• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
wow :grinning:
13. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
pupek neschovavat!!! :grinning: vis jak jsou tehotny nevesty hezky?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
vsichni se nad nema slitujou, ze?:grinning:
13. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
No jo, ale když se chce vdávat a v létě a bez pupku, tak jiná možnost nejni :grinning:
13. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
jina moznost nez se nevdavat..:grinning: holky me se do toho nejak ani nechce...:grinning:
13. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Tak jsem přidala aktuální foto :grinning:
13. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jani Kiki by se tak rada najedla a ty ji to davas vsude, jen ne do pusy:frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Hehehe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale zbaštila toho dost :slight_smile: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
ja asi taky prejdu na tuhle stravu..dve hodiny varim a nakonec to stejne nijak nechutna.... :rolling_eyes:
13. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
A co třeba vaříš?
13. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz
no ted jsem delala veprove platky...udelala jsme z toho omacku, pridala horcici, okurku (nevim, jestli to je nejak pojmenovane:grinning:) solila, peprila..a hovno proste...ja se bojim, ze to presolim, tak se snazim s citem a jist se to neda nakonec:frowning2:
ryze to same...dvakrat jsem hrabla to misky, hoodne posolila, vody bylo malo, ryze jeden pytlik a je plana proste...jsem uplne neschopna....moje decko i chlap umrou hlady.
13. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Hele, já kdybych měla vařit sama, jsem na tom podobně, vrcholem mého umu je dobrá omáčka na špagety, ale aby se mi vařily tři hrnce, současně a já z toho dokázala udělat oběd, to ne :frowning2: třeba kdybyste mi řekli udělej guláš nebo houbovku, já si prostě nedokážu zapamatovat, co přesně a v jakém pořadí tam patří...
Tudíž teďka to děláme tak, že jím jak angláni - k obědu si dám něco menšího nebo zbytky od předešlého dne a vaříme teplou večeři, kdy hlavní slovo má většinou Jarek....

Do rýže jsme vždycky narvali spíš hodně vody, a solili tak nějak od oka, no... tu rýži jde v pohodě dosolit :wink:
a na nějaké vynálezy moc nejsem, protože co jsem kdy zkusila, dopadlo blbě, já prostě nemám ty základní grify, abych věděla, co kam jak proč... to chlap, když na něco přijde, tak to chutná úžasně :sweat_smile: njn. Ne nadarmo jsou šéfkuchaři muži.
Rozhodně nejsem feministka. Já prostě vím, že na některé věci nemám :grinning:
13. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak to ja se musim pochvalit, me vytvory se nedaly jist jen dvakrat...a aj tak to vsichni snedli bez blbych poznamek (jesteze mam kolem sebe jen hodny chlapy...) :grinning:
13. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jé tak to nebude 24. :grinning: . Tak kdyby to bylo dnes tak se mě to bude dobře pamatovat, brácha má narozky :sweat_smile: . Ale teda zítřejší datum je hezčí 13.3., takže (ne že bych chtěla aby se Say dlouho trápila) bych typla zítřek něco po půlnoci :sunglasses: a když dneska tak kolem sedmé :grinning: .
Emi to je hezký jak se nenápadně snaží :grinning: a zasnoubená můžeš být jak dlouho chceš, přesně jak píše Maja. Ale třeba Vašek mi řekl, že nehodlá být dlouho zasnoubenej, jakože mě by se líbilo, kdyby mě požádal třeba hned, že :sweat_smile: , ale on mě prý požádá až tehdy, když bude chtít tu svatbu do pár měsíců udělat (takže až budu jendou těhotná :angry: , dřív od něj nehrozí).
13. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
Tak já zatím nevařím vůbec :sweat_smile: , to bude sranda až Vaškovi začnu vařit :grinning: . A on už vůbec. Jani to máš fakt super, že Jarek dobře vaří :wink:
13. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
anetko zlaticko, 13. je dneska..:grinning: :grinning: mame "vyroci" totiz..:grinning:
jani uplne jak kdybys mi brala slova z ust...Fil mi rika co mam podat a chutna to uzasne....proste co on ma za napady....ja jedine, co snad moc neposeru je rizek s bramborem..to ani nejak moc nemusis dochucovat..a kvuli blbe omacce volam mamce i petkrat, ja proste nejsem schopna si to vsechno pamatovat!!!!
ja i tak petkrat volala mame, kolik smetany a kolik slehacky ma byt ve smetanovem dorte!!!!
13. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz
a Jani az to bude aktualni, tak pry je to super obchod... http://www.detskeboticky.cz/
13. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
Emi dík za adresu, píšu si :slight_smile:

