• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Aj, jsem na tenkém ledě... skypuju s tou, co se jí nevyvedlo to 3.ivf... ted abych neřekla něco blbě...
6. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
nic holky, asi vas ted opustim...musim toho mooooc udelat...uvarit obed sobe a Tobikovi, povysavat, utrit prach, zalit kytky, povesit pradlo, uklidit ve skrini, kterou jsem nechala otevrenou a Tobik mi ju vyskladal ven...jo a ucit se ucit se ucit se...a mezitim si samozrejme pohrat s Tobikem, tochu ho utahat at mi po obede usne... :rolling_eyes:
6. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz
jee, jani, tak drzim palec... :slight_smile:
6. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
jani, urcite si poradis:wink:

tak papa maji:slight_smile:
autor
díky... maji, tak at se daří :wink:
aerin, ja jsem myslela, ze me treba nekdo bude premlouvat at jeste nechodim, protoze se mi absolutne nechce... :sweat_smile: no nic, tak ja paaadiiim... :grinning:
6. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz
maji :grinning: tak nechoooood :sweat_smile:
6. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
no konecne...ja vedela, ze kdyz si pockam, tak se dockam :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
tak nam povez, co budes varit dobreho:slight_smile:
6. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
Tobisovi asi kralika s bramborem a sobe nevim...mozna si jenom namazu chleba se sadlem :grinning: ne to ne, ale fakt me nic moc nenapada...co takhle nejaky tip??? :grinning:
6. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
my te tu chcem, chcem, chcem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
no, vidite, tak se mi to libi...dobre holky, prekecaly jste me, ale ve trictvrte jdu :grinning:
6. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
joooo, zapomnela jsem se pochlubit, ze uz Tobik umi aj ty,ty,ty...akorat ted me nenapada, co novyho ho naucit... :sweat_smile:
6. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
hele, ale jako sama si se sebou muzu povidat aj u toho vareni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
já bych si udělala těstoviny s kečupo protlakovou omáčkou...
kdyz ja musim pracovat:grinning:
jdu postavit ten obed a pak nakouknu :rolling_eyes:
tak to ja mam jidlo dneska v praci, nejakej kureci steak v syrovem testicku a bram. kasi....tak uvidime, za chvilku na to pujdu....

a na nedeli mame doma nalozeny maso na nas oblibeny zpusob, uz se tesiiiim :dizzy_face:
6. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
já balancuju na tom skypu :slight_smile:
6. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
a jde to?:slight_smile:
6. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
ja jsem si nasla hackovanou deku, do ktere bych se chtela vrhnout.........ale nehackovala jsem uz par let, tak se to budu muset naucit odznova a asi mi bude muset vydatne pomahat mamka....a bude mi to trvat pekne dlouho, takze abych ji mela pro mimi, fakt uz radsi zacnu:grinning:

http://www.artmama.sk/hackovanie/hackovana-deka-2

ja ji nebudu delat tak strasne barevnou:slight_smile: ale jeste teda nevim v jake barve ji udelam....
6. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
já měla mozzarelové závitky od včera,,,
jo, jde to, bavíme se o zcela neutrálních věcech :slight_smile:
6. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
jupiii, vyresila jsem to, nasla jsem v mrazaku pizzu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akorat strasne nerada skrabu brambory, jeste ze jich Tobik moc nesni :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
maji my jsme si včera s chlapem museli střihnut, kdo je naškrábe, oba to taky děláme neradi :grinning:
aer ta deka... čumím...
6. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
tak skrabani brambor mi az tak nevadi........ale taky to prenecham chlapovi, kdyz je ochotnej:slight_smile: Jako vsechno:grinning: Mne nejvic vyhovuje, kdyz jenom ochucuju, micham a buzeruju co kam prijde a co se s tim udela a Vasek kraji, strouha atd:grinning:
6. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
jani, ja si ty stranky musim prostudovat cely, asi tam bude spousta krasnych veci:slight_smile:
6. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning:
to bude samý hand made, asi nic pro moji neschopnost...
6. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
no bohuzel tam nejsou temer u niceho navody:frowning2: u te deky to je ciste nahoda...
jdu hledat dal:slight_smile:
asi me vyhodej z prace:grinning:
6. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
6. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
holky neodcetla jsem..:slight_smile: jen mi psala say, ze lezi na sestinedeli a ze se zatim nic nekona, ze ji ani nic neboli:slight_smile:
6. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.