• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
souhlas se say, taky bych jeste neslibovala.... :grinning: my to meli jednoduchy, penize na kocarek padly za byt, takze jsme podedili kocarek po brachovi... :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 19:39  • Odpověz
no ja bych taky neslibovala..jen, ze ji mame koupit ty golfky za to...:grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
ja vim, ale emi, vis kolik se jeste objevi uzasnejch kocarku za pul roku, ale ty uz budes mit smulu :wink:
5. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz
say uz mi to ani nemluv..:grinning: to je moje dilema..:grinning: ja jsme ten typ, co ma vsechno rad naplanovane sto let do predu..vis co to pro me je kazdy den vedet o jinem kocarku a kazdy tyden kupovat jiny a ani nevedet, kde vlastne porodim?:grinning:
5. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
hale, kocar bych fakt neresila. na ten je casu dost, vsechno jde dopredu. A hlavne v Praze mate uplne jiny moznosti nez my na malym meste, kdy jen mesic cekame na to az nam kocar objednaji a nez prijde. ja bych to zatim opravdu nechala. To bych vic resila tu porodnici :grinning:
5. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
ja mam vyreseno, jen nevim, kde zrovna budu a jak rychle to pujde:slight_smile:
a ten kocar je uz ted dilema...nevim, co bych delala v srpnu:grinning:
5. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
vidite, tak me napada, ze uz je skoro cas rezervovat tu chatu, jestli teda pojedeme....
5. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
chiiichiiichiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
se mnou spis asi nepocitejte nez pocitejte. Bylo by to slozity a jeste musime pockat jak na tom bude manza se zamestnanim. zatim ma smlouvu do konce brezna, ale uz 4 mesice hledame novou a nic :frowning2:
5. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Ahojte :slight_smile:
Tak s domácí stravou jsme u Kikuše tentokrát uspěli :slight_smile:
Ad kočárek - já bych možná šla do té výměny. Ale zas mě tak nějak o kočárek vůbec nešlo, vybírali jsme ho celkem krátkou dobu a nestalo se asi ani jednou, že bych změnila názor :slight_smile: Stačilo mi, aby měl ty a ty vlastnosti a koupili jsme :slight_smile: a jané jsou dobré kočárky :slight_smile:
Ale pokud to fakt tak pořád měníš, radši bych jí nic neslibovala :slight_smile: Však jak holky říkají, času dost :slight_smile:

S tou naší chatou se musíme domluvit... Já bych do toho šla, ale teďka mě napadá, že v tom termínu my asi budem v těch Tatrách. Ještě to taky nemám rezervnuté, ale mají tam červen za docela příznivou cenu.
6. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
ahojky holky,
ani vas nebudu docitat, nestiham
Tak jsem dnes byla na kontrole, Braunova uplne super, udelala mi Hamiltona, vubec to nebylo citit a nebiolelo to! Uzasne jemna a citliva! Moc ji doporucuju. A tento vikend slouzi
Na monitoru mam pravidelne kontrakce a 6 min o velikosti 80-100
otevrena na 2 cm. Tak jsem dostala za ukol dat si cipek, ze jsem zabetonovana a do 12 hod se mam hlasit do porodnice. O vikendu bysme meli porodit
a to strasila abysme nerodili tam
tak se mejte krasne holky
Pa pa
6. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
aaaaaaa, say, supeeeer :dizzy_face: :dizzy_face:
budu na tebe moc moc myslet a ozvi se co nejdriv!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
say, drzim palce...moc...at je to rychle a co nejmin bolestive!!! a at se pak tatinek pochlubi s mirami vasi princezny!!! :grinning:
6. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
no tak jsem si to teda nepredstavovala:grinning:
6. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
:wink: Say, moc držíme palce a myslíme na tebe :wink: :dizzy_face:
6. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
ja cekala, ze se tu bude trapit s kontrakcema a ona uz si jede do spitalu..:grinning:
ta se ma, v pondeli uz bude mit urcite mimco :dizzy_face:
6. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Kdyby to bylo dneska, tak by se mi to tak fajně pamatovalo :slight_smile:
6. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
proc jani?:slight_smile:
6. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Tak 6.3., to je násobek tří, pěkně se to dělí... to je docela snadno zapamatovatelné :slight_smile:
6. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
chjo, tak say uz je asi fakt fuc, co?:slight_smile:
to je drsnyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no tak ja vas asi fakt brzy opustim, jedina nedetna a netehotna.....anetka sem vubec nechodi, aby me podporila :sweat_smile:
to je koza ta say..ona se nedavno ptala, jestli je 06,03,09 hezke datum:grinning:
autor
No jo, ještě ta devítka k tomu :slight_smile:
aer, zůstaň :wink: vím třeba o jedné slečně, co je taky nedětná, netěhotná a pravidelně tu načuhuje :slight_smile:
6. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
jani, ze bych to byla jaaa?:grinning:
6. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
neeeeeee :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
taaak kdo?:grinning: nemame tady snad zadneho smiraka ne?:grinning: co by se tu chudak dovedel?:grinning:
6. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
checheche :slight_smile:
6. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
tak ta mi je dost na prd, kdyz jen nacuhuje..............nebo tim bylo mysleno, ze mam taky jen nacuhovat? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
aerin ale taky moc nevim, co bys tady zjistila nacuhovanim:grinning:
a co ovulace, bylinky, injekce?
6. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Ne, to nebylo myšleno, že máš jen načuhovat, to vůbec :confused:
Ona sem asi dvakrát něco napsala, ale stejně tomu nikdo nerozuměl... ale jinak by se připojila ráda :slight_smile: jenže to ještě neumí :sweat_smile:
6. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
jako Kikusak jo?:grinning: no ona jen smiruje..zajima ji noseni, dovolena a tak..:grinning:
6. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.