• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jak jste resili kytky, tak to me vsechny chcipnou :sweat_smile:

emi, promin, neodepsala jsem, spinkala :dizzy_face:
7. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
ja doma a nikde nikdo jo :astonished:
7. bře 2009 v 15:24  • Odpověz
no say tak teda toto...:grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2009 v 15:30  • Odpověz
7. bře 2009 v 16:38  • Odpověz
komu by se chtelo ven do takoveho pocasi :grinning:
7. bře 2009 v 17:05  • Odpověz
Jojo Say já to říkala, až příští týden malá vykoukne :wink: :grinning: . My jsme teď slavili, taťka a brácha mají narozky, tak jsem trochu znavena, navíc jsem vstávala v šest ráno do školy :confounded: ...
7. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Teeeeda say, já si říkala, že se připojím a budem gratulovat, a ty s náma takhle :sweat_smile: no počkej :wink: :grinning:
Je tu pěkně hnusně, ani jsme se dneska nikam nevypravii.
Kristýnka dneska měla poprvé květák - ten nám vyplivala do ksichtu. a pak jsme zkusili i jablíčko, protože už dvakrát, když jsem ho jedla, ona se po něm sápala a tak jsem jí dala líznout a trochu si obrousit chrup. Podle úsloví zakázané ovoce nejlíp chutná, dneska, když jsme jí ho dali legitimně, zachovala se k němu stejně jak ke květáku :grinning:
7. bře 2009 ve 23:01  • Odpověz
jani, tak zkuste cuketu, ta je sladka a detem vetsinou chutna... :slight_smile: a z ovoce banan a hroznovy vino? :grinning:
8. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
jo a melas to jabko vareny nebo syrovy? nebo sladkou hrusku? a jeste je docela dobra cervena repa...no a maso a zloutek uz by taky mohla, ono to prece jenom lip chutna nez samotna zelenina.. :grinning: :grinning: :grinning: nebo ryzi misto brambor? :slight_smile: jinak me uz nic moc nenapada..
8. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
ja osobne teda kvetak nemusim ani ted...prijde mi takovej nahorklej...ble :grinning: jo a bacha na brokolicu, muze nadymat, my jsme ju museli z jidelnicku vyradit... :sweat_smile:
8. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no a uz me samomluva neba, kouknu sem pozdej
8. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
maji Tobik je nadherny..fakt..:slight_smile: jestli budu mit holku, tak siho reservujeme, protoze takoveho zetaka uz jinde nenajdem:slight_smile:
jinak se mi zdal sen, ze jsme se s Filipem brali (ve skratce)...najela jsme na snar, ze to znamena vdovstvi, smrt, parte...najela na druhy snar a tam, ze u mladych to znamena touhu po ni, rozrustani rodiny, nebo ze se to fakt uskutecni (ta svatba:slight_smile: ) tak si vyberte :rolling_eyes: :grinning:
8. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
emi, ja bych si vybrala to druhy :grinning: :grinning: :grinning:
no a Dorku zapiseme do poradniku na Tobikovu nevestu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
hm say neporodila ze?:grinning:
8. bře 2009 v 18:13  • Odpověz
asi ne...hele kde se vsechny flakate???ja se musim ucit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
neporodim asi ani na Vanoce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale jsem strasne natekla, prsty me uplne boli ohnout, jsou jak bambule, nohy taky...
my dneska varili a pekli :dizzy_face: . rodinna idylka :slight_smile:
ted dlabu ananasovou konzervu a koukam na manzelky :slight_smile:
8. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
jejda say, tak nozky nahoru at te nemusi manza do porodnice donyst :grinning:
8. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
:grinning:. taky by to musel zvladnout :grinning:
8. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
to sice jooo... :grinning:
dneska jsem si na tebe asi 100x vzpomnela jak ti asi je, su nervni za tebe asi...:slight_smile:
8. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
to ja dneska vymyslela asi 100 scenaru jak by to mohlo zacit a co bysme delali :grinning:. a porad nic :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
jj, to jsem pred porodem taky delala... :grinning: nejlepsi bylo, ze jsem vedela, ze jeden den proste rodit nesmim, protoze by me nemel kdo odvezt... :grinning:
8. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Včera jsem zapomněla - Tobík je teda frajer, ženské na něho budou letět :wink:
Já přidala jen pár fotek z pátku, kdy jsme s kámošema byli v hale a hráli volejbal a floorbal, byla sranda, kdo byl na střídačce, vyfasoval kristýnku (kamarád: "Pomoooc, to dítě po mně slintá!!!" :grinning: :grinning: ) Ta jedna fotka- to je kristýnka a moje první láska, ach :sweat_smile: :sweat_smile:
Maji to jablíčko jsme měli i syrové i vařené, ale dneska už ho jedla. S květákem jsme neuspěli, tak nebudeme nutit, ono ho dost lidí nemá rádo i v dospělosti. S masem budem teprv začínat. Jinak se celkem daří, krmí se ráda :slight_smile:
say třeba to přijde v nejméně čekané době :slight_smile:
snářům nevěřím, podle mě je to blbost. A mě se zdají vždycky takové filmové sny, pokračování dne, vystupujou tam kámoši a rodina a tak...
8. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
majo, odesla ti zatka pred porodem? za jak dlouho po tom jsi rodila? me odesla asi vcera rano, hlen s krvi, pak jsem do vecera trosku spinila, tak nevim jestli to bylo ono...
nevim jestli by to nemohlo byt k tomu hamiltonu, to mi delala v patek, pak jsem trochu krvacela, ale jen tak 3 hodinky a pak az do soboty nic.pak az ten hlen. Co myslis zkusena mamko? :grinning:
8. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
say, odesla mi kolem 8 rano a za 5 dvanact byl Tobik na svete, ale ja myslim, ze podle toho to asi nepoznas... :grinning: bylo toho strasne moc, fakt si to neslo splist s nicim jinym, takze to vim docela jiste... :grinning:
8. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
tak tos mi moc nepomohla :grinning:. ale dik :wink:
8. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
nojo, ja bych rada, ale u me to slo vsechno tak pekne najednou, zadni poslicci, praskani vody predem atd.... Proste jsem zacla rodit a teprve pak...
8. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
a rodila si pred nebo po terminu?
jsem zvedava vid? :grinning:
8. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
presne na den terminu podle ms... :grinning:
8. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
hezky :grinning:
8. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.