• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jeee, to vypada slibneeee.....ja myslela, ze uz to vydrzi do dubna... :grinning:
6. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
jeje :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
holky ja koupila krasne narcisy v krasem kvetinaci :grinning: neni to tim, ze jsem v jinaci? :grinning:
6. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
to tě tak rozněžnily :grinning: ty narcisy? já mám pouze kaktusy :grinning:
ale jo, přes víkend to bude :wink: :slight_smile:
6. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
ja mam rad tulipany a narcisy..a vypada to tak letne v tom kvetinaci, ze se asi rozbrecim..:grinning:
6. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
emi, narcisy miluju, ale bylo mi receno, ze je ted zbytecny vyhodit 30 korun za narcisy, kdyz mi stejne zdechnou... :sweat_smile:
6. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
ja uplne zboznuju tulipany....nejvic ciste bily :dizzy_face:

ale jinak teda ja zabiju fakt i kaktus:frowning2: takze my mame doma dve orchideje, o ktery pecuje Vasek a jeden mrtvej kaktus :pensive:
6. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
já zřejmě taky :grinning: potřebuju jít vyprat naprosto znehodnocenou plínu, nevím kam dát mezitím kikušu a jak ten obsah vidím, těžko najít správný slova :grinning:
6. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
Mě se to taky líbí. ale mou péči by tutově nepřežily.
6. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
tak ja taky ty narcisy koupila mamce k mdz...abych nebrecela, ze mi zdechly..:grinning:
ale tech 30,- mi neni lito, kraaaasny pohled..:slight_smile:
jani tak ja tady brecim nad kytkama a ty o hovnu..:grinning:
6. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
cheche :sweat_smile: :grinning: pardon... :grinning:
6. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
:grinning: :grinning: mam jit plavat, chce se mi spat, co mam delat?:grinning: jit spat a pak plavat? nebo se premoct a jit plavat?:grinning:
6. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
emi, schrupnout a pak plavat :grinning:
my za chvilu vyrazime pokodrcat s kocarem asi...
6. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
zejo?:grinning: tak dobrou:grinning: ja vcera vozila Eli v desti..me to bavi jezdit s vuzkem..:grinning:
6. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
a kam máš jít plavat? něco domluveného?
no s Market a Elinkou jdeme do Bystrice:slight_smile:
autor
tak chrň no :slight_smile:
6. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
hmm,tak dnes jsem s domácí kuchyní neuspěla a jím to sama :grinning: asi jsem to měla dýl povařit a šlo by to líp rozhńahňat...
6. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
je me kdyz psala say, tak psala, ze ma kontrakce, ktere ji neboli..ja si toho nevsimla:slight_smile:
6. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
kde jste? :confused:
ja uz jsem doma z prace:slight_smile:
6. bře 2009 v 17:41  • Odpověz
ja sedim a cumim)
prsi, ven se mi nechce a v telce prd:slight_smile:
6. bře 2009 v 17:47  • Odpověz
hm, tak ja sedim a cucim taky:frowning2: vasek u kompu, tudiz ani ta telka nehrozi:frowning2:
6. bře 2009 v 17:50  • Odpověz
a uz to vypadalo, ze bude venku hezky.na bazene jsem nakonecn ani nebyla..ja se vlastne nudim i doma i v Praze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 17:54  • Odpověz
ach jo, su uplne blba...Tobik docela bez problemu po devate usnul, tak si rikam "naaranzuju mu do ruky medveda at neco drzi a nebudi se", pomaloucku polehoucku jsem mu ho nacpala do naruce...kdyz vtom tobik proloup ocicko, zjistil, ze je vedle neho neco co tam byt nema a myslel si, ze si chcu hrat!!! Zacal vyskat, juchat, smal se od ucha k uchu, uplne ozil...a dalsi hodinu mi trvalo nez jsem ho presvecila o tom, ze uz ma opravdu spinkat...
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz
chudinka ty ho sidis....:grinning: si se chtela jit muchlat a nevyslo jo?:grinning:
say pry lezi a nic...:grinning: a boji se, ze bude muset zitra dom, jestli nic:slight_smile:
6. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz
muchlat?? a s kym asi... :sweat_smile:
no ja to rikala, ze say rodi az v dubnu :grinning: snad se to v noci rozjede!!!!
6. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz
toz kde jsteeee??? co say? nic? emi a prijedes se teda za nama podivat do Ovy? :grinning:
7. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
no holky ja se nemohla doted pripojit!:grinning: se mi az klepou ruce:grinning:
a maji ja nemam kajak..:grinning:
7. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
emi ja taky ne...
7. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
ahojky kocky,
tak nez vas doctu tak vas zdravim . Z domova a stale 2 v 1
nase princezna se asi zalekla, takze po krasnych pravidelnych konrakcich mam monitor jako kdybych mela rodit nejdriv za pul roku a schovala se snad az pod zebra . Tak me poslali domu. Nicmene mi dnes odesla ta hlenova zatka, ale pry to nic neznamena. Jo a propousteli me s tim, ze klidne vecer muzu prijet naostro, tak uvidime
7. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.