• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Ženský, to mi nevykládejte, že tu nejste :angry:
16. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
16. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
no tak :grinning: co novýho?
16. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
sedim v praci a usnu a rozbiju si hlůavu o pult:grinning:
co Kikusak, uz mluvi ne?:grinning:
16. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
No, momentálně mě oblažuje svým bababababababa, vavavavavava :grinning:
16. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
nazdáááár baby :grinning: :grinning: :grinning: tak su doma, nakonec jsem se s tim vubec nemusela tak delat jak jsem se delala, ale aspon mam kus diplomky hotovej :grinning: :grinning: :grinning: Tobik si schrupnul v kocarku cestou z mesta, takze ted se do postele dostanu az vecer...a ja se tak tesila na odpoledni sloficek :sweat_smile: jdu si uvarit kafe... :grinning:
Jani, napadlo me, co delate s Kikusou? Nechcete prijit na navstevu? :grinning: Tobik by rad videl svou lasku :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
Maji, já už bych měla v očích minimálně zápalky a v sobě tak dva red bully :grinning:
Rády bychom přišly, ale dneska to nejde... dodělávám prezentaci do školy, smolím se s tím celý den, ale jsem na začátku, protože Kika dneska vůbec nespí :unamused: ale jinak se můžem domluvit :slight_smile: Kika by ho taky ráda viděla, a já samozřejmě taky, už musí být pěkný hároš :slight_smile:
16. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
jani, ani ne, uz jsme mu to teda dvakrat zastrihli, takze vypada furt stejne :grinning:
16. bře 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
Škoda :slight_smile: mě se líbí dlouhovlasí chlapi :dizzy_face:
16. bře 2009 v 15:05  • Odpověz
me ne a navic mu to lezlo porad do oci :grinning: jdu pracovat, za hodku, dve su tady :slight_smile:
16. bře 2009 v 15:06  • Odpověz
16. bře 2009 v 15:33  • Odpověz
uz su tady...pracovat se mi nechce, tak jsem jenom Tobikovi vyprala slusnacky obleceni na zitra (jdeme na koncert) a svalila se ke konovi :grinning:
16. bře 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
:sweat_smile: a kam na konzert jdete? :slight_smile:
16. bře 2009 v 15:54  • Odpověz
musim jit spoluzakum na absolvaky a chlapi chcou jit aspon na pulku taky, tak snad to zvladneme v klidu a miru :sweat_smile:
jani neperes nahodou ve slizu? :grinning:
16. bře 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
Jo tak :slight_smile:
Ve slizu peru plíny, proč? :slight_smile:
16. bře 2009 v 16:42  • Odpověz
aaale v ramci setreni na svatbu jsem rozhodla, ze je prasek moc drahej a budeme vyrabet sliz...udelala jsem ho jakztakz podle navodu, ale je hrozne tuhej a nevim jestli je to jen tim z je na balkone...da se kdyztak nejak naredit kdyz uz je vychladlej? At se treba nesrazi nebo ja nevim co... :grinning:
16. bře 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
Jo, taky se mi to stalo, zkoušela jsem to rozředit, ale voda se stejně dostala na povrch... ale pokud mohu soudit, na funkčnosti mu to neubírá :slight_smile: takže neřeš :wink:
16. bře 2009 v 17:37  • Odpověz
kdyz ono mi to neslo pomalu ani nabrat... :grinning: mozna je to jenom tou zimou...sliz zamrzl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
Tak to nevím :grinning: možný to je, je v tom hodně vody :slight_smile:
16. bře 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
A Maji, ještě jsem se chtěla zeptat: tys něco říkala, že taky máte slevové kuponky v dm. Jste i v tom dm babybonus? Mě totiž přišly jen dvě ty slevové knížečky na věci pro mimčo (jedna ještě pro těhotné maminy, jedna pro novorozence) a oni jich slibujou mnohem víc, tak mě zajímá, jesi to vůbec dojde :unamused:
16. bře 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahoj ve spolek :sunglasses: .
Tak Say půjde ve středu domů, to je fajn, už se těším, až nám ukáže nějaký fotečky :dizzy_face: a popíše porod :sweat_smile: .
My včera byli na tom filmu, Marley a já, a bylo to fakt super, doporučuju :grinning: , příjemná komedie, bylo to takový rodinný a ten pejsek prostě úžasnej. Akorát konec smutnej, no pobrečela jsem si :sweat_smile: .
16. bře 2009 v 18:08  • Odpověz
jani, me prisla tehotenska, pro novorozence a od 7 mesicu... a ted su zvedava jestli poslou treba od roku... :grinning:
anet, ja rvu aj u reklam, z toho si nic nedelej, bude hur... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
Aha, tak to další kuponky očekávám každým dnem :slight_smile:
Anet, já nerada smutné konce, to je děs, jak člověk vychází z kina a potají smrká do kapesníku :grinning:
16. bře 2009 v 18:17  • Odpověz
Tak to já brečím taky u všeho :grinning: .
Ale ten film byl fakt úžasnej, normálně taky nemám ráda smutný konce, proto chodíme do kina zásadně na komedie :grinning: . Ale toto bylo takový logický vyústění. Prostě to bylo jakoby o celým životě toho pejska, od štěňátka po "dědouška", takže bylo jasný, že na konci umře a to bylo fakt smutný :cry: . U mě jsem se ani nedivila, ale musím prásknout, že i Vašek upusil slzu a to už je co říct, on totiž opravdu normálně u filmů nebrečí jako já :sweat_smile: , ale toto bylo fakt tak "silný", ale krásný.
16. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
aer. urcite ma pravdu wunsch. verim mu vic :wink: ne fakt, za ovulaci se pocita prvni den vzestupu teploty a jednodenni pokles nevadi, pokud je dalsi den teplota zase vyssi. Jsou tam i nejake hodnoty,ale tim te nebudu zatezovat,je to velice individualni, hodne zalezi taky na plodnem hlenu a na bolestech,jestli nejake pocitujes pri ovulaci.
proste podle me ovulka byla 33DC takze i smajlik je tam,kde ma byt :slight_smile:
16. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
holky moje jak mate postylku? kratsi stranou ke stene? a jakou mate matraci? muj drahy tcan rek, ze se o postylku nemame starat, ze mame jen poslat co chceme a koupi nam to.....:slight_smile:
ale kurna ja porad nevim kam ji umistit.....proste hned vedle postylky sporak mi neda spat..:grinning:
snad napisete co nejdriv:slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Emčo jak máme postýlku můžeš vidět na rajčeti na fotce našeho pokoje- jednou stranou je k naší posteli, jednou ke skříni a zbylýma do prostoru. matraci máme sultan z ikea.
16. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
emi, my ju mame v rohu a matraci kokos a neco, takovou tu polotvrdou... :grinning:
16. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz
jo..tak ted nevim, jestli chcit sultan, nebo kokosoo neco polotvrdou:grinning: kurna me se nechce do diskuze matrace:grinning:
a kdyby se vam moc chtelo, koukly byste vy do rajcete a rekly mi, kam byste si ji daly vy???? klidne prestehuju cely byt:slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Emčo jesi to chápu dobře, tak vy máte jen ten velký pokoj, ve kterém přebýváte, že? A tu postel máte furt rozkládací? V tom případě bych postýlku dala někam ke zdi (kdybys tam mimi chtěla přes den mít, at se necítí takové ztracené v prostoru) a těsně vedle toho vaši postel, at je v noci blízko :slight_smile: ale nevím, jesi to je realizovatelné :slight_smile:
16. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.