• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
maji, je, kdyz dr co me ma rodit jede na moje terminy na hory :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
tak jed s nim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
to by asi mela radost :grinning:
4. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
maji mamka uz me vidi tehotnou potreti a myslim, ze dobry...jen ja jsme unavena jako prase a cekam, az se vrati z prace, at muzu jit spat :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
kuk :slight_smile:
4. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz
tak shrnuti dne :slight_smile:. nepomohl ani sexik, ani ananas, ani schody, tak to asi vzdavam :grinning:. zitra jen konecne vytru a prevesim zaclony, coz udelat musim, ale tim to hasne :sweat_smile:
4. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz
kamoska tak mela jit v patek na vyvolani a mala kozicka se prihlasila na svet ze ctvrtku na patek:slight_smile:
4. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz
ted me poboliva bricho, ale pochybuju ze by to neco znamenalo. a taky se tam mala pekne mele, chudinka.
tak to mela kamaradka stesti
nase znama nastoupila minule pondeli na vyvolani, s tim ze zacnou v utery a ona zacla v noci rodit. takze stejne jako tvoje kamaradka :slight_smile:
uz mas mamcu doma?
4. bře 2009 ve 22:33  • Odpověz
ha ha, ja jsem to tak mela skoro taky, v utery na kontrole nic, tak mi rekla at prijdu v patek se sbalenou taskou...no jeste v to utery v noci jsem zacla rodit... :grinning: :grinning: :grinning:

dobre ranko :grinning:
5. bře 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
Ach jo, zas to tu nějak blbne, smazal se mi příspěvek...
dobré ránko :slight_smile:
to je dobrý že si to mimča nakonec rozmyslí, četla jsem hodně příběhů kde pohrozili vyvoláním a mimčo radši šlo samo :slight_smile:
tak, dneska jdu asi objednávat letní dovču :slight_smile:
5. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Tož kde jste? :slight_smile:
5. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
jani neser me s tou letni dovcou :pensive: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :grinning: kam jedete, povidej vsechno:slight_smile:
mamka uz je doma, to vam asi doslo:grinning: jde na odpoledni, ja jdu dneska s Elinkou na prochazku:slight_smile: koza zacla chodit:grinning: :grinning:
ale jeste ji podsekavame nohy..je ji teprv 8 mesicu..by nemela..:slight_smile:
a say uz uz uz ?:grinning: ja bych tu prochazku odvolala..:grinning:
5. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
no holky mam jeden hnus fialovej...kamosce vcera umrel rocni bratranek...byl popaleny, protoze na sebe vylil horkou konvici...nevadi, to by byblo v pohode, oni ho prelozili po mesicich na detske oddeleni, meli ho odsavat hadickou a mel jit domu pristi tyden, ty pice sestricky ho odsavaly spinavou hadickou a on v noci umrel, protoze plakal za maminkou a ony ho neslysely a on se udusil, protoze ho neodsaly...
5. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Jedem s našima do staré lesné pod tatrama, je tam hotel přizpůsobený i pro děti
www.hotellesna.sk

