• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
aeri, ja ti poslu chytrou knihu starou snad dvacet let a uz tam je o tomhle clanek, ze je to spolehlivy zpusob jak tohle zjistit :grinning:
14. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
no vidis:slight_smile:
14. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
a nechces s nekomu vzdelanejsimu?
14. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
asi jo:frowning2: davam mu posledni sanci.........
14. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
ted jsem to schvalne nalistovala a je tam napsany, ze pri mereni bt je zena schopna si sama urcit datum ovulace... :grinning:
14. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
to je jak muj prvni gyndar..chlap kolem 60 a ja se v 16ti bala mu rict o antiko...uplne praclovek:grinning:
14. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
jeste, ze jsem chodila vzdycky k zenske (teda sva mesice v tehu v Ove k chlapovi, ale to uz jsem se nebala se na neco zeptat :grinning: ) :grinning: :grinning: :grinning:
hele, me asi usnuli oba dva chlapi..jdu se na ne mrknout :sweat_smile:
14. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Huh, Kika se nám začla stavět... :grinning:
Aer, co ta mudra, co doporučovaly holky na ap? Já mám chlapa, který je naprosto skvělý (studoval v brně, je mu tak 30, vždycky jsem si s ním fajně pokecala), i když měření BT a tak jsme nerozebírali... Ale myslím, že i kdybych měla takové "úchylky" jako odmítnuti amnio, třeba, tak by mi vyšel vstříc, pač to je soukromá ordinace a platím i něco navíc.
14. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
jani, no nad tou jsem sice uvazovala, ale pokud je to tak jak rikala treba deenakee, tak by to vyslo na stejno jako ta PA...ona je pry uplne proti tradicni medicine...
14. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
dobre ranko... :grinning:
15. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Dobré :slight_smile:
Copak dneska vyvádíte? My jedem k tchánovcům, oslava narozek.
Aer, tak to bys měla asi z extrému do extrému, no...
15. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
my taky jani:grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
Jé Jani to je hezký, že se Kristýnka už staví :dizzy_face:.
Jinak já mám gynokologa, je mu asi 50 let a je super, asi bych nechtěla jinýho, jsem spokojená :slight_smile:
My dneska pojedeme do kina na Marley a já, bude tam krásnej pejsek :dizzy_face: :grinning: , tak snad to bude v pohodě komedie.
No nic, jdu se vrhnout na bakalářku :unamused:.
15. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
my dnes mame uklidove-pracovni den... :confounded: ach jo... :grinning:
anet, tak pak dej vedet jak se vam ten film libil,ju? :slight_smile:
15. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
aer. s gynekologama to bude vzdycky tezke :slight_smile: ten muj mereni taky nejak extra asi neuznava, spise folikulometrii a takove ty osvedcene metody 100% pri kterych nemusi zena vedet o svem tele nic.
Ja STM verim, ale urcite se najdou grafy, ktere nevypadaji jako tehotenske a tehu jsou a naopak. Ale tak merim myslim 15.cyklus a muzu rict, ze sve telo uz za tu dobu znam, takze neprestavej a radej vymen gynekologa.
Nechces zkusit pani doktorku Laznickovou? Je to skvela zenska, pracuje v Cenapu mam u ni taky kartu a kdyz bydlim v Brne, tak chodim tam, je fakt super a k STM me vlastne privedla. Umi krasne povzbudit a dodat nadeji fakt to zkus, kdyz budes chtit, muzu poslat kontakt pres IP.
15. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
autor
Adel, myslím, že ta Lázničková je přesně ta, o které jsme tu teď psaly, jak se tu zmínila aer, že je prý proti tradiční medicíně...
15. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
spite uz vsichni? :sweat_smile: ja mam jeste strasne prace do skoly, tak dnes asi spat vubec nepujdu... :frowning2: :frowning2:
16. bře 2009 v 00:03  • Odpověz
ja jsem si to myslela, ze tu budu sama...ach jooooo :frowning2:
16. bře 2009 v 01:12  • Odpověz
ehm, v kolik vstavate? :grinning: Mam 14 stran z 20, ktery mam odevzdat... :sweat_smile:
16. bře 2009 ve 03:19  • Odpověz
uz na to prdim, bude ji zitra muset stacit 16 stran :sweat_smile:
tak a hura se ucit na pisemku do dalsi hodiny :frowning2: :sweat_smile:
venku krasne stebetaji ptacci, uz asi hodinu a pul, uz chapu proc se rika ranni ptace dal doskace...vstavat kazdej den ve tri, to by se toho zvladlo a stihlo... :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 04:26  • Odpověz
aerin vzpomnela jsem si na tebe, zes asi pred chvilkou merila :grinning: ja jdu spat, uz mi to stejne nemysli :sweat_smile: tak snad vas tu nude rano vic nez ted... :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 04:58  • Odpověz
bude ne nude :sweat_smile:
16. bře 2009 ve 04:59  • Odpověz
maja: joj, chudatko, do rana vzhuru :confounded: snad te necha Tobik spat pres den.
Jani: Mozna, ze jste mluvili o laznickove, ale neprijde mi, ze by byla nejak proti tradiscni medicine. Nebo spis vim to, mela jsem u ni normalni leky jako u sveho gynekologa, kdyz jsem je potrebovala. Pro nektere muze byt sok prave jeji zapaleni do STM.
16. bře 2009 v 06:07  • Odpověz
adel:pres den nebude kdy... :frowning2: ale zatim je to v pohode...uvidime odpoledne :grinning:
16. bře 2009 v 07:52  • Odpověz
majo si me unavila..:grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
teda vy jste zdechliny... :confused: v noci nikdo, rano nikdo...az tu nebudu tak nakecate dvacet stran..a az tu budu tak zas nikdo... :sweat_smile:
16. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky
Doctu potom, za chvilku jdu do skoly... :frowning2:

Mam dotazek ohledne grafiku (adelko?)
po zadani dnesni teploty mi FF presunul ovu z 33DC na 35DC, WK ji nechal....ktery z nich ma pravdu?
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66176/nummer=2
http://www.fertilityfriend.com/home/21f422
16. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
say jde domu asi az ve stredu..no kdo to kdy videl, jit domu po mesici od porodu:grinning:
16. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Adél: tak vida, takovou mudru mít i tady, nemuselo by to být špatné :slight_smile:
maji obdivuju, já bych umřela, takhle se nevyspat :unamused:
16. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Brrr, pak tu v Ostravě nemá být burdel, volám na magistrát kvůli tiskové konferenci a odpověděl mi až šestý člověk :rolling_eyes:
16. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.