• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ja si jen pamatuju, ze nekdo psal neco s olejem a vodkou..jinak vubec nevim..to jsem jen tak probehla rychle....
tyvogo..me prijedou spoluzacky za hodku a jdem nekam ven..co mam delat?:grinning: radsi sedet doma asi...:grinning:
a holky co to vypily rika,y ze ot fakt pomohlo???
9. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
prave ze tak pul na pul. asi opravdu to mimco musi byt pripravene. uvidime :slight_smile:. budu referovat :wink:
jen jdi na prochazku, ja bych sla hned kdybych se nebala ze mi cestou praskne v lese voda :grinning:
9. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
no tak budu kdyztak na prijmu...:grinning:
a citis normalne pohyby a vsechno?
9. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
jo to jo, to je v poradku :slight_smile:
kdyztak pisnu, neboj :wink:
9. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
páni say, úplně hořím zvědavostí :slight_smile:
9. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz
no ja dneska koupila lahvicku Tommee Tippee za 150,- ...nezdalo se mi to moc..aleeee...koukala jsem se na net na polske obchody (ta lahvicka z Polska je, protoze ma polsky nazev, po ceskem ani naznak) a nasla jsem ji za 60,- v prepoctu..super ne? takze v tom obchode uz nakupovat nebudu a pujdu se radsi podivat do Polska.... :angry:
9. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
ono v Polsku mas vsechno levnejsi :sweat_smile:
9. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
no jako ja si pamatuju, ze jsou veci z trhu, coz jsem moc nechtela..ale musim si vycihnout nekde obchod normlane kamenny a pujdu to nakoupit tam..snad to nebude vadne...
ja mam proste porad pocit, ze polske veci jsou sunty:grinning:
9. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Emi pocit mám stejný, umocněný těmi tržišti v Cieszyně a tak, tam by mě nikdo nedostal :angry: jediné, co jsem tam vždycky koupila, byly společenské šaty a kostýmek na maturu. Kupuješ lahvičky? Já mám všecko od aventu, je to všecko kompatibilní se vším :slight_smile: ale prodávaj to po dost velkých baleních, ale s aer už jsem domluvená na částečném odkupu :slight_smile:
9. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
ja mam jednu od aventu a jednu od farlinu. ale mam ty velke, tak mozna jeste dokoupim casem mensi. mam 330 ml a 250 ml. nebo jani myslis ze mensi je zbytecna?
zatim nic :grinning:
9. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz
ja mam prave Tommee Tippee..a premyslim, jestli dokoupit zbytek taky te znacky v Polsku, nebo se na to uplne vyprdnu a nakoupim si tady Avent....ja cetla, ze ty Tommee jsou dobre...jen proste neverim Polsku..ja za to nemuzu....obleceni v pohode, to se max vyhodi poparane..ale neco co da ddecko do pusy a tak..toho se bojim:grinning::grinning:
9. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Já mám od aventu 125 ml a 330 ml.
Zatím jsem využila jen 125 ml, když jsem někde byla a Kiku krmil někdo jiný, když byla menší, vypila těch 100, teď Jarek dává myslím 120 ml a stačí, když chce víc, přihřeje, max dala asi 160 ml.
Větší jsem zatím nevyužila, nevím na co, možná někdy nějaká kaše.
Ale zatím nám opravdu stačila jen jedna lahvička.
Say menší bych nekupovala, podle mě to je zbytečné, dáš akorát míň... Dudlíky na lahvičky mám 0+ a 3+, a pije jen z toho 0+. 3+ jsme zkoušeli a strašně se u toho vztekala. Takže to fakt záleží na mimču. :slight_smile:
9. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
ja myslela jen mensi z toho duvodu ze by se ji lip drzela samotne, ale uvidim, na to je cas :slight_smile:
9. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
No, to je otázka - Kika si to ještě sama moc nedrží, stejně jí to člověk musí držet, a od 10. měsíce by měli umět chytnout takový ten hrníček s ouškama...
9. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
hm, takze pokud budu kojit tak je dalsi flaska zbytecna :slight_smile:
9. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz
tak ten napoj by mel pusobit za 3-6 hod, 3 hodiny to budou za hodinu a nic :unamused: . ani me to jeste neprohnalo :sweat_smile:
9. bře 2009 v 15:02  • Odpověz
ahoj:slight_smile:
say, drzim palce, at se to brzy rozjede:wink:

