• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
pěkné ráno,
tak na úvod jen historka pro pobavení :angry: možná jsem vám to tu psala, ale Jarek má v práci takovou zajímavou ženskou, co dělá mzdy a tak, teda zajímavou, spíš tupou, když jsme ji loni žádali o potvrzení papíru o přídavcích, jednou poslala blbý papír, jednou napsala blbou částku a potřetí jsme si to museli napsat sami a ona se ještě tvářila...
No a dneska se Jarek ptal, jak je to s daňovým vyrovnáním za děti (tzn. prachy pro nás navíc za Kristýnku), myslel, že teď někdy by mu to mělo přijít za celý rok 2008. Chyba! Vyplácí se to měsíčně a ta ženská od loňského srpna posílala prachy za naše dítě Jarkovu kolegovi, jehož příjmení taky začíná na F!!! :angry: :angry: No nezabili byste ji? :angry:
11. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
maji, to uz je celkem jedno jestli 5 nebo 10 :grinning: :grinning: :grinning:
manza mi vcera udelal takovou radost,ani o tom nevi. Videl od kolegy 14 denniho chlapecka a hned mi psal sms, ze ho videl, prekvapenej jakej je prtous a ze je pry dokonce i docela roztomilej :grinning:
videl poprvy v zivote na zivo tak maly mimco, tak uz je zas vic natesenej na nase :dizzy_face:
ja mam kontrolu ve 12:15, to zas bude 20 min monitor, pak tlak, popovidani s dr a pojdte na kozu :grinning:. jen dneska tam pujdu jak hypochondr (mela jsem jit az v patek, ale kvuli tem otokum jsem se objednala na dnesek, uz), jenze po mem pondelnim lektvaru, jak me to prohnalo, tak mi zmizeli i otoky :sweat_smile: :grinning:
11. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
jani, tak to je sila! co budete delat?
11. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Už to nějak vracejí, Jarkovi přijde teď víc peněz. Tomu kolegovi to zřejmě zpětně strhnou z platu nebo co, o žádné peníze bychom neměli přijít, ale co to je za slepici? To je takový problém přečíst si příjmení správně? :angry: By mě zajímalo, jak počítá mzdy, možná by se leckdo divil...
11. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
jani tak to je super...a vrati vam to ten kolega? a nebylo mu divne, ze mu chodi vic penez jako??? :sweat_smile:
say tak si obvaz nohy a udelej si trochu otok at si nereknou, ze si vymyslis...:grinning:
ja bych se chtela konecne zeptat na nejake veci a nemam odvahu:grinning:
11. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Oni maj ty výplatní lístky takové divné, nic z toho nejde poznat, a on je šéf oddělení, tudíž má víc a asi mu to nepřišlo, pár set sem, pár set tam :sweat_smile:
11. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Say no vidíš, to je dobrá zpráva, že otoky zmizly :wink:
emčo a ty se ptej, od čeho tam jsou ne?
11. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
hihi, no, natekla jsem stejne, ale neni to tak hrozne jako v nedeli a pondeli :grinning:
to se tomu kolegovi divim ze mu to neprislo divny, ale jestli je jako ja, tak to ani nepoznal, ja pasku totiz nestuduju :sweat_smile:. bych to strhla tej zenskej normalne
emi, to se na vse zeptej :wink:
11. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
jani tak to je super, ted budete mit vic penez najednou, se kteryma jste skoro ani nepocitali:slight_smile:
no ja si pripravim tak hezke otazky a ona me vzdycky tak vypoklonkuje..otevre dvere, sestra uz tam ma dalsi zenskou a jdu.... :rolling_eyes:
ale zeptam se vas....protoze kdyz se nesmim koupat, aby mi neco nevbehlo do delohy a nedelalo neplechu, tak to jako nevadi chlorovana voda z bazenu?
11. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
to je fakt, strhnout jí to z platu :sweat_smile:
11. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
emi, me nikdy ani nikdo nerikal ze bych se koupat nemela :sweat_smile:. ja to neresila jen z duvodu ze mame pouze sprchac :rolling_eyes: , ale mit vanu, tak jsem tam nalozena kazdy den cely den :grinning:
to si myslim ze je horsi bazen a ten nikomu nevadi, naopak jsem za to byla chvalena. takze bych to tolik nehrotila. spis nemej moc horkou vodu :wink:

jani, to je super zprava ze otoky zmizeli, ale ted budu jak hypochondr :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning:
11. bře 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
To koupání je asi spíš kvůli té horké vodě, víš jak, většina si naloží spíš teplou vanu, nikdy ne vlažnou...
Bazén má studenější vodu a jednak právě ten chlor ty brebery zabíjí, ne?
11. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
ja se myju vodou vhodnou pro mimina..to snad staci...:grinning: ja se proste sprchovat nebudu ani za penize..:grinning:
kdyz nebude v koupelne 20 stupnu, ale vic, tak sprchajdu mozna zvladnu...:grinning:
tak ja se ji ani na nic neptam....:grinning:
jen mam dilema, jestli mam jit od pondeli do prace a byt az do prazdnin zase stresacka, nebo byt jeste alespon chvili doma a byt za ulejvaka? :confounded:
11. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Jo, to je na tobě... Zvaž, jak je ti doma, jak v práci...
11. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
emi, doma je fajn, ale byt doma zas cely tehu jako jsem ted bych nechtela ani za nic :sweat_smile: . Ja si hledala i praci na cerno aspon na par hodinek, ale bohuzel. fakt je to na palici a strasne me to vygumovalo :sweat_smile:
11. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
neni co zvazovat.....:slight_smile:
ja nechci byt cele tehu....jen nevim, jestli mi treba jeste tyden navic pomuze...stejne tam budu muset tak ci tak...
11. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
jestli se ti jeste nechce, tak nepospichej :wink:
11. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Tak jo, my jdem :slight_smile:
11. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
tak pa :slight_smile:
11. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
tak jsem zde:slight_smile: ptala se co chci vedet (asi me slysela:grinning: ) a rikam jen, ze co mam nebo spis nesmim jist..rekla, ze syrove maso a syrova vejce a tim se budu ridit a nebudu mit zadne vycitky svedomi:slight_smile: o rybach nepadlo ani slovo:slight_smile:
a ani nevim, kolik meri, koukala jen na srdicko a udelal fotku..jdem za dva tydny zase na nejaky screening nebo co... :confused:
11. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz
tak jsem taky zpet. a vubec nemam naladu :frowning2:. tak byt to na male tak rodime opravdu az na Vanoce, nejak se zaspuntovala zevnitr nebo uz nevim. 23. nastup do porodnice,24. vyvolani :frowning2:. Sance ze do te doby porodim je, ale hodne mala :cry:
11. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
say do te doby muze vykouknout ven tisickrat:slight_smile:
dyt je to holka..tobe taky trva, nez vyjdes z domu...dodela si culicky, upravi se a az bude vedet, ze je nadherna tak jde..:slight_smile: to mas az za 12 dni..pch..to uz bude mala na svete:slight_smile:
11. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Emi tak to asi budou tripple testy, vychází to tak. šíjové projasnění jsi neměla?
say, oni kecaj, že je ta šance hodně malá. vždyt nedávno ti říkali, že do víkendu rodíš, a podívej...
a do betynky asi napíšu výhrůžný dopis, prý že do 14 dnů po termínu nikdo nevyvolává, hahaha...
Ještě za mě - možná bych na to vyvolání nešla, nechápu, na co týden po termínu někoho někam honit. nebo to máš ze zdravotních důvodů? vím, že jsi tu jednou něco psala... a proč máš nastoupït o den dřív taky nechápu :frowning2:
11. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz
asi ze si me pripravi. U nas nenechaji nikoho prenaset dyl jak tyden. a ani mi to nevadi. prece nebudu mit az dubnatko :grinning:
11. bře 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
Někdy si říkám, že je špatně, jak nás všecko masíruje, kdy už to bude, všichni volají, píšou... a přitom 14 dnů sem a tam je úplně normální...
11. bře 2009 v 17:02  • Odpověz
ja jsem mela termin ve stredu a doktorka mi rekla, ze mi ho vyvola v patek jestli se nerozhodne sam vylizt :slight_smile:
11. bře 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
Asi do té betynky fakt napíšu... :grinning: chtělo by to tam trochu oživit...
Dneska se na mě v trafice museli dívat jak na idiota. (Ještěže mě neviděli, je tam nízkej průhled) - chtěla jsem Mladou frontu, Lidovky, Právo, Hospodářky a Deník :grinning:
11. bře 2009 v 18:10  • Odpověz
jani, tak to museli fakt hledet, to si asi moc mladych holek najednou nekupuje :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 18:21  • Odpověz
holky den blbec:grinning:
nasrali me na O2..sla jsem si zmenit, nebo zrusit pausal..nejdde az do zari a msuim platit mesicne 2000, protoze mam dotovany telefon.....no tak nic, jdu do HaM..nic se mi tam nelibilo a po ceste si rikam, ze si koupim mesicnik, protoze si kupuju jizdenky pres sms..no stojim stojim, predemnou tak patnact lidi, pul hodka pryc a ja debil zjistim, ze nemam tu prukazku sebou?:grinning:
11. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
Emčo :grinning: o2 jsme zrušili nedávno, dělali s tím obstrukce, nabízeli hory doly...
Mě zas namíchla spořitelna - minulý školní rok jsem jim tam dodala potvrzení o studiu (mám studentský účet). Když tam šla tenhle školní rok dodat ho kámoška (za mě), tak jí řekli, že já jsem ho tam minulý školní rok nedodala, tudíž mi účet převedli na běžný (nevšimla jsem si toho ve výpisu, odečítali mi prachy za poplatky, já myslela, že to platí i u studentského účtu, ale vůbec jsem je platit nemusela). Tak se tak pomalu chystám, že je tam půjdu preventivně seřvat...no a včera přijde mail, at laskavě dodám potvrzení o studiu za tento školní rok! Dvakrát jsem ho tam dodala a dvakrát ho nemají? Pěkný burdel :angry: :angry: :angry:
11. bře 2009 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.