• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
sraz si asi dat nechces, co...?
17. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
ale joo, klidne muzem, jen ted vubec nevim v kolik kdy kde co:slight_smile: doufam, ze nebudem zase brzdy a vyjedem jeste pred obedem...a Vasek jde taky?
17. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
jj, jde
vsak uvidime, my mozna pujdem na ten veletrh hned rano, tak bysme si pak mohli dat akorat scuka ve meste, ukazu ti branu a tak
17. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
ahojte, pilna studentka se hlasi, ze ma pro dnesek dostudovano :grinning:
je, ja vam zavidim, taky bych sla na veletrh... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
emi, Dora je krasny jmeno a su rada, ze se na nu tesis... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
aeri, myslela jsem si uplne to samy co emca, ze ma po ovu klesnout a kdyz ne, tak je to jasny :grinning:
17. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz
Teda tady to zije:grinning:
17. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
tyjo..jsem dorazila z prace uplne mrtvaaaa..to je jak za trest:grinning:
ale uz jen 3 mesice...to musim dat:grinning:
17. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
cekala jsem, ze si poctu vic teda... :sweat_smile: kde zase jste babizny??? :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz
say jde dneska domu...hodi kocarkovou prochazku a az se aklimatizujou, tak se stavi i s fotkama:slight_smile:
18. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
Holky, jsem asi blbá :frowning2:
Dneska jdu na tu tiskovku, tak jsem prosila kámošku, jesi by mi nepohlídala Kiku. Konference je až od půl 12, takže by to byla tak hodinka. Ale kámošká má Kiku ráda a potřebuje se doma i učit, tak se pro ni ještě se svojí kámoškou stavily už teď. S tím já jsem nepočítala, narychlo ji sbalila a už jsou pryč...
A mě je hrozně smutno :frowning2: vždycky jsem si říkala, že bych ráda pauzu, abych tu mohla aspoň pouklízet, udělat něco do školy. A teď, když ji mám, tak mi je nějak divně.
Ani by mi to nepřišlo, ale včera jsem bez ní byla celý den a Jarek říkal, že večer už byla strašně nespokojená, plakala... když jsem přišla já, tak se uklidnila. Asi už začíná mít separační úzkost či co? No a já ji vylifruju i dneska :frowning2: :frowning2:
18. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile: .
Jé já už se těším na ty tofky od Say :dizzy_face: .
Jani já myslím, že to je normální :slight_smile: , jste spolu vlastně pořád, tak je logický, že když s tebou není cítíš se "divně". Když ségra měla ještě jen Martínka, tak si taky pamatuju, že prvně, jo, vemte si ho, aspoň si něco udělám, a když jsme ho vraceli, tak úplně, že se jí stýskalo a objímalo ho, jakoby ho neviděla rok :grinning: .
18. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Jojo :slight_smile:

na fotky se taky moc těším :slight_smile: páni, takové malé miminko to bude :slight_smile: už zas pořádně ani nevím, jak ty úplně malá miminka vypadají :sweat_smile:
18. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
jani sice to neni to stejne..ale jsem s Filem nonstop a kdyz ho nevidim cely den, tak mu pak rikam, jak mu bylo smutno...:grinning:
hele udelej si co potrebujes, Kice je fakt dobre, potrebuje taky od mamci pauzu a pak si to vynahradite:slight_smile:
18. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Ještěže svítí sluníčko a můžu se vykecat, hned mi je líp :slight_smile:
18. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
ja kdyz byla mala, tak jsem na hlidani brecela..ale ne proto, ze by mi bylo smutno..me bylo dobre...:grinning: ale ja jsme brecela, ze doma urcite breci mamka za mnou...:slight_smile: davej si na to bacha...:grinning: at Kika az bude vetsi nebreci kvuli tobe:grinning:
18. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
No to jsem zvědavá