• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
treba mi to chytne zrovna kdyz budu pripojena a budu vam tu rodit on line do odchodu do porodky :grinning:
5. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
tak to bude idealni..nejlepe v sobotu..zitra jdu se spoluzackama..:grinning:
5. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
hm, to je smula, me by se libilo zitra :grinning:
a o vikendu tu nikdy moc nejsem kdyz je manza doma :wink:
5. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
5. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
na duchodce?
zda se mi to jak na mimino :grinning:
ale jestli muzu rict svoji zkusenost, tak vsichni duchodci na to koukaj jako na buhvi co, zbytecnyho :grinning:
5. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
dneska mi psala babi ze zas koupila male saticky na leto :rolling_eyes:
mam vztek :angry:
5. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
say při klystýru? :slight_smile: to já bych ten mobil hodila do haj... ale když je klystýr v začátcích, tak asi jo, ale já ho měla až ke konci a mám mírné podezření, že až tak nezabral :confused: :grinning:
tak pokud budeš moct, dej nám vědět :slight_smile:
5. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
pri tom klystyru jsem to myslela spis jako srandu :grinning:. to myslim ze budu rada ze jsem rada :grinning:
nebojte, myslim na vas :slight_smile:. jen by se mi libilo kdyby to tu napsal pysnej tatka sam :dizzy_face:
ale uvidim podle toho jak ho to vezme, treba rovnou pujde slavit, tak to bude na me :wink:
5. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
holky a jako ten klystyr boli? ze to tak vetsina lidi pise a ja strale delam, ze tomu rozumim...:grinning:
tak muzu si ji objednat? kamoska rekla, ze to neni na decko ale na nejakeho straeho dedu...
5. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
jestli se ti libi objednej :wink:. ale nejakyho dedka si v tom predstavit neumim :grinning:
5. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
klystyr neboli, jen je to trochu asi neprijemny. ja ho jeste nezazila, jen davala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
naleje se ti hadickou do konecniku asi litr teply vody, ty se snazis vydrzet co nejdyl a po tom se vyprazdnis :wink:
Jak je tam tepla voda, tak to i urychluje, nebo ma, muze urychlit porod :wink:
ja ho urcite chci. mam hruzu z nehody na sale :sweat_smile:
5. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz
tyjo ja si nedokazu predstavit jeste litr vody v sobe..nemuze me to rozervat?:grinning: jinak jataky chci klystyr...nemam duvod ho nedavat:slight_smile: kdyz se mi tam uvolni trochu mista pro prcka tak proc ne:slight_smile:
5. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz
kdyz to nepujde, da se min :wink:
5. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
no se mam zase na co tesit...to pak z tebe strika ani nevis jak ne?:grinning:
5. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
to ti reknu po porodu ju :grinning:. zatim nevim :grinning:
5. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: klystýr nebolí, sice já už při něm měla časté a poněkud brutální stahy, takže když mi ho dávala, byl to v jedné chvíli děs... na tom záchodě už to pak jede, během stahu to bylo fakt humusoidní, ale jinak celkem pohoda... pak jsem vlezla do sprchy.
Ale jinak myslím že mírná nehoda na sále byla i přesto, já jsem pak z té sprchy chtěla zas na záchod, protože jsem tak trochu cítila, že by to mírně ještě chtělo, jenže už mě hnali na kozu a rodilï jsme... takže smůla :grinning:
5. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
to ti ho opravdu davali tak na posledni chvili?
5. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
U mě to šlo dost rychle... asi o půl 1 jsem volala Jarkovi, to už jsem byla otevřená tak na 5, v jednu přijel, pak nějak byl ten klystýr, ale to už jsem měla stahy tak co dvě minuty, pak sprcha, pak už na koze... dávali mi ho cca 2 hodiny než kika vylezla, ale jak jsem měla tu indukci, tak ty stahy byly hned ze začátku časté a celkem bolestivé...
5. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
ty jo. tak to fofr. hale, a jde to zvladnout vid? ja mam nizkej prah bolestivosti a dost se toho bojim :sweat_smile: :confounded:
5. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
holky co mam delat, zarostl mi chloupek pod pazi a ja si toho vubec nevsimla, hned kdyz jsme to nasla, tak jsem to vymackla, ale chloupek nevylez a mam jen cerveny brmbol a nevim, jak ho mam dostat ven..navic se svojim podpazim se docela spatne operuje:grinning:
5. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
emi, to je dilema :grinning:
5. bře 2009 v 15:01  • Odpověz
no kamosce to vyrezavali a tak teda dopadnout fakt nechci:slight_smile:
5. bře 2009 v 15:02  • Odpověz
Fakt jo? :confused:
to jsem nevedela ze zarostly chloupek je az takova veda :sweat_smile:. To mam v trisle kazdou chvilku :sweat_smile:
5. bře 2009 v 15:03  • Odpověz
no jenze z trisla to vytahnes pinzetou..ale ja to v tom podpazi nevidim takze nemam za co tahat:grinning:
5. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
tak pockej na mamku :wink:
5. bře 2009 v 15:06  • Odpověz
:grinning: :-d ja mam ruku ted jak kulturista od tela...:grinning:
no to je jedno, stejne tam nic neuvidi.....:grinning: ja mela zrcatko :sunglasses: :grinning: tak asi to budu tak dlouho mackat az mi z toho neco vyleze:grinning:
5. bře 2009 v 15:07  • Odpověz
:grinning:. taky u vas prsi? :rolling_eyes:
5. bře 2009 v 15:08  • Odpověz
nvim, dju ted na prochazku...:grinning: a neam destnik:grinning:
5. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
u nas prsi :rolling_eyes: . kazi mi to akorat naladu, do niceho se mi nechce, nic me nebavi...
5. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
Say tu je taky hnusně, myslela jsem, že půjdem na procházku, ale takhle se mi fakt nechce :angry:
a neboj, zvládnout se to určo dá :slight_smile: a odměna je ta nejpěknější na světě :slight_smile:
s chloupkem bohužel neporadím, počkej na někoho, kdo to líp uvidí...
5. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.