• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
emi, neeee, uz jsem jela hodnekrat sama, na nadrazi se nejak doplazis a tam poprosis bud vypravci aby ti pomohla nebo nejakyho chlapa sikovnyho...vemes mimi a kufr a jdes si sednout :slight_smile: fakt v tom problem neni, ale pred prvni cestou jsem z toho mela strasnou hruzu :grinning: taky zalezi jakej budes mit kocarek, protoze ja jsem mela oba dva hodne lehunky, takze jsem je unesla aj sama kdyz bylo nejhur a hlubokej jsem ze zacatku rozkladala na korbu (tu jsem si brala sebou) a podvozek, kterej jsem slozila na placato a nechala bud v ulicce u kupecka nebo v letadlovych vozech za tema samooteviracima dverma jak jsou zachody... :grinning: vzdycky jsem dojela bez nejakyho zasadniho problemu... :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2009 ve 14:27  • Odpověz
me dneska asi fakt hrabne:slight_smile:)) navic tady usinam nad kompem:slight_smile:

emi: dort je z 60% ready k snedku:slight_smile: vydrzi do uterka?:slight_smile:
18. led 2009 v 15:54  • Odpověz
nejak nam to tady dnes nezije, co... :sweat_smile:
18. led 2009 v 19:35  • Odpověz
maji njn ema ted odesla od nas:slight_smile: a aeri se asi uci:slight_smile: co ty jak jsi na tom?
18. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
ja na vsechno dnes prdim :grinning:
18. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
ja neco malo udelala ale nic moc a zitra mam od pul 7 skolu a mam pocit, ze nesvstanu, jelikoz takhle jsem nevstavala pul roku, vlastne od doby kdy jsem byla prvne po prazdninach ve skole:slight_smile:
18. led 2009 ve 20:24  • Odpověz
holky ja to asi mozna vymyslela...o vlaku s autosedackou a v Trinci budu mit kocarek, co?:slight_smile: maji ja si nedokazu predstavit, ze do tech dveri, do kerych se pomalu nevlezu sama musim strkat jeste kocar...:grinning:
a spaaat se mi chceee:grinning:
18. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
i me a ja uz jdu

jeee emi ty uz tam mam 6 tt:grinning:
18. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
jdu spat zachvili vstavam a ceka me male peklo:slight_smile: :frowning2:
18. led 2009 ve 23:09  • Odpověz
holky me z vas uz jednou hrabne...zdalo se mi o vas, v hlavni roli byla Janca, ktera mimochodem porodila a kojila jsem ja, ale Jana mela hodne prace, musela litat se strazci vesmiru....:grinning:
a ja prebalovala petilete decko, protoze melo menstruaci.... :confused: :sweat_smile:

a jinak mam svetle hnedy vytok, vypada to jako Monte a je toho dost, babo rad:slight_smile:
19. led 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Emi mě z tebe urve :grinning:

s tím výtokem nevím... :confused:
19. led 2009 v 10:22  • Odpověz
jo jani a hlavne je to vsechno kvuli tobe, protoze jsme jely autem kolem toho strasidelneho domu, o kterem jsem psala, ze ho nafotim..a porad jsem rikala, ja tam musim jet ja tam musim jet, jsem to Jane slibila, ze ho vyfotim..:grinning: tak..to mam mozna z toho..:grinning:
19. led 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:

achjo, tu poslední zkoušku jsem nedala a přitom jsem měla pocit, že byla jednoduchá a že tam toho mám dost :angry:
19. led 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj:slight_smile: Holky drzim smutek.....Jani predstav si, ze prave nejakej admin smazal Latkovky jednicku :angry: Nevim proc zrovna tohle, kdyz jsou tu i mnohem starsi, a navic ciste "kecaci" diskuze... :rolling_eyes: Zrovna tohle tema podle me bude chybet vic lidem, protoze kdyz se o tom chces neco dozvedet, je na prd vlizt do Latkovek II, kde uz se ty holky znaji, kecaji spolu roky, a akorat je obtezuje, kdyz se nejaka zacatecnice vyptava :cry:

Emci co vytok? Resis to teda nejak....? Ja neporadim, tehotna jsem jaksi jeste nebyla:grinning:
Jinak teda super sen:grinning:

