• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
say ser na to..nevim, ktery chytry doktor ti rekl, ze porodis brzo..ale mas porad jeste cas tak to prd..mala jednoiu vyjit musi no:slight_smile: a alespon vis, co ti pomaha pro zacpe:grinning:
10. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
say jedno je jisté - určo někdy vyleze :slight_smile: ale fajn, že ses aspoň vyspala, já když nejsem vyspaná, tak se mnou nejni k vydržení.
Uff, ještěže je dneska pěkně. zas jsme pobíhali po Brně, tentokrát kvůli anketě, ptali jsme se na dárcovství krve. Musím říct, že lidi byli ochotní, to by se u nás v ově zřejmě nestalo :grinning: ještěže jsme tu otázku upravili jen na krev a plazmu, byla i varianta se spermatem a vajíčkama, no to nevím, jak bych letěla za důchodcema a ptala se, jesi nemají zkušenosti s darováním spermatu :grinning:
10. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
jani ja taky kdyz se nevyspim, tak se mi musi vsichni klidit z cesty..:grinning:
ja bych darovala i vajicka..si tam pripis:grinning:
10. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
Pozdě, již odevzdáno, ale zařadím tě do svého seznamu kontaktů :grinning:
Hele, to mě zajímá s tím darováním vajíček, fakt bys do toho šla? že by ti ho vyjmuli a pak by někdy někde z něho něco vzniklo? a co přímo odnošení dítěte někomu cizímu?
10. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz
joo..sla bych do toho...:slight_smile:
dyt bych ani nemela jistotu, ze se to ujme..:slight_smile:
a nikdy bych se po tom nepidila...tak treba po porodu az se dam dokupy:grinning:
jo a u te lahvicky neni ani navod v cestine:slight_smile: treba se vam to zda jako blbost, ale ja nevim, jak se vyvaruje:slight_smile:
10. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
jani, ja se u tvyho prispevku zas rezu :grinning:
no, me to rekli 2 doktori co me videli, tak mi prijde divny ze by se oba spletli... Holt z nas ma mala srandu :grinning:
Jani, tak manza by spermie daroval (ale asi jen z financniho duvodu :sweat_smile:) a ja ne. Ale jen kvuli tomu ze by me nejdriv museli napichat hormonama nebo cim vsim a to je velke riziko. a donoseni vubec. To bych neprezila dat ted malou nekomu jinymu. to neee.
no, ale vyprazdnila jsem se krasne :dizzy_face: . ted kvuli tomu budu chtit ty klystyry radsi dva :grinning:
10. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
jani ale tys nemluvila o odnoseni mimina jinemu ne? protoze do toho bych nesla ani z financnich duvodu..sama se tesim na zari:grinning: :grinning:
a myslim, ze Fil by se taky daroval..:grinning:
10. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Nene, o tom jsem nemluvila, ale jen mě to tak napadlo.
Já bych pro to odnošení snad i byla, pokud se ty ženy spolu domluví... ale rozhodně bych nebyla spolehlivý nosič. tutově by mě hormony oblbly a já bych si to dítě nechala. co se týče darování vajíček, spermií... musela bych to promyslet, mám takový psychický blok, jesi bych se pak nesnažila pátrat po tom, co se stalo s mou dcerou nebo synem. Sice rodič je ten, kdo vychová... no musela bych to promyslet.
emi já vyvařuju lahvičky tak, že je nechám chvíli bublat ve vařící vodě. Normálně v hrnci na sporáku.
10. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
emi, ja dudliky (flasky jsem jeste nevyvarovala) hodila do hrnce s vrouci vodou, varila 5 min a vyndala :wink:

ja bych nedarovala vajicka, z duvodu tech hormonu, jinak by mi to nevadilo, ale dite bych nikomu neodnosila ani za milion :sweat_smile:
10. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
jani ja bych si vsugerovala, ze se ten zakrok nepovedl a tecka...asi.
a jinak ja bych taky nebyla moc spolehliva...ani by me to nenapadlo, a hlavne ja sama, nejsem nazorna ukazka zdrave vyzivy a pohybu a proste vseho, co by mela tehotna delat pro sve dite....no a jeste to tak delat s cizim...:slight_smile:
to darovani je za penize??
10. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
jani, odnoseni ditete u nas pokud vim neni mozny...
a do darovani vajicek bych taky sla, dokonce uz jsem si to zjistovala a chtela jsem se tam jit osobne domluvit, kdyz to u nas vypadalo se snazenim blede, ted uz se po tom samozrejme nepidim, ale az budu mit mimco, tak zas zacnu:slight_smile:
10. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Jestli je to finančně ohodnoceno netuším, ale podle mě jo...
Jo, to vím, že odnošení dítěte zatím není možné, ale společnost se mění, třeba to za pár let bude aktuální...
Aer a co ses dopídila u toho darování vajíček? Jsou za to peníze? a jaké jsou další podmínky? Jen mě to zajímá..
10. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Já se tedka akorát zajímala o darování krve, ale nemůžu...
10. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz
mrknete treba sem:slight_smile: :
http://www.unica.cz/cz/oocyty2.php