ja jsem byla dneska opet na gynde:grinning:
9. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
say mě zrovna prohání, mám průjem z toho rozhovoru :grinning:
9. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
aer a co, co říkal, jak jste se dohodli?
9. bře 2009 v 15:15  • Odpověz
ahoj holky, vidim aer. ze jsi na gynde jako doma, stejne jako ja :slight_smile:
9. bře 2009 v 15:43  • Odpověz
jojo, adel:grinning:

no, jak jsem predpokladala, mereni BT muj dr neuznava... v podstate mi rekl, ze nemuzu poznat, jestli ovuluju nebo ne........
ale kazdopadne jsme se dopracovali k tomu, ze mi rekl, ze mi teda MS vyvolavat nebude, kdyz nechci, ze si pockam az prijde sama a 1DC prijdu na utz a krev a pak nevim kolikatej den taky... budeme sledovat, jestli tam nejakej oocyt zraje ci ne...
tak uvidime, snad se to nejak pohne

tak ted nevim, jestli mam jenom dal pit femik a ty caje (mam doma kontryhel, dneska jsem si jeste koupila zenskej a nejakej cistici s cervenou repou), nebo se mam nechat zruinovat tou PA?
9. bře 2009 v 15:44  • Odpověz
holky, mame snubni prstynky!!!! jupiiii!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ale ted uz se z toho nevyvlecem :sweat_smile:
9. bře 2009 v 15:57  • Odpověz
gratuluju vsem:grinning:
a say se nejak odmlcela..sedi na zachode, nebo zahani kontrakce?:grinning:
9. bře 2009 v 17:47  • Odpověz
Say už určitě rodí :grinning: , ne, já typuju tak středu, to bude úplněk :wink: :grinning: tak to je jasný.
Jé Maji ukaž jaký máte prstýnky, to jsem zvědavá :sweat_smile: .
Aeri však uvidíš, jak ti bude MS chodit.
9. bře 2009 v 18:49  • Odpověz
tak hlasim ze me to max. prohnalo, ale i tak uleva :grinning:. to by clovek neveril jak tak obycejna vec muze cloveka uspokojit :grinning:
9. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
say jeste me napadlo cervene vino ve horke vane....ale to uz radsi ne dneska:slight_smile:
9. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
jee a ja myslela, ze uz rodis :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Say tak aspoń že úleva :grinning: maji ukaž, tak teď už zpátky ni krok :sweat_smile:
adélko co u tebe nového?
aer a co ta PA konkrétně doporučuje, zruinovalo by tě to? anebo koupit třeba jen některé věci, které ona doporučuje a které se ti zdají nejlepší? nebo by to nemělo efekt?

jinak my jsme se vrátili z Třinca (emi, musím říct, že místostarosta je hrozný sympaťák a tak, fajně se s ním kecalo :sweat_smile: ), Kiku měla na hlídání kámoška. od nás si ji odvezla tramvají a my jsme pak hodinu hledali, kde v ostravě bydlí :grinning:
9. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Ha, tak zrovna mi přišel mail od vyučujícího publicistiky, program zítřejšího semináře:

V době semináře, tedy 10. 3. od 14.00 do 15.30 pozorujte dění v České ulici
(tedy mezi Joštovou ulicí a náměstím Svobody). Ze svého pozorování pak napište
za domácí úkol část reportáže - úvod nebo některou scénu, kterou byste v
reportáži použili.
Minimální vybavení: blok a tužka, doporučuji fotoaparát, diktafon, případně
mobil s těmito funkcemi.

Takže holky z brna, až zítra v příslušné době uvidíte na české zufalce, pobíhajícího okolo, tak to sem já :grinning:
9. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
ahojky holky,
tak lektvar na me zapusobil jen tak ze me to radne prohnalo (jsem o kilo lehci :grinning:), zpusobilo poslicky a tvrdnuti. Tak uz na vse s..u a az bude chtit, tak vyleze sama. manza ze me uz byl zoufalej :grinning:. Ale krasne jsem se vyspala :slight_smile:
Vinko jsme zkouseli v sobotu, ale bez vany, tu nemame :grinning:
jsem vcera cely odpo prospala a vzbouzela se jen na to abych dobehla na wc :grinning:

jani, tak super ze rozhovor dopadl dobre :wink:
Aer, vzdyt nemusis kupovat vse co doporucuje. tak se ji jen zeptej co to obsahuje a zkus to zkombinovat pak sama s cajikama :wink:
10. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.