• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
No jasně... ach jo, koukám, že mi nějak stárne :grinning:
6. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
jani, to jsi me teda uklidnila :grinning:

ovu nic, inj zatim taky ne, kontik zatim piju a PA jsem jeste nevolala:slight_smile: zato jsem volala na gyndu a v pondeli o pul druhe tam jdu (opet :sweat_smile: ), jsem zvedava, na cem se s nim domluvim........
holky fakt bych byla tak hrozne nezodpovedna, kdybych se rozhodla pro ty inj? :frowning2:
6. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
jo a emi, uvazujes jeste nad tou hackou?:slight_smile:
ja jsem si furt rikala, ze na ni nemam misto a tak....a vcera jsme se tak s V bavili, ze by sla povesit pod postel......tak bych do ni mozna sla:slight_smile: ale asi bych ji chtela vyrabet doma, coz nevim teda, jestli sezenu tu pruzinu a taky co do ni dam misto te "matrace" z ovci vlny.......
6. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
aerin prosim te:slight_smile: podle me ti ta PA nakecala nehorazne kecy:slight_smile:
problem podle me neni vubec ani v antiko, natoz abys to decko zprznila do konce zivota:slight_smile: musis akorat telo naladit na tu ovulku....ja vysadila a do dvou tydnu jsem byla kinder vajcko...
telo se otrepe z antiko, nastartuje ovulku a pak uz mate volnou cestu:slight_smile:
6. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
Aeri sama v tom nejsi, ale je fakt, že vůbec nestíhám, tak sem vždy jen načouhnu :sweat_smile: , už se těším až vylezu ze školy, to doufám, že budu mít víc času :wink: . Ale já jsem na tom rozhodně hůř jak ty :frowning2: , ty už se aspoň snažíš, ale ten můj ještě ani nechce :cry: . No a přiznávám se, že kdykoliv něco řeknu, tak se na mě naštve a akorát se hádáme, že se o tom nehodlá bavit... Tak si aspoň užívám Barunku, v sobotu tu bude celej den :dizzy_face: .
Say tak to je bomba :grinning: , dnes je fakt krásné datum, já se přiznám, typovala jsem tě až příští týden, tak schválně jestli to stihneš nebo to bude až pondělí :wink: . Ale je to úžasný, když už víš, že tam jedeš a vrátíš se s malou Julinkou :wink: . Tak hlavně ať to jede jako po másle a netrápíš se :dizzy_face: .
No a já se pomalu budu chystat do školy :confounded: . Taťka s bráchem zrovna domalovali kuchyň, tak se ani nedostanu k jídlu :cry: :grinning: , si musím koupit nějakou dobrůtku v Brně :slight_smile: .
6. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
aeri hacku bych brala..miiiisto bych teoreticky nasla...ale ja nevim, jestli ji vyuzijem....
a nevim, jestli bych byla tak dobra, abych ji vyrobila..a Fil vubec nevi, o co se jedna..:grinning: respektive co je k tomu potreba:slight_smile:
ale chcem hacku pro nas na balkon, tak si myslim, ze bysme mohli do toho ukladat i mimco, ne? :confused:
6. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
to nevim, to uz nebude hacka v pravem slova smyslu, ne? to bude veeeliky :grinning:
6. bře 2009 v 11:18  • Odpověz
ale tak asi by to slo, proc ne....:slight_smile:
6. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
ahoj anetko!:slight_smile: to me mrzi, ze je V tak neoblomnej....:frowning2: ale jeho to urcite jednoho dne prejde, ani nebudes vedet jak:wink:
6. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
aer hacku myslím vyráběla papaya, ne? aspoň jsem něco takového na ap zaslechla...
6. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
jj, myslim ze jo:slight_smile: ja se pak poptam, ale zatim je to az tristne neaktualni:frowning2:

ale ted jsem nasla tohle: http://www.zlaticko.cz/index.php?page=obchod&id=kolebky,_houpacky/kotevni_prvky :slight_smile:
6. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
Aeri to jo, vím že ho ukecám, ale kdy, že... On je totiž přece strašně mladej :angry: . Jako dítě chce, rozhodně víc než svatbu :angry: , ale až později a vždycky mi říká za tři roky, což je hrozně dlouho, ale já si myslím, že až spolu začneme bydlet, oba pracovat, že se na to bude dívat jinak :dizzy_face: . Ale je fakt, že se s ním už o tom raději moc nebavím, protože se hádat nechci :unamused: . Navíc teď jsme měli nějaký divný období, nebo co to bylo, ale snad je to zase dobrý.
6. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
6. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
tak drzim palecky anet:wink:
V taky rikal tri roky a jak jsem vysadila prasky a tak, najednou obratil:slight_smile:
6. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
anet a kolik je vaškovi? Já to nějak zapomněla...
6. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
Jani teď mu bylo 26, teda před měsícem a chce až ve třiceti, teda svolil, že by to mohlo být i v 29 :angry:
6. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
jako začít na tom pracovat ve 29, aby bylo 30
6. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
aer to nevypadá špatně, z toho byste to určo sestrojili :slight_smile:
6. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Aha, tak to máme koukám skoro stejně staré chlapy... No jo, s nima je to těžký...
6. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
he he, ja doufam, ze ve 23 letech bude Martinek uz dvojnasobny otec...do 26 bysme mohli stihnout aj 3.dite no a ve 30 uvidime, jestli nam uz nebudou stacit... :sweat_smile:
6. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Majo, na tebe nikdo nemá, to je fakt :grinning:
hele, tak co s tím naším pobytem, at to nějak zas rozhodnem nebo co...
6. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
Kikusak ma dneska 7 mesicu, tak gratulujuuu:grinning: to to leti.......... :dizzy_face:
6. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
zase ve 45 budeme mit deti z domu... :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Jé aer díky :slight_smile: vzkážu :slight_smile: ty vogo, to to fakt letí... jesi bude po mně, budu ve 40 babička. Má představa babiček s šátkem na hlavě a francouzskou holí, pobírající spoustu léků a starobní důchod, se nějak hroutí :grinning:
6. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
tak tak jani....tak az pra(pra)babicka s satkem a holi...ale doufam, ze bez spousty leku... :grinning:
6. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
a urcite bez toho starobniho duchodu:grinning:
6. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
ěwssssssssssssssw§p==ý ww nzjw io f gf ěu
6. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
tobik na to ma koukam taky jasnej nazor:grinning:
6. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
Tobíku tak tak :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
6. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
jj, potreboval se s vama podelit o sve pocity... :grinning:
6. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.