• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
a ja si dneska vybrala lahvicky..:grinning:
8. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
a ja si ted pres mmb objednala lehatko fisher price, pouzivane 2 mesice za 900 kc :slight_smile:
8. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
jakeeeeeee?:slight_smile:
8. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
dala jsem ho do alba :wink:
ale je to co se vam nelibi :grinning:. puvodne jsem chtela to zanzibar, ale tohle vyhralo z duvodu ze je az do 18-20 kg :wink:. tudiz vetsi vyuziti
presne to je lehatko fisher price de luxe 2 v 1
8. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
takove to modre, ze?:slight_smile:
no ja jeste uvidim, jestli nejake poridime..ale ais jo..:slight_smile: a myslis, ze ho tak vyuzijes? Elik ma tak 7-8kg maaaaximalne kilo, ale uz by ji do toho nikdo nedostal:slight_smile:
8. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
say to je jine..:slight_smile: proc by se mi tohle nelibilo?:slight_smile:
jak se jmenuje? ja si o nem neco poctu:slight_smile:
8. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
oni to pak maji jako houpaci kresilko, tak verim ze se to vyuzije
doporucuje se to i na prdiky u mimca, na uspavani a pak na krmeni. tak uvidime. te budu informovat :grinning:. puvodne jsem taky zadny lehatko nechtela, ale ke konci jsem si to rozmyslela :grinning:
8. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
a kdyz nevyuziju tak prodam :wink: :grinning:
8. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
me se nejak prestavaji lehatka libit..uz ani Zanzibar..:grinning:
8. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
tak mas cas, ti pak budu vypravet jestli je to k necemu :grinning:
8. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
jeste jednou mi nekod rekne "tak mas cas", nebo "uvidis", tak se asi obesim:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz
emi...vsak UVIDIS, JESTE MAS CAS se rozmyslet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz
cau..koncim.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :pensive: :grinning: :cry: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
8. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz
vzdyt je to pravda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mas cas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ted bys na nej stejne jen koukala a prasilo se ti na nej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz
8. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
proc mi nekdo nemuze rict, "vymyslis picoviny, to nepotrebujes, to je hnusne, to se mi nelibi"..proc rikaji "UVIDIIIIIIIIIIS"? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz
tak ja sama taky teprve UVIDIM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz
pichlo me v brise, myslite ze uz rodim ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
emi...to bude tim, ze mas jeste cas a uvidis.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
say, to vis ze jo, utikej pro tasku a fic rodit... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
say tak uvidis no...:grinning:
jeste ze ma maja na tohle jste cas:grinning:
8. bře 2009 ve 22:16  • Odpověz
se smejete, ale ja se ted fakt tak hlidam ze ve vsem hledam to prvni ze uz :grinning:
abych to poznala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 22:17  • Odpověz
nemas vetriky?
8. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz
hm, ale poboliva to porad, tak to kontrakce nebude :grinning:
ananas jsem zdlabla, tak jeste zkusim znasilnit manzilka a jinak uz nevim :grinning: , to uz mi asi jinak nepomuze ani svecena voda :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vetriky ne, ty prijdou :grinning:
tyjo stejne je naprd, ze i kdybys zacla mit kontrakce ted, tak to bude tak dlouho trvat:grinning:
8. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz
ale ta odmena na konci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
no mozna pro tebe..pro me to bude max odmena, ze napises miry a vahu...popr. popis porodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ty se taky dockas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.