• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no Jani hlavne ze uz nich mame dva telefony pausalove a internet a oni budou delat sceny sakra.... :rolling_eyes:
takze ted mam pred sebou vidinu, ze musim platit jeste pul roku minimalne 2 tisice :rolling_eyes:
a s tou sporkou taky parada...ja blb si tam zaridila sporeni...upsala jsem se, ze budu davatdva mesice mesicne..:grinning: a prd jsem jim tam dala..uz to jsou 4 mesice...jsme zvedava, jestli budu nejak pokutovat nebo co...:grinning:
nechapu, proc lidi nemuzou pracovat tak, jak maji....proste se nemuzes spolehnout ani na prodavacku, ze ti namarkuje dobre rohliky...
11. bře 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
Přesně tak, někdy mám chuť některým lidem doporučit, at dělají něco jiného, když na svou práci nestačí. Zjišťuju, kde je nejbližší spořka a asi jim tam půjdu zvednou mandle, největší sranda, jak se furt musí tvářit profesionálně... hm, vlastně minule jsem se zařekla, že ještě jeden podraz a končím s nima, takže asi rovnou zajdu i do mBank... (první podraz byl, když jsem byla vdaná, nahlásím jim tam změnu jména a adresy a zrovna mi měnili i kartu. No ne že mi ji vydali na staré jméno?)
11. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
a jeste se se vsema bavis jak milius..abys jim nepridelaval stresy..a pak se ti odmeni tim, ze poserou co muzou..z mamky si delaji srandu na Ge money...myslim, ze bysme si meli penize schovavat pod polstarem..to by bylo nejlepsi :rolling_eyes:
11. bře 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
Asi jo... když vidím ty směšné úroky, asi by to bylo nejlepší :slight_smile:
11. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
Say až 24. ty bláho, já čekala, že sem dojdu a ty budeš už rodit :sweat_smile: . Tak třeba vykoukne dřív :wink: .
Holky jinak já mám účet u GE Money a problémy s tím vůbec nemám, navíc mám studentskej a dávala jsem potvrzení jen poprvé, při zakládání a pak nic a prý až do 26 let nemusím žádný potvrzení dávat, prostě jako student může být do 26 let, tak to tak budu mít automaticky, je to zvláštní, ale je to tak. Vašek už pracuje od srpna a má pořád studentský, a vlastně mu bylo 26 už v únoru, to je divný :confused: .
Dneska mi je blbě, málem jsme se pozvracela :astonished:, omdlela, bolí mě hlava, jsem unavená, doufám, že na mě nic neleze :angry: . Tak já půjdu číst, ještě mi zbývá 270 stránek, příští týden mám referát :confounded: .
11. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
holkyyyyyy!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.fler.cz/zbozi?id=180297&pos=13

ma jich tam spoustu, panenek i panacku
11. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Anet - anebo něco jinýho :wink: dělám si srandu :sweat_smile:
aer ta je skvělá... až se zas budou babičky ptát na vhodný dárek pro Kikuši, odkážu je na tohle...
11. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
Aeri to jsou heozunký panenky :dizzy_face:
Jani :grinning: to Vašek řekl jako první, ale jakože doufá, že to není mimi :sweat_smile: , no divila bych se přes HA, ale byla by to celkem sranda :grinning: , ale spíš nějakej vir :rolling_eyes:
11. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
11. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
11. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz
11. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz
11. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:,
uplnek nezabral...
ale jsem dneska nejaka bez nalady a ani jsem nemohla spat.
Anet, tak se brzy uzdrav a at to neni tehuvir :wink:
ja mam sporitelnu a jsem docela spokojena, az teda na ty penize co jim tam clovek kazdy mesic necha na poplatcich :rolling_eyes:
12. bře 2009 v 06:07  • Odpověz
autor
Jé, ty želvy jsou super, ta první vypadá jak z toho art dekor...
Say, tak čím tě rozveselit?
12. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
no,uz jsem si pustila filmik a videla zacatek a pak titulky :grinning:. tak jsem zdrimla a je mi lip :slight_smile:
ale prijdu si jak hypochondr. jak jsem tu resila ty otoky, tak dneska je mam zas. Vcera byl jediny den kdy jsem je nemela a to jsem zrovna mela kontrolu :sweat_smile: :rolling_eyes: . od vcera mam nahore 1,5 kg. No, uvidim zitra a pres vikend. Snad nam nakonec berusku nevyvolaj na termin :sweat_smile: :grinning:
12. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Prd hypochondr, hypochondr bys byla, pokud by sis je namlouvala, což ty neděláš :wink:
12. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
zelvy jsou opravdu uzasne :dizzy_face:
12. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Jj, udělám zas někdy chlapovi radost a nějakou mu pořídím :slight_smile:
Mé přání pro dnešní den - at Kika spí tak ještě půl hodiny :sweat_smile: přepisuju ten rozhovor :sweat_smile:
12. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
dobre ranko, holcicky :grinning:
ulozim Jaju a su tady jak na konovi :grinning:
12. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Dobré maji :slight_smile:
Hmm, jen co jsem to dořekla, už je vzhůru :grinning:
12. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
tak, Kraken usnul :grinning: jupii :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Ty se máš :slight_smile:
12. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
aerin nam vybrla heze darky, ze?:grinning:
citim se trapne, nemam bricho a uz vubec neni tvrde...Sabrina ma pupeeeek a tvrdyyy a je o dva tydny min :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja nemam vubec jeste za mnou ldii chodili, ze jsem zhubla, jak to delam....no jak..hubnu do plavek ze..:grinning:
12. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Tak mě připadá menší pupek lepší, takový skladnější :sweat_smile:
12. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
jani, presne tak, co bych dala za mensi brisko :grinning:
a emi, taky druhorodicky pry maji vetsi brisko a driv. podivej na me, jeste ve 20. tt na me pomalu nic videt nebylo, nosila jsem vsechno puvodni obleceni a pupek musela vystrkovat a ted se nevejdu ani na fotku, kdyby mela byt na stojato :grinning:
dorazila mi ohradka, muzu rodit :grinning:
12. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Jj, ony těhule mají asi vždycky tendence hrdě nosit vypouklé bříško, ale pak, když už je fakt velké a nosí ho už několikátý týden, asi to leckterou z nás přechází :slight_smile: já se koukla na svoje fotky z posledních dnů, a třeba ta, co mám v albu v 38.tt, to se nosilo ganc fajně :slight_smile:
say to je fajn, jak je asi velká?
12. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
no, cekala jsem vetsi, takze z toho jsem trosku zklamana, ale nevadi. stejne ji mam jen na nejnutnejsi dobu aby byla chranena pred endym, takze staci :slight_smile:. oni ty sitovane jsou celkove mensi nez drevene. ale nez jsem ji vybalila tak jsem byla zrala na psovrazdu :sweat_smile:
12. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz
clovek by neveril, jak je narocne udelat snidani v 11 hodin, snist ji...aaa poradne se vyspat:grinning: to je normalni spat 80 hodin denne?:grinning:
jinak se momentalne za bricho spis stydim a nevim, jestli ho nekdy budu spulit.. :sweat_smile:
12. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
tak to ja se v tehu teda ani jednou za brisko nestydela, naopak ho nalezite ukazovala :slight_smile:
12. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
haha, ja jsem ho ze zacatku spis jeste schvalne vystrkovala...taky me asi od 12tt pousteli v tramvajich vsichni sednout :grinning: :grinning: :grinning: a nosila jsem ho rada az do porodu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to az pak jsem se za neho zacala stydet a zastrkovat ho co nejvic to slo... :sweat_smile: :sweat_smile:
12. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.