• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
tady taky prsi:frowning2: :cry: :pensive:
5. bře 2009 v 15:50  • Odpověz
Jani a kdyz ti dali Kiku, zaplavila te bezedna laska jak se rika nebo to prislo postupne?
5. bře 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
Hmmm.. no, když mi ji dali, spíš jsem byla užasná, jak je dokonalá, jaké má dlouhé řasy, šťastná z toho, že jsou z nás rodiče, že jsme to zvládli, že je v pořádku... dívala jsem se na ni jako na takový malý zázrak, ještě tak úplně nevěřila, jaké štěstí mě potkalo a prvně si to musela srovnat v hlavě :slight_smile:
Bohužel první dny to bylo takové nemocniční, ani jsem s ní moc nebyla v kontaktu, což mě zpětně mrzí, ale ona 95% dne kvůli žloutence spala a zbytek času jsem byla hrozně vyjukaná, vrcholem mého umu bylo vyndat z balíku papírovku, slavnostně vytáhnöut vlhčený ubrousek a přebalit :grinning:
Ale ten úžasný pocit, jak ji mïluju, že bych pro ni dokázala i umřít, ten příšel asi až doma, kdy už tak nespala, dívala se na nás a snad i smála, připadalo mi, že se směje od narození :dizzy_face:
5. bře 2009 v 16:05  • Odpověz
tak to jo :slight_smile:
ja jen kdyby to neprislo hned po porodu, tak jestli nejsem divna vis :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Zatim to neni takovy, vim ze mam v sobe novyho clovicka, ale neni to jeste tak jak jsem myslela ze bude :sweat_smile:. ale tak to asi prijde az bude venku :dizzy_face:
5. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
To přijde :slight_smile: a zklamaná nebudeš určitě :wink: :slight_smile:
5. bře 2009 v 16:13  • Odpověz
se tesim az vam tady budu referovat :slight_smile:
doufam ze ne o tom jak jsem priserna matka a nezvladam :sweat_smile:
5. bře 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
Ale i kdyby jsi referovala o tom, tak my tě nějak podržíme :wink: já mám taky pocit, že jsem příšerná matka, která nezvládá :slight_smile:
5. bře 2009 v 16:18  • Odpověz
me prijde ze zvladas skvele :slight_smile:
5. bře 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
Och (červenám se). Je milé že to říkáš a občas to potřebuju slyšet, to se přiznám... zvlášť když je takové počasí, asi trochu depkařím, ale to úplně nesnáším, všude na trávníků je spousta hoven a odpadků :angry: všichni milujou začínající jaro, příroda se probouzí, já ho nesnáším :grinning:

aer, četla jsem vyjádření holek na diskuzi Mamkou 2010 a docela bych se k nim přikláněla. Teďka vás občas čtu, je to fajn diskuse, kde jsou fajn holky, dobré rady a dobrý přístup... škoda, že nebudu maminkou 2010, nejradši bych se tam přidala :sweat_smile:
5. bře 2009 v 16:28  • Odpověz
ja jaro miluju, ale ne zrovna to dnesni :angry: :rolling_eyes:
hale, co bych dala za to kdybych zvladala co ty. Ja budu mit jen to mimco a mam z toho bobky...
5. bře 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
Ale prdlajs furt, budeš super mamka :slight_smile: a víš jak, já zas totálně kašlu na domácnost a takové ty věci, permanentní bordel všude kolem. Vidět třeba mamka, jak to tu normálně vypadá, tak mě zabije... Když si vzpomenu, jak často jsem doma u našich vysávala, utírala prach a podobně, děs...