Mmch, jak to nakonec vypadá s tím naším "pobytem"?
5. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Emi ted jsem to četla jaks to psala na ap... to je hrozné...
Já nevím, vždycky jsem doktorům dost věřila (jednak mám doktory v rodině a vím, že těch si váží, tak jsem asi předpokládala, že takoví jsou všichni, a jednak já mám s doktory jen ty nejlepší zkušenosti - když jsem byla malá, měla jsem boreliozu a jen díky tomu, že to mudra včas poznala a podchytila jsem teď úplně v pohodě), ale poslední dobou, co čtu, tak ta moje důvěra dostává pěkně na frak :unamused: Jasně, že to jsou jen lidi, ale mají snad to nejzodpovědnější povolání, co lze mít, tak by se podle toho taky měli chovat...
Emi kde se to stalo?
5. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
v Brne..u te nejake Svate Marie, nebo jak se to jmenuje...fakt nevim...
ja posledni dobou jen zjistuju, oc vsechno doktori posrali a je mi z toho na nic....ja uz ani rodit nechci....
5. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
Svata Anna....tak to je fakt desny:frowning2:
5. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
To je humus :frowning2: někdy by se to chtělo hecnout a pustit do médií článek, jak dopadaj porody doma (mylsím plánované porody doma jako měla gedren a tak, ne nějaká alkoholička, co na to s... a nebyla v životě u mudra, ani neplánované porody, kdy se to nestihlo), v porovnání třeba s takovýma karambolama v nemocce... asi by se bylo co divit :angry:
5. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
clovek se prestava bat, ze decko neuzivi..mel by se zacit bat toho, ze mu ho nekdo zabije..nejlepe lidi, co na to studovali do triceti...:frowning2:
jani tam to bude krraaasny..:slight_smile: zavidim:slight_smile: Fil si porad najivne mysli, ze pojedem k mori:slight_smile: ale ja uz ted vim, ze to asi nepujde..:grinning: nevadi:slight_smile:
a cetla jsem si betynku:slight_smile: me se libi ty artdekorove saticky na holky:slight_smile:
aerin ovu nic?
kde je ta say? zase soulozi?:grinning:
5. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Jj, ten artdekor je super, až budu v Pze, určitě ho navštívím...
Hehe včera jsme se snažili připevnit nosítko na taťku a do toho malou, abychom věděli, jak to v těch tatrách bude vypadat :sweat_smile:

Kdyby někdy musela Kika do nemocnice, určo tam jdu s ní a budu trénovat asertivitu :angry:
5. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
Kiki ale nepujde do nemocnice...:sunglasses:
tady je vsude snih a ja blbec si prijela nalehko...v Praze jsem byla v utery vecer v mikine venku..:grinning:
5. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
u nás jsi na drsném východě :sweat_smile:
Počkej jak nepůjde? Já to rozebírám čistě hypoteticky...
a jinak... sejdeme se ve vrchlabí, zřejmě :angry:
5. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
ahoj...:slight_smile: tak jsem zas v praci:frowning2: za chvilku mame skoleni, tak tu nebudu, pak se mozna juknu, ale ve ctvrt na pet koncim a mam do ctvrt na sedm skolu:frowning2:
ovu nic:frowning2:
5. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
a psala sis nějak víc s tou PA?
5. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
nerodim ani nesoulozim :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Emi,ten pribeh je hroznej :pensive:
5. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj holky,
Emi s tím chlapečkem je to hrozný :cry: ,a že zrovna u Sv. Anny, myslela jsem, že to je vpohodě nemocnice... Ale jak píše Janča, kdybych měla mít dítě v nemocnici, tak tam jsem určitě s ním.
Jinak u nás je počasí hnus :angry: . V neděli, první březnový den nádherně, sluníčko, ale od pondlěí je furt zataženo, v pokoji mám tmu a musím celej den svítit :rolling_eyes: .
5. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
ne jani, od toho telefonatu jsem s ni nemluvila
5. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
Say prosim te, slibis mi, ze kdyz budes rodit, tak napises sms?:grinning: ja se bojim, ze te po tech 9ti mesicich cekani nestihnu...:grinning: :grinning:
jinak dneska jdu ja s pupkem, tehotna kamoska, market s elinkou a sestrenka s matyskem ven....:grinning: kdyby mi to nekdo rekl v patnacti, co budu delat dneska, tak se mu vysmeju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
emi :grinning:

No, podle toho jak mi bude :grinning:. Mozna budu rada ze telefon necham v tasce a ani ho nevytahnu. mozna pri klystyru bude chvilka cas :grinning:
ja mela v planu ze vam sem potom napise manzilek :wink: :dizzy_face:
5. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
no dobre..ale sms jedem do porodnice muzes poslat....:grinning: a my budem andit..Saaandroo dotohoooo neboj seeee nicehooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.