• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
taky uz jsem na ni myslela ze se dlouho neukazala
8. bře 2009 ve 23:32  • Odpověz
nevim, mozna uz porodila..:grinning:
nic takoveho...je ji zle...aaaa to je tak vse:slight_smile:
8. bře 2009 ve 23:33  • Odpověz
jeste ze se mi to vyhlo (tuk tuk) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2009 ve 23:34  • Odpověz
jeste ze me se to moc nevyhlo..:grinning: alespon jsem mohla dva mesice v kuse kurvovat:grinning:
8. bře 2009 ve 23:35  • Odpověz
:grinning:
vsude hledej to lepsi :grinning:
asi si pujdu lehnout :sunglasses:
8. bře 2009 ve 23:36  • Odpověz
zato ted mi prijde, ze mi nikdy spatne nebylo..coz je teda pohoda...ja si rikala, ze tohle uz nechci nikdy zazit...hm..:slight_smile: a uz ani nevim, jake to bylo:slight_smile:
8. bře 2009 ve 23:36  • Odpověz
ja bych tehotnela porad :slight_smile:
8. bře 2009 ve 23:37  • Odpověz
no po dnesku bych rekla to same..:slight_smile:

a asi me bolela hlava z deste..dneska ani naznak a venku bylo hezky..:grinning: chces predpoved pocasi?:grinning:
kurna asi si pujdu lehnout na palandicku ze dreva:grinning: ale neusnu a bracha uz vypl telku at ho nerusim:grinning:
8. bře 2009 ve 23:38  • Odpověz
emi a to samy si budes rikat po porodu... :grinning:
say, ja taky...vsak uz se nemuzu dockat... :grinning: a budu domaaa, pohodicka, skoa jeden vikend za mesic a zadny denni otravovani se :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 23:39  • Odpověz
ehm skola a kazdodenni
8. bře 2009 ve 23:39  • Odpověz
to je super jak v terminu mame porad stejne problemy..jedna rekne, ze ji boli hlava a dalsich dvacet zabuci...dalsi, ze ji tlaci kozy a dalsich dvacet zabuci..:grinning: a stridaji se problemecky po tydnu...:grinning: tento tyden uz se rsi pokojcky..k tomu nemam moc co rict:grinning:
a dokonce uz se ani nebreci nad nevhodnou stravou..:grinning:
8. bře 2009 ve 23:43  • Odpověz
no nic holciny, asi jdu udelat neco do te skoly pitome... :sweat_smile:
8. bře 2009 ve 23:45  • Odpověz
maji se na to poradne vyspi ne?:grinning:
8. bře 2009 ve 23:45  • Odpověz
no jo, ale me se jeste spat moc nechce...a mam docela bobky, protoze zatim jsem neudelala ani ň... :sweat_smile:
8. bře 2009 ve 23:47  • Odpověz
no ja uz jsme v prdeli, ctu si dencek Reginy z Vyvolenych:grinning:
8. bře 2009 ve 23:50  • Odpověz
uz spis?? :grinning:
9. bře 2009 v 00:11  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
stale 2 v 1 :grinning:
9. bře 2009 v 06:47  • Odpověz
dobre rano :slight_smile: to vis, ona vi, kde je ji dobre, tak proc spechat... :grinning:
9. bře 2009 v 08:04  • Odpověz
akorat ze me kvuli tomu asi utopi :sweat_smile:
9. bře 2009 v 08:09  • Odpověz
say skoda, takove hezke datum, ze?:grinning:
9. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
uz prdim na datumy, at je to kdykoliv, budu stastna :grinning:
9. bře 2009 v 08:24  • Odpověz
jsem totiz od patka pribrala 1,5 kg a vse je jen voda :frowning2:. jsem strasne natekla :frowning2:
9. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
tak uz nepij...:grinning: uz mohla byt mala venku a ona dela takove divadlo...:grinning:
9. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
pry nemam kupovat tolik bodycek....:grinning: neni trochu pozde, kdyz jich mam milion?:grinning: mam je spalit, nebo roztrhat?:grinning:
9. bře 2009 v 08:45  • Odpověz
uz nekupovat :grinning:

nejhorsi je, ze ja posledni dny, no od toho patka ani moc nepiju, takze tim to neovlivnim :frowning2:
9. bře 2009 v 08:46  • Odpověz
say to uz je ted jedno, za chvili ji vyklopis a vsechno vylijes:slight_smile:
to uz nejak prezijes:slight_smile: termin mas 17. + 14 dni..to mame.....max v dubnu ses zase jako laňka:slight_smile:
9. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
no, oni ty otoky nejsou az zas takova sranda. o to jak vypadam ani tak nejde, to uz opravdu vydrzim, ale jestli to tak bude pokracovat dal, tak mi muzou i az selhat ledviny a zacit se dusit, vis. proto mi to trapi. nehlede k tomu ze je to hodne neprijemny.
9. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: haha..to reknu holkam v terminu a ony se poserou...:grinning: :grinning:
no prosim te jeste ted zacni s udusenim..:slight_smile: neboj, mala uz pujde za chvili ven a nebude se nikdo dusit:slight_smile:
9. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
jsi nikdy neslysela o preeklampsii?
9. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
no ucili jsme se o tom..ale zas tak jsem nad tim nepremyslela...:grinning: ale zrejme to nadhodim a udelam trochu poplach...:grinning:
tak uz se vcera psalo o nejake zile pri spani, kdy ti na ni tlaci deloha..:grinning:
tehotenstvi je dost nebezpecny adrenalinovy sport koukam...:grinning: :grinning:
9. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.