Janci to me mrzi....:frowning2: Ale priste to urcite das.....
No ja se jdu ucit, mam toho nad hlavu a zitra tam jdu, nevidim to moc ruzove:frowning2:
19. led 2009 v 11:01  • Odpověz
dochtorka rikala, ze mam prijet okamzite..takze na druhou tam jdu...super je, ze letim ve stredu do Barcelony...takze jsem zvedava...
aerin moc se nesmej, tys v tom snu taky vystupovala ve vedlejsi roli..:grinning: a to polmcim o tom, ze ses mi v tom strasidelnem dome ztratila..:grinning:
19. led 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
To je skoro jaké záhada blair witch :grinning:

s těma látkovkama to je teda pech, fakt :confounded: vždyť to je potřebná diskuze, dalo se tam dohledávat... na dvojce jsem se ptala na to praní IB a kdyby mi jedna neporadila, zřejmě bych se nic nedozvěděla doteď...

aer držím palce, taky do toho zapluju... ach jo, a to jsem si naivně říkala, že už budu mít klid...
19. led 2009 v 11:12  • Odpověz
emci a co jsem tam delala?:grinning:

jo jo jani, taky si myslim, uz jsem psala admince, ale pochybuju, ze se s tim da jeste neco delat :pensive:
19. led 2009 v 11:15  • Odpověz
jo ona to smazala misto zamkla? a to jako proc? aby se nahodou nekdo neco nedozvedel..a aby zalozil novou diskuzi, kterou mu presmerujou na dvojku, kde mu nikdo neodpovi?
19. led 2009 v 11:29  • Odpověz
jo, asi tak nejak:grinning: Jako ta diskuze byla zamkla, uzavrela se 2. cervence 2008 a dneska ji proste smazali; ted uz maji zase nakecano asi 4000 prispevku ve II, jenze presne jak rikas, bud se muzu jit ptat na uplne zakladni veci do dvojky, kde mi stejne nikdo neodpovi, nebo muzu zalozit novou, kterou mi zamknou :rolling_eyes:
19. led 2009 v 11:33  • Odpověz
Holky, jak jsou polsky Kuřátkovice:grinning:
19. led 2009 v 11:37  • Odpověz
Tak, uz se vi kdo to smazal, pokusej se zkontaktovat nejakyho boba ci co (asi nejaky IT machr co to tu ma pod palcem:grinning:) a snad to pujde obnovit :dizzy_face:
19. led 2009 v 11:45  • Odpověz
gratuluji..:grinning: ja jdu za chvili k te doktorce a bojim se..tolikrat jsem nohy neroztahovala pekne dlouho..:grinning:
19. led 2009 ve 12:20  • Odpověz
Urcite to dobre dopadne emi:wink:
19. led 2009 ve 12:34  • Odpověz
no spis verim, ze se neco posere v Barcelone..:grinning: ja fakt nemuzu nikm..ani do Polska..jeste se nestalo, ze by pred odjezdem bylo vsechno v pohode...:grinning:
19. led 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
to bude dobrý :wink:
aer na co potřebuješ kuřátkovice :grinning: po našemu bych to řekla asi Kuřyntovice :grinning: ale nejsem si jistá, polsky to bude beztak nějaká zpotvořenina :sweat_smile:
19. led 2009 ve 13:04  • Odpověz
tak jsem na nemocenske :zipper_mouth:
19. led 2009 v 15:28  • Odpověz
emi, co je s tebou? dpozvedela ses u dr neco? letis nebo zustavas v cr? a delala ti ultrazvuk?
19. led 2009 v 15:39  • Odpověz
zustavam v CR, delal ultrazvuk a nic tam nevidela..mam se pripravit nazamlkle, ale nemusi to nastat...mam nejake prsky a musim lezet... :unamused:
19. led 2009 v 15:40  • Odpověz
nemas ascorutin? (myslim, ze tak nejak)
ach jo, emi, to je na prd...ale ja jsem to tak mela ze zacatku taky a zvladli jsme to, tak se na to spatny snaz myslet co nejmin, odpocivej a hod nohy nahoru... :slight_smile:
19. led 2009 v 15:54  • Odpověz
maji mam pocit, ze se to tak nejak jmenuje...:slight_smile: Fil mi pro to jel do lekarny:slight_smile:
ko by tusil v nasich letech takove problemy:slight_smile:
19. led 2009 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.