• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
jejda :grinning:
13. bře 2009 v 15:19  • Odpověz
Emi je hezký, že máte dnes výročí a zároveň tě požádal o ruku :wink: . Ale já bych teda asi brečela :sweat_smile: , já totiž bulím furt :grinning: , i kvůli blbostem. Si vzpomínám, že jsem se rozbrečela když mi Vašek řekl poprvé "miluju tě", on teda děsně nechápal :grinning: . Ale je fakt, kdyby mě požádal teď někdy, tak to bych nebrečela, to bych mu spíš nadala, ať si ze mě nedělá prdel :grinning: ...
A na Say moc myslím, doufám, že to bude v pohodě :dizzy_face:
13. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
toz emi co ta say? furt nic? chudina, nejak se ji to vlece... :frowning2:
13. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
tak kontrakce 2-3 minuty.....praskla voda nejak ve trictvrte na deset:slight_smile:
a jinak jsme dneska zase malem omdlela:frowning2: stala jsem ZASE v rade u pokladny, zacly mi pred ocima behat bile puntiky az se slily v jeden velky bily a prestala jsme videt a citit nohy...vubec netusim, jak me Fil odtahl smerem k vychodu..nikde lavicky..a zaco me natahovat na zvraceni! ale ne jako ze by mi bylo nevolno..proste nejaka reakce na to..:frowning2:
vubec nevim, proc se mi to deje..nestavalo se vam to taky?????
13. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
emi, ja jsem omdlivala hodne, rekni to doktorce a at te posle na odber krve na zelezo...muze to byt anemie (tehotenska) ...ja to mam uz od 13 (netehotenskou :grinning: )
13. bře 2009 ve 22:49  • Odpověz
maji ale ja nechciiii:slight_smile:
holky v AP rikali, ze to je nizkym tlakem..mam 90/60 redtim jsem mela 80/60 a akorat me doktorka nasrala, ze mi o tom nerekla ani slovo, ze se mi to muze stavat......
a to jsem si ja dneska blbec rikal,a ze to je katastrofa, jak se mi chce porad spat..ze mi jednou srostou vicka..no to radsi budu spat 25 hodin denne, nez jeste jednou tohle :confounded:
13. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz
emi, neboj to prejde :slight_smile: tlakem to byt muze taky, to je fakt a jestli ho mas nizkej, tak to bude asi ono... :sweat_smile: a vis co? spi klidne aj 26 hodin denne, pak uz se vazne nevyspis :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 ve 22:56  • Odpověz
no ja uz jdu od pondeli zase do prace, takze mam po ptakach.....leda ze bych si tam dala slofika na zachode..vubec si to nedokazu predstavit, co tam budu osm hodin bez spanku delat:grinning: :grinning:
tyjo ja myslim, ze say bude mit malou u sebe tak kolem 5-6 co?:slight_smile:
13. bře 2009 ve 22:58  • Odpověz
to snad driv, ja bych rekla tak ve 2... :grinning: snad je vsechno ok, stresuju tady celej den za ni... :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 ve 22:59  • Odpověz
rikala, ze to boli jako cert, ze ale nevi, jestli se otvira a neco s monitorama, ze na nich asi nevidi to otevirani...:slight_smile:
bych ji napsala, ale nechci ji tim nejak otravovat..si myslim, ze by psala sama, kdyby chtela.... :confused:
13. bře 2009 ve 23:01  • Odpověz
chudina, tak snad uz to bude mit rychle za sebou... :slight_smile:
13. bře 2009 ve 23:24  • Odpověz
autor
Taky čekám, co say :slight_smile:
emi, taky jsem omdlívala, teda většinou se mi dělalo blbě a jednou jsem sebou fakt praštila. Nízký tlak jsem nemívala, sice v tu chvíli asi jo, ale normálně jsem na to netrpěla, PA mi na to radila třeba kávu :grinning: anémii jsem taky měla, ale nikdy mě nenapadlo si to spojit.
Takže se o tom zmiň doktorce, vždyt ti museli dělat odběr krve tedka někdy a musíš to mít v průkazce, jakou máš hodnotu hemoglobinu? (píšou to pod zkratkou myslím Hbg, Hb, nebo takňák...) No a kdykoli budeš cítit, že ti jen trochu začíná být blbě, vyběhni ven, pokud možno na čerstvý vzduch, nebo se trochu ošplíchat studenou vodou, to mi pomáhalo, když šlo do tuhýho...
Dobrou :slight_smile:
14. bře 2009 v 01:37  • Odpověz
ahoj! ja myslela, ze to uz vite!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahojky,zpráva od Sandry :slight_smile:

Ahojky jmenuji se JULIE a narodila jsem se v 01:45, vážím 3050 g a měřím 50 cm
Ani jsem maminku moc nepotrápila, tatínek byl moc hodný. Všichni jsme moc šřastný

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2009 v 07:59  • Odpověz
jani, skoro jsi ten posledni prispevek trefila:grinning:

"Ahojky, jmenuji se Julie a narodila jsem se v 1:45, vazim 3050g a merim 50 cm. Ani jsem maminku moc nepotrapila, tatinek byl moc hodny. Vsichni jsme moc stastny."

Aaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

(Teda aspon doufam, ze jsem to mohla vyslepicit.......... :confused: :confused: :confused: )
14. bře 2009 v 08:00  • Odpověz
hehe, to se povedlo:grinning:
14. bře 2009 v 08:01  • Odpověz
A ja mam taky novinu, i kdyz teda mnooooohem mensiho formatu, ale stejne se musim pochlubit:grinning:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66176/nummer=2
14. bře 2009 v 08:04  • Odpověz
gratulace saaaaay!!!! At Julinka pekne roste a rodicum dela jen a jen radost!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aeri, to byla ovulka? ja se v tom moc nevyznam...ale taky gratulace :slight_smile:
14. bře 2009 v 08:16  • Odpověz
jo, maji, ovulka :dizzy_face:
14. bře 2009 v 08:27  • Odpověz
Julinka je sikulaaaa:slight_smile: tak ja jdu zase spat:grinning:
Jani vcera jsme myslela, ze to je moje posledni hodinka...byla jsem v obchodaku treba jako Shoping park....a byla jsme zhruba jako treba u potravin..nevidela jsem, nemohla jsem chodit a vedela, ze mi pomuze vzduch (taky ze j)..pro me byla ta cesta nekonecna....ja byla jak ozrala..nalepena na Filovi a rvala jsem, ze nevim, co mam delat:grinning:
14. bře 2009 v 08:28  • Odpověz
Tak 13. nevyšlo :grinning: , ale jinak jsem to vlastně taky trochu trefila, jsem říkala po půlnoci :grinning: . Ale fakt super, zapnu net a prvně běžím sem. Say moc moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , hlavně ať jste obě v pořádku, a moc se těším na fotečku tvé princezny :dizzy_face: .
To já byla včera s Vaškem u jeho tety, posílala k nim dětskou postýlku, já se na ni jen podívala a on hned zapomeň :angry: , potvorák.
Jo a nemohla jsem v noci vůbec spát, to jsem určitě soucítila se Say :wink: .
A k tomu omdlévání, dokud jsem nezačala brát HA, tak jsem omdlívala když jsem měla MS, mám totiž taky celkem nízkej tlak, takže se mám v podstatě na co těšit.
Tak já jdu dočíst knížku, odpoledne přijde ségra s děcka a už se k učení nedostanu :grinning: . Dnes máme zabíjačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
14. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
Jo a Aeri gratulace k ovulaci, koukám usmívá se tam smajlík :wink: , tak z toho může i něco být viď :sunglasses: :grinning:
14. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Juj, to je dneska dobrých zpráv, say jsem už gratulovala, aer taky gratulace :wink: to je moc fajn :wink: gratulačně tě teda zas zvu na čokoládu :wink:
emi tak to jsem měla to samé. Pamatuju si, jak jsme jednou byli nakupovat a mě se dělalo tak blbě, že jsem musela strčit hlavu do mrazicího boxu a dělala, že lovím nějaké mořské potvory. Ten studený vzduch mi udělal dobře. No a jinak jsem do takových míst nechodila, protože to byl děs. Z tramvaje k mudrovi jsem občas jela na etapy, v půlce cesty jsem musela vystoupit na vzduch, bo se to nedalo :confounded:
14. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
jj, jani, taky jsem v pulce trasy do centra vystupovala ( trva mi to asi pul hodiny tramvaji) :grinning:
no aeri a gratulujeme k ovulce nebo i necemu jinymu??? :slight_smile:
14. bře 2009 v 18:03  • Odpověz
oo, vsem vam dekuji :grinning: no zatim jen k ovulce....ale jak rekla anet, smajlik tam je, takze se uvidi :sunglasses:
ale kazdopadne me v tom nepodporujte, snazim se na tu moznost nemyslet, protoze se na to nechci zas moc upnout a pak byt zklamana:frowning2:

emi, neco noveho od say?:slight_smile:
14. bře 2009 v 18:07  • Odpověz
aerin reklo se v breznu, tak v breznu..:grinning:
holky ja si myslela, ze ty nevolnosti jsou nejhorsi....pak me sraly zada, ktere uz normalne neboli..ale ze muze byt jeste neco horsiho, za to bych se i pobila, ze neexistuje..a sup, mam se na co teda tesit..:grinning: ale uz alepson vim, jak mi to zacina, takze budu jednat no:slight_smile:
a say rikala, ze jsou spokojeni, Edik sel na chlastacku a malinka porad spinka:slight_smile:
14. bře 2009 v 18:17  • Odpověz
juu ahoj holky, Julinka je na svete, tak to mam velkou radost, porad jsem je chodila sem kontrolovat :slight_smile:
aer: na tebe jsem zrovna myslela, no vidiiis, konecne ovulka, sice na sebe nechala cekat, ale prece jen. Mas nejake leky na upravu cyklu ?
14. bře 2009 v 18:38  • Odpověz
ady, nemam...ale az prijde ms, mam chodit v prvni fazi cyklu na utz a odbery....necekam, ze mi mudr uveri, ze mam ovu tak pozde, takze bych rekla, ze mi bude chtit nasadit neco na ovu... :unamused: no furt lepsi nez ty posahany inj na ms, ze jo.......
14. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
to jo :slight_smile: ale vis co, zkus doma vytisknout ten graf a prines mu ho, kazdy rozumny gynekolog zna STM.
A taky vi, ze bez ovulace bys ani ms nedostala, musela bys na injekci. Po ovulaci za 14 dnu prijde ms a to ten doktor jiste vi taky, takze kdyby neco, tak si s nim zajdu promluvit :grinning: . Treba uz ms ani neprijde
14. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
on mereni neuznava, rekl mi, ze nemuzu poznat ze ovuluju :rolling_eyes: nejlepsi je, kdyz to rekne chlap, kterej si to na sobe nemuze overit :rolling_eyes: krome toho mi taky rekl, ze menstruacni cyklus nema s ovulaci moc spolecnyho, ze menstruovat muzu i bez ovulace...coz je sice pravda, anovulacni cykly ma jednou za cas snad kazda zenska...ale jinak mluvil teda podle me dost z cesty :rolling_eyes:
14. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.