• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jani ta poslet je ted skoro porad rozlozena.....no vedle ni, jak je ta policka, tak ta tam nebude a bude tam postylka (dlouhou stranou k nasi posteli nalepena...
http://img1.rajce.idnes.cz/d4/1/1285/1285488_73b705f815c5b523b7b5f2a5862979c4/images/DSCF2430.jpg ..... ale jak tam vidis uplne naprvo to cern,e tak to uz jsou kachlicky u sporaku....takze???? mam treba udelat nejake nebesa, ze by zakryvaly celou tu stranu, ktera je u kuch. koutu????a davat tam mimco jen z postele je ale ptakovina ne?
16. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
http://www.darjanabytek.cz/ItemPage.asp?IID=26 staci takova???? ja jsem z toho fakt jelen..samozrejme chci to nejlepsi..ale jak mam vedet, ktera je nejlepsi, kdyz ten rikaa to a ten zas tohle a dohromady vim prd:slight_smile:
16. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz
emi,myslim, ze ta matrace bude dobra :slight_smile: mela by byt tvrdsi, ale jenom kokos prej taky neni uplne idealni..
16. bře 2009 ve 22:19  • Odpověz
http://www.darjanabytek.cz/ItemPage.asp?IID=50
my mame tuhle myslim, ale Tobik spi stejne s nama, takze je to jedno :grinning:
16. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz
:grinning: Tobik se na to vyprd...:grinning:
a co monitor dechu nanny? opravdu zivotne nepostradatelna vec?
16. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
v porodnici jsme monitor mely, akorat furt vsem houkal, protoze ho zapomnely vypnout kdyz vzaly decko na kojeni, doma jsem bez neho byla asi tyden nesva, ale myslim, ze je to zbytecna investice. Zkus se zeptat doktorky u ktere bude tvoje mimi, nekdy je pujcuji za docela nizky poplatek.. :grinning:
16. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
Tak nějaká zábrana by se tam dala dát, a přijde mi to jako dobrý nápad. A já ji do postýlky dávám jen z postele. Zas takový problém to není :slight_smile:
V matracích se teda moc nevyznám, monitor dechu nemáme, aby fungoval, nesmí se postýlka ničeho dotýkat, takže pro nás stejně zbytečnost. Mmch holky na AP tvrdí, že mimču pomáhá, když leží vedle rodiče. Ony ty mimča jak jsou malé, tak prý občas zapomenou jakoby dýchat (z toho je pak to SIDS, zástava dechu - na to ten monitor). Ale když jsou vedle rodiče, vnímají, jak on dýchá a díky tomu by se ta zástava neměla stávat - nebo tak něco tam kdosi kdysi psal...

Od kamaráda mi přišel mail s nabídkou víkendového rodinného kurzu angličtiny. Tak jsem se rozhodla, že nás přihlásím. Jarek sice o tom nechce ani slyšet, ale já potřebuju anglinu zlepšit, a on zas furt nadává, že je věčný začátečník (mají takový chabý kurz v práci), ale stejně se nesnaží... :angry:

Dobrou :wink:
16. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz
kurde ja netusim, kterou budu mit doktorku..:grinning: a Fil rikal, ze to musime koupit i kdyby na kocarek nebylo....no jako zda se mi to dost...zda se mi, ze to zase tak nepotrebujeme..a kdyz se nedejboze neco stane, tak ja budu ta svine, co decku nedoprala nanny?:grinning:
16. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz
emi, zkus se podivat po netu, jestli nanny nekde v praze nepujcuji.
16. bře 2009 ve 22:33  • Odpověz
no jako dite stejne asi nebude porad v postylce kdyz zrovna my budem v posteli...tuz kurna aby nam nezapomnelo dychat:grinning:
16. bře 2009 ve 22:38  • Odpověz
autor
Tak jasně, pokud bude děcko samo v postýlce, můžeš mít nanny, zapnout... a někde ho fakt půjčují.
Ale já radši udělala to, že jsem připlácla postýlku k naší a prostě to riskla. jsem zastáncem toho, že co se má stát, se stane. A nezachrání to ani nanny.
16. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz
to mos recht Marka:grinning:
16. bře 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
Tož dobrou naposled :sweat_smile:
16. bře 2009 ve 23:04  • Odpověz
dobre ranko, jdu vas jen pozdravit a hura do skoly.... :slight_smile:
17. bře 2009 v 07:10  • Odpověz
maji ty ses pilna studentka:slight_smile:))
holky pozde, ale prece, ve 14tt jsem se zacla uplne normalne a uprimne tesit na mimco, je mi jedno nejaka dovolena, uz to neni vetrelec a uz chci, aby bylo tady:slight_smile: dooobryyy ne?:grinning:
17. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
No vidíš :grinning:
17. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
jani jdete na ten veletrh???
17. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Bohužel ne, jsme na horách. vy?
17. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
no my prave chceme, ale ja mam panickou hruzu z tech prostoru..ze mi tam bude zase zle..navic muzem jen v sobotu a to tam bude nejvic lidi..takze mam dilema:grinning:
ale mozna se premuzu, vezmu si vejir, vodu, kavu, kolu a dam to:grinning:
17. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
Ahoj....

myslis veletrh v brne emi?
17. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
jojo ten pro deti..:slight_smile: chcem tam definitivo omrknout co teda "vsechno potrebujeme":slight_smile: ale ja se taaak bojim :pensive: :grinning: ty tam jdes, zejo?:grinning: a co graf, mas teplotu nahore????
a byly byste nasrane, kdybyste se jmenovaly Dora?
17. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
jo, my tam v sobotu jdeme

teplota nahore http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66176/nummer=2

Dora je hezky jmeno
17. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
aerin telota nahore to vypada tak, jak si myslim????????????????????????????
dik za Doru) ja uz tak uzivam to jmeno, ze uz ani nevim, jestli neni blby..:grinning:
17. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
a jak si mysli?:slight_smile: zatim to nevypada vubec nijak, pokud nahore nebude i pristi pondeli:slight_smile:
17. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
a kdy jdes na dalsi utz? to uz by mohlo byt videt co to bude, ne?
17. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
a vy teda na ten veletrh v sobotu dojedete, nebo ne?
17. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
no ja myslim, ze bude....prece neni nahore jen tak ne???a kdyz je ovulka, tak je jen chvili ne? den?
ne, po ovu je nahore vzdycky az do ms
takze zatim to fakt neznamena vubec nic...
aha, ja myslela ze v den ovu, pak to klesne...a kdyz neklesne, tak je to jasne:grinning: nejsme proste dobra ve cteni z grafu:grinning: tak se budem modlit:slight_smile:
no jako mame v planu tam jet.....chci se podivat i do Brany..ehm, kde je?:grinning: vim kde je nadrazi a u nej KFC...:grinning: taky vim, kde je hotel Grand:grinning:
17. bře 2009 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.