problém s cyklem a hapruje ti ta ovulace, třeba ti ty byliny fakt pomůžou a pak to vyjde na poprvé. Třeba by ti ty bylinky dala i na kratší dobu. Ale je to jen tvoje věc a samozřejmě Vaška :wink:
4. bře 2009 v 16:17  • Odpověz
urazila se a ne malo. ted je za chudinku a my vsichni za kravy co jsme si dovolili to mit teprve pred sebou a ze ji nechcem politovat. ach jo :frowning2:

aer, myslim ze nevadi. lepsi koupena nez pocurana od x psu :grinning:
4. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
say :grinning: :grinning: :grinning: (myslím ta počuraná od psů :grinning: )
anet tak přeju hlavně výdrž :wink:
4. bře 2009 v 16:39  • Odpověz
holky, jestli chcete trosku zvednout tlak, tak mrknete do regionu, diskuze Strakonice. Tohle uz je fakt sila. Hlavne kdyz vas poucuje "mama" ktera sve dite nechala nekolik tydnu umirat samotne v inkubatoru :pensive:
myslim ze vic zakomplexovanjesiho a sobeckyho a nestastnejsiho cloveka jsem nezazila :frowning2:
je mi ji lito. takova bych byt nechtela
4. bře 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
Tak jsem se snažila dočíst ap, ale nic zajímavého tam asi není, tak to vzdávám...
say, průběžně to sleduju... vždyt jí musí být jasný, že se chcete normálně bavit, ona za každou větou dodá to svoje...
4. bře 2009 v 16:50  • Odpověz
jani, tobe se nezdala nase vecerni debata zajimava?:grinning:
4. bře 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
No, musím přiznat, že mě velikosti jiných chlapů zas tak neberou a u délky aktů jsem se srdečně zasmála :grinning:
4. bře 2009 v 16:57  • Odpověz
doufam ze ne mne:grinning:
4. bře 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
Celkově :grinning: já jsem totiž momentálně ráda, že se k něčemu dokopem. V praxi to vypadá spíš tak, že se dohodnem, že teda jo, a buď
a) Kika neusne a když jo, tak usne s náma
b) než se k tomu dostanem, usneme my
:grinning:
4. bře 2009 v 17:01  • Odpověz
jani :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
tak jo, jdu, at žije cimrman :slight_smile:
4. bře 2009 v 17:11  • Odpověz
aerin neni ti ctyricet:slight_smile:
nemusis se ridit vsema radama, co ti daji "zkusenejsi"....rid se svojim instinktem a vydrz, jde jen o tu ovulaci, bez ni mimo asi nebude....
nemusis byt nejlip pripravena matka na svete, kdyz to ma prijit, tak to prijde:slight_smile:
4. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
emi, dorazilas dobre? :slight_smile: co mamka? jak se ji libi tehotna dceruska??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
nic se nema prehanet :slight_smile:. jsem zivym dukazem :grinning:.
tak jsem si dala 6 pater schodu a nic. proste se malickej nechce :sweat_smile:. tak ji asi necham. Dneska se mi v brise pekne vztekala az z toho dostala skytku. Mura jedna moje malicka :dizzy_face:

maji, ahoj :slight_smile:
4. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
ahoj say :slight_smile: vsak mas jeste chvili casu na porod, ne? ono neni zas az tak kam spechat... :grinning:
4. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.