5. bře 2009 v 16:37  • Odpověz
tady u nas taky neni zrovna naklizeno a to prte jeste ani nemam :sweat_smile:
ale aspon je videt ze tu bydlime :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Ted jsem koukala do ty diskuze maminkou v roce 2010 a taky s holkama souhlasim :slight_smile:. Maji na to zdravy dobry nazor :slight_smile:
5. bře 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
Jojo, bordel v bytě :grinning: jsme se smáli, že by stačilo dát Kristýnce na ruce a kolínka kartáčky a to by se to tu blýskalo :grinning:
Tak jo, jdu se jim věnovat, dnes jsme se vrátili k doma vařené stravě pro malou, chystá se mrkev a brambory, tak jsem zvědavá, co bude říkat :slight_smile:
mějte se :wink:
5. bře 2009 v 16:57  • Odpověz
tak ji preju dobrou chut a napis pak jak jste pochodili :grinning:
5. bře 2009 v 16:59  • Odpověz
halo halo, je tu nekdo???
5. bře 2009 v 17:57  • Odpověz
jaaaaa
5. bře 2009 v 17:57  • Odpověz
sama :frowning2:
5. bře 2009 v 18:05  • Odpověz
ja uz tu zas jsem:slight_smile:
5. bře 2009 v 18:07  • Odpověz
hura :slight_smile:
5. bře 2009 v 18:07  • Odpověz
tak jak se citis, furt nic?:slight_smile: a uz neni co uklizet, co:slight_smile:
5. bře 2009 v 18:09  • Odpověz
ja su tady taky, jen jsem se zakoukala na moc krasny albicko...:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2009 v 18:13  • Odpověz
na jaky?:slight_smile:
5. bře 2009 v 18:14  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/photos/peppapig
tak nadhernou holcicku bych taky chtela.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
uklizet je porad co :grinning:
ja ted prevesila zaclony, ale porad nic. drzi se jak klistatko :grinning:
ted hraju scrable a jsem uplne duta :sweat_smile:
5. bře 2009 v 18:16  • Odpověz
ty jo, ta je jak z reklamy :dizzy_face:
5. bře 2009 v 18:21  • Odpověz
krasna :dizzy_face:
5. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
jojo Maji tu znam...:slight_smile: ta je cuprova:slight_smile:
jinak my mame taky doma bordel, kdo si pamatuje, jak jsem ze zacatku nadsene uklizela?:slight_smile:
Elinka je takovy cert maly..ji se neda zvladat..:grinning: ona je uplne ten typ holiciky, co bude kadit na panenky a bude mit u baraku tatrovku:grinning:
a ted vam reknu, co jsme zase vymysleli a vy mi rknete, co si o tom myslite:grinning:
Market ma jane slalom pro...a rikala, ze by mi ho pujcila, nebo prodala za 10, coz nechci..po dvou detech za tu cenu....a tak jsme vymyslely, ze my ji koupime golfky a ona nam ten kocarek hluboky a autosedacku pujci a az si koupime dasli jaro kocarek, tak ji ho zase vratime..je to zase blbost, nebo v pohode....?
Fil chce jeden kocarek z Italie, na netu je levnejsi o 6 tisic, ze ho tady pak prodame levnejsi o 4 treba a jeste na nem vydelame....tak ja nevim..me uz z toho taktizovani fakt hrabe:grinning:
5. bře 2009 v 18:54  • Odpověz
emi, ja nevim, to se musite domluvit spolu :wink:
ja osobne jsem byla rada ze budu mit od zacatku jeden kocarek a to muj. nemusim se bat co kdyby se s nim neco stalo nebo cokoliv. je jen muj. Ale jak chces. Casu na premysleni mas jeste spoustu :wink:
5. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
no my se prave domluvili, ze to je dobry, kocarek za 4ku..:grinning: ale my to menime co pet minut a nechci MArket neco slibit a pak ji rict smula..:grinning:
5. bře 2009 v 19:24  • Odpověz
emi,ja bych zatim nic neslibovala. mas casu hafo a do doby nez to bude opravdu aktualni muzes jeste nekolikrat zmenit nazor
To si myslim ja, ale rozhodnuti je na tobe :wink:
5. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.