• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
tak to ji resite dost brzo :wink::grinning:
9. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
ja tam teda zily neresim..a taky ne duseni..:grinning:
max zvraceni:grinning: a velke kozy:grinning: jinak je mi to putna..prezily to jine, tak ja taky a kdyz ne, tak to mam blby a mam skrytou vadu no:grinning:
9. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
nerikam ze to nepreziju, jen ze mi to trapi a je to neprijemne
9. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
say kdybys o tom nevedela, tak te to netrapi:slight_smile:
a nerikam ,ez to neprezijes....rikam, ze tehotnestvi prezila vetsina lidi..:slight_smile:
9. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
to neni o tom co vim, ale co vidim. ze mam nohy uskrcene v ponozkach i kdyz mam zdravotni lem a ruce jak bambule a prsty ktere nemuzu ani ohnout jak uz boli, tak to neni o tom co vim, ale co citim :wink:
a pribrat za 4 dny 1,5 kg taky normalni neni :wink:. tohle neni vsugerovane jako obcasne pichnuti v brise
9. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
:grinning: :grinning: se dneska asi vyjadruju jak debil..ale ja myslela tu preeklampsii, ze kdybys o ni nevedela, ze ses klidnejsi... to ze ses opuchla uz je neco jineho...
nechces to jit radsi vyvolat?
9. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Bré ráno...
say, to musí být fakt nepříjemné a s preeklampsií není radno si zahrávat... ale vysoký tlak jsi neměla, ne?
Tak at to brzo vyklopíš..
9. bře 2009 v 09:22  • Odpověz
v sobotu mi dr rikala ze nechce nasilne malou vyvolavat pred terminem ze kdyby se stal prusvih, takze by jako asi nebyla kryta, tak jsem to pochopila. ale videla me naposled v patek a to jsem tak jeste nevypadala. no, volala jsem ji a v pripade cehokoliv co by se mi nezdalo okamzite prijit a kontrolu mi posunula z patka na stredu. tak jsem zvedava co mi povi.ale uz jsem svolna asi ke vsemu :sweat_smile:
tlak vyssi nemam a moc jsem zatim taky mela v pohode (tuk tuk)
9. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Tak snad to bude v pohodě, jakou máš mudru, pečlivou?

Já mám nervy na pochodu, dneska večer mám dělat ten rozhovor, připadá mi, že s otázkama mě vyhodí už ten interviewovaný, jesi ne ten, tak učitel určitě. Potřebuju to všecko doladit, rozmyslet, a ještě dodělat jednu anketu na zítra a článek... Kika to samozřejmě tuší, takže vstala hnes se mnou a celou dobu, co jsem odsávala mlíčko na zítra, vřískala :frowning2:
9. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
no,k mudre pujdu teprve podruhe, tak nevim. ale myslim ze pecliva je. ja u ni v patek byla prvne :sweat_smile:
ale nerikejte mi ze neporodim ani po hamiltnovi :rolling_eyes:

jani,treba se za chvili kika umoudri a ty to zvladnes, o tom nepochybuji :wink:
9. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
Mimču se nechce, i na pana hamiltona se vykašlalo :slight_smile:
9. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
say doufam, ze az te mudra uvidi, tak s tebou zacne hned neco delat at nam neprasknes:slight_smile: myslim, ze ted uz by kryta byla:slight_smile:
9. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Tak snad mudra ví, co dělá :slight_smile:
9. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
uvidime :slight_smile:
holky, mozna me nektera odsoudite, ale nevadi, prasknu to na sebe. vite jak je na konikovi recept na vyvolani porodu dle nejaky ty por. asistentky. tak ja se o to zajimala vic. Vim, ze ta pani je hodne uznavana odbornice v celym svete a tudiz jeji napoj neuskodi ani me (max. se radne vyprazdnim, coz mi taky neuskodi) ani mimcu. Taky nepomuze pokud mrnous uz neni pripraven k porodu. No, tak ja ho jdu zkusit. Uvidim, max. se zes..u :sweat_smile:
9. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Počkej, jak se ta ženská jmenuje, je to ta Ingeborg Stadelman nebo tak nějak? Podle mě to je docela dobrý nápad :slight_smile:
9. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
to je to co psaly vcera na AP??
9. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz
AP nectu, ale beztak to bude ono :wink:
jani, to je presne ona a ja se na to ptala PA a ta rikala, ze od ni by se toho nebala. takze to zkusim jako posledni moznost a kdyztak pockam co mi povi ve stredu mudra
zase bych nerada aby mi to vyvolavali umele, kdyz jsem jeste nevyzkousela tohle, tudiz vsechny prirodni moznosti

Holky, cira koralka je jen slivovice nebo muze byt i vodka :sweat_smile:
9. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
Přesně tak. Já si na to tentokrát netroufla, jen jsem masírovala bradavky a tak :grinning:
V čiré kořalce neporadím, ale tu vodku bych tam dala...
9. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
jo to s tou vodkou...:grinning: :grinning: :grinning:
fuuuuj....vypij to rychle..:grinning: ja bych se ted uz asi z vodky normalne poblila..:grinning:
9. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
me se slivovice zda zas moc :sweat_smile:

jen jeste radsi chvili pockam, manza ma od pul 3 pracovni pohovor, tak aby ho stihl :grinning:. bude me totiz muset dopravit do porodnice :grinning:
9. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
Tak si tím připijte večer :sweat_smile:
9. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
jestli uz ani ntohle nezabere, tak zacinam mit strach, kdy porodim ja...:grinning:
pod stromek?:grinning:
9. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
třeba... nebo taky ještě o letních prázdninách :sweat_smile:
9. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
ja asi az na Vanoce :grinning:
9. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
say tak to budeme mit asi podobny termin porodu..:grinning:
to me nikdy nenapadlo, ze na porod se musi tak cekat :zipper_mouth:
9. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
holky, tak pripraveno, vypada to hrozne, ale kupodivu to zas tak hrozne nechutna :sweat_smile:. to bude tim ze to jeste zvlast zapijim stavou z merunkove konzervy :grinning:. no, tohle jestli ji nevyzene, tak uz nic :unamused:
9. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
a kolik toho mas co vsechno v tom je???
9. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
dil ricinoveho oleje, rekla bych pul deci, stejne stavy z merunkoveho kompotu (mela byt 100% merunkova stava, ale 100%merunkovy dzus neni k sehnani) a maly panak vodky (mel byt hlt cire koralky)
9. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
nooo to zvladnes..:slight_smile: a ten ricinovy olej uz si mela doma, nebo to byla planovana akce?:grinning: ja jsme zvedava, snad to klapne..pak musis podat reference..:grinning:
9. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
nn, olej jsem koupila dneska v lekarne, stal 30 kc a p. lekarnice na me divne koukala :sweat_smile:. Kupovala jsem to zaroven s malinikem :grinning:
ted by teoreticky, pokud je teda mala pripravena, mel za 3-6 hodin zacit porod. to jsem zvedava :grinning:
a co o tom psali na AP?
9. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.