My kořeníme rádi, máme doma x desítek kořenek, to neni jak u Jarka doma- sůl, pepř :slight_smile: a taky děláme spíš jednodušší jídla, nejsme na nějaké vypékání, husy, kachny a tak, ani mi to moc nechutná...
Třeba já si dobře pamatuju a taky umím udělat, to je fakt, recept, co mě učila teta, protože mi to tak pěkně říkala, v pohodě se vařilo...
doma u našich to bylo spíš: to nekrájej tak na hrubo, musíš najemno! nejde to víc? jejda, už se ti to pálí, no co děláš? ty nemáš ty základní grify, nic z tebe nebude! v těch bramborách je ještě očko, vyloupni to pořádně! umylas to dost? atd. :grinning: :grinning: :grinning:

Ještěže mám tak hodného chlapa a vaříme spolu rádi. Psycholog by určitě řekl, že protože mi rodiče vždycky v tomhle nařizovali (teď oloupej brambory. teď je dej vařit), i když bych to byla udělala sama od sebe, ale oni to prostě vždycky řekli, tak teď už podvědomě na ty příkazy čekám a cokoli děláme s Jarkem, vždycky se ho ptám a čekám na rozkaz. Štve mě to.

A ještě k zásnubám, my byli zasnoubení rok a třičtvrtě. Ach, to mi bylo sladkých 17 :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Emi dobrý, já jsem mimo když nechodím do školy :sunglasses: , byla jsem totiž včera (ve čtvrtek) doma a dnes taky, ale minulej týden jsem byla doma i ve středu, tak se mi to popletlo. Tak v tom případě, je to jasný... žádnej zítřek, ale určitě dneska :wink: . A Emi gratulace k výročí :wink: .
13. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
Dneska je třináctýho, no jo. Tak tö my taky, espešly jsme vysazení na pátky třináctého :slight_smile:
Co say, nějaké nové zprávy? Pokud nechci projet sázku, má na to už jen pár desítek minut :sweat_smile:
13. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
tak jsme zasnoubena :grinning:
13. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
Povídej :grinning: :wink:
13. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
bylo to traony..Fil se styel..ja vedela co bude..:grinning: :grinning: a vypadala jsme nenadsene..:grinning: navic ho mam velky, tak ho jedem vymenit za mensi..:slight_smile:
ale nechapu, jak u toho muze nekdo brecet..blby bylo, ze ja o tom vedela..jinak by me to asi prekvapilo, kdybych ovsem nebyla nenamalovana v teplacich..nevadi:grinning:
13. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz
gratuluju emi:slight_smile:
13. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz
ale mam zase dalsi titul...tehotna a ted uz ne svobodna matka, ale zasnoubena matka:grinning:
jinak dekuji, vsechny vas cekam na svatbe:grinning:
13. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz
holky Say se zase sekla na 2 cm a dal nejde ani prd..:grinning: a na moje rady at si tam strci ruku a roztahne to nereaguje:grinning:
13. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
Hele, já byla rozcuchaná v pyžamu, Jarek taky, a taky jsem o tom věděla. A myslím, že sem si zabrečela :grinning:
Jupí, na svatbu jedem :grinning:

aer, v ap jsem se dokopala (jsem strašně pozadu :grinning: ) k tvému receptu, to musíme někdy zkusit (to kuřecí s mrkví). Mmch to finské jídlo, cos mi dělala, jsme uvařili asi dvěma návštěvám (kámoši) a příští týden s nima jedem na hory a je to tam jeden z hlavních chodů - takže tak pro dvacet lidí. reklama dobrá, ne? :sweat_smile:

jejda, chudák say... a má bolesti?
13. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz
mozna ma, ale nepsala....ale prijde mi z toho hrozne vyplasena a smutna, tak se bojim, aby si to tim jeste nekomplikovala..lehce se mi rika, tesit se na to, kdyz jsem to nezazila....
ja jsme bezcitna svine asi..:grinning: decko jsme orvala a zasnuby ne:grinning:
13. bře 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: počkej na svatbu...
13. bře 2009 v 15:06  • Odpověz
jani snad jsme neprohodila cisla, at nepises nekam na ortopku:grinning:
13. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.