• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
veris, ze mam pocit, ze ne?:grinning: ale uz jsem odedneska v 2. trimestru :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 22:44  • Odpověz
ono to utece, ver mi. jeste rada budes vzpominat na ploche brisko a jak ti nedelalo problem si oblict ponozky, ostrihat nehty, nedej boze mit nejaky boty s horsim zavazovanim :grinning:
a to nemluvim o tom ze do vetsiny bot se ani nedostanes :grinning:
8. bře 2009 ve 22:47  • Odpověz
ty mas ale vyhodu ze pres leto budes moct mit pantofliky, vis jak jsem si uzila s kazackama a snehulama :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 22:47  • Odpověz
nastesti uz brzo skocim do otevrenych, tak se nebojim:slight_smile: ted uz me vicemene ceka hezke obdobi a hlavne hezke pocasi:slight_smile:
8. bře 2009 ve 22:48  • Odpověz
to jo :slight_smile:. i kdyz jestli budou vedra tak ti to vetsi brisko nezavidim :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 22:48  • Odpověz
emi, ty to mas nacasovany uplne uzasne... :grinning:
8. bře 2009 ve 22:50  • Odpověz
ja se vedra nebojim..:slight_smile: radsi se budu parit nez mrznout....pro me uz jen to, ze neni zatazeno znamena uplne moc:slight_smile: nechapu, kde jsem se to narodila:grinning:
8. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz
tak u nas jestli nekdo mrzne, tak manza jak neustale vetram :grinning:
ja mam taky rada kdyz uz je lip, proto se nemuzu dockat az bude jaro a ja vyjedu s kocarem :dizzy_face:
8. bře 2009 ve 22:54  • Odpověz
ja vetram, protoze mi hrozne chybi cerstvy vzduch posledni dobou....furt musim citit pod nosem novy vzduch:grinning:
8. bře 2009 ve 22:55  • Odpověz
a me je zas porad horko :grinning:. za celou zimu jsem ani jednou nepotrebovala rukavice, to jeste loni neexistovalo :grinning:
je mi ted horko porad
8. bře 2009 ve 23:07  • Odpověz
to ta vrstva sadla :grinning:
8. bře 2009 ve 23:07  • Odpověz
ja dneska asi nejdu spat...:grinning: stejne se mi tady blbe lezi..postel je tvrda a me tlaci kozy a bruch...:grinning:
8. bře 2009 ve 23:10  • Odpověz
je, ty si porad jen stezujes :grinning:
jsem na tebe zvedava za 20. tt a dal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 23:11  • Odpověz
no to uz spat nebudu...:grinning: kdybys videla ten gauc, kde me polozili...:grinning: prvni noc sranda..a druhou noc uz me bolely zebra..:grinning: nechapu, jak na to mamka mohla vydrzet tak dlouho bez obrny:grinning: a za 20tt uz budu rodit ne?:grinning:
8. bře 2009 ve 23:17  • Odpověz
a stezovat si stejne budu porad, protoze kdyz me neco sere, tak si ulevm tim, ze to reknu...:grinning: momentalne jsem tak jedine zada, ze uz mi neni na zvraceni:grinning:
8. bře 2009 ve 23:19  • Odpověz
za 24.tt uz bys mohla :grinning:
8. bře 2009 ve 23:21  • Odpověz
za 20tt mi to staci...:grinning:
8. bře 2009 ve 23:21  • Odpověz
to je jeste brzo :grinning:. mysli na dite :grinning:
8. bře 2009 ve 23:22  • Odpověz
taky to muze byt za 28. tt :grinning:
8. bře 2009 ve 23:22  • Odpověz
abys tu jeste netrcela 3tt hele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 23:23  • Odpověz
to zni porad lip nez u tebe 28. tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 23:23  • Odpověz
no alespon nevypadam jak velryba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 23:25  • Odpověz
vsak se dockas, ale to ja uz zase budu hubenoura :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 23:26  • Odpověz
nebo zase tehotna jako Sabs :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 23:27  • Odpověz
to mi s manzou nehrozi :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 23:28  • Odpověz
no ja myslim, ze tohle neplanuje nikdo..osud je svine say, na to bacha..:grinning:
ja uz ted premyslim, jak se budu po porodu chranit :zipper_mouth:
8. bře 2009 ve 23:29  • Odpověz
no,jelikoz chce manza jedinacka, tak to by u nas musela byt nahoda. a ja druhy kdyz uz tak bych stejne chtela az tak za 5-6 let, takze my se chranit budem co to pujde :grinning:
8. bře 2009 ve 23:30  • Odpověz
takze abstinenti?:grinning:
no my jedinacka nechcem..ale taky nechci mit pet deti do dvou let:grinning:
8. bře 2009 ve 23:31  • Odpověz
abstinenti zas ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
emi a co sabs vubec?
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.