tady konkretne pisou 15 000,- ale jinde jsem treba videla rozmezi nejakych 5 - 20 nebo tak nejak

frcim zas pracovat:slight_smile:
10. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
jo, tak darovat krev jsem taky chtela, ale jednak mam tetovani a jednak nizkou vahu... i kdyz ted uz asi ne:grinning:
10. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Ta váha je nad 50 kg... a tetování není překážkou, můžeš jít darovat za půl roku po tom co ti to vytetovali, myslím...
10. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
ja taky chtela darovat krev a neodhodlala jsem se ani nevim proc.....ale premyslela jsme nad tim pred Vanocema a nez jsem to uskutecnila, tak jsme otehotnela asi...:slight_smile:
ale pak se do neceho vrhnu, at mam dobry pocit:slight_smile:
a ted mam taky nejak malo kilo, tak pristi rok:grinning:
a holky mam sestricce lhat, kdyz nevidi na tu vahu, nebo ne?
10. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
emi, rozhodne bych nelhala, sestricce je jedno kolik si pribrala.
10. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Proč bys jí lhala? teď už tu váhu snad nijak moc neřeší, kdysi se na to hledělo víc, když nebyly utz, tak podle toho prý usuzovali, jesi mimčo dobře roste a tak... přibíráš nějak nenormálně nebo proč?
10. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz
no prootze se me ptala na puvodni vahu a ja ji rekla ze 51 a mela jsem asi 47 a ona rekla, ze to neexistuje, ze mi to musi upravit, jinak by me zacli zkoumat nebo co...no jenze ted uz mam 45....tak jako co?
10. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
podle me zhubnout 6 kilo od Vanoc neni zas tak normalni....a ja se bojim, ze do me zacnou neco prate, nebo ja nevim....uplne na me kulilaoci a i do prukazky mi napsala jinou vahu, nez jsem ji rekla, pry aby to nebylo divne... :rolling_eyes:
10. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
To bych neřešila, pokud se cítíš dobře a tak... já taky na začátku těhu hubla... v tom případě bych si to asi upravila a pokud věříš doktorovi, zeptala se ho na to, ne že hubneš, ale na to, žes měla původní váhu nízkou. Nebo zkus pohledat na netu, jesi s tím někdy někomu něco dělali...
rekni ji pravdu. jde o tebe a tvoje dite. takze si ji nahlasila a v prukazce mas napsano kolik? nejak se v tom ted neorientuju :sweat_smile:
no puvodni vahu jsem mela 51 a tu tam nenapsala, protoze jsem ji pak hlasila vahu 47 a rekla, ze tam napise 48, aby to nebylo divne a...blabla..to uz jsem psala..:slight_smile:
10. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
no, tak ji holt priste reknes 45 :sweat_smile:. ale vetsina zen na zacatku hubne. ja bych v tom zatim takovy problem nevidela...
10. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
No jo no, na co to pak vyplňujou. Neříkám, že jsem třeba v porodnici něco nenakecala, dejme tomu o vyprázdnění (jo, say, faktická poznámka: už asi druhý den po porodu se někde ptají, jesi si byla na velké, což mi přišlo na palici, když jsem měla klystýr a všecko mě bolelo, a já ani normálně nejsem z těch, kteří by chodili every day :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nicméně to chtěli vědět, tak jsem řekla popravdě, že ne, dali mi čípky, ale taky to nezabralo - čípek bylo to jediné, co ze mě vyletělo :grinning:. spoluležící mě postrašila, že s tím někdy dělaj problém, takže jsem další den řekla, že jsem byla... a v klidu jsem si zašla až doma, kdy nevadilo, že jsem tam úpěla s rukou na stehách půl hodiny, chlap mi taky koupil čípky a bylo to v pohodě - to jen na doplnění).
emčo zkus zjistit, jak tu váhu řeší, možná tu o tom něco bylo...
10. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
no ja bych v tom teda problem taky nevidela..ale jestli na me bude zase kulit oci, tak ji reknu april, a ze vazim 55:grinning:
ja jim, mam ho¨roooozny hlad, ale jim treba rohlik hodinu, nebo snim tak pul krajicku chleba.. k obedu polivku a jsem proste nacpana :zipper_mouth: :grinning:
10. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Já jsem nejedla skoro nic, všichni do mě taky hustili, ale fakt to nešlo. Maso jsem nejedla prakticky celé těhu. To ostatní se pak srovnalo :wink:
10. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
jani, ja uz mam cipky i sbaleny sebou :grinning:. Taky mam v planu kdyztak neco nakukat, neminim tam kvuli tomu ze jsem nebyla na velke stravit ani o den dyl :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
emi, pockej za chvili, se na neco jen podivas a budes mit kilo nahore :grinning:. treba ne,ale treba jo :slight_smile:. to jidlo se srovna :wink:
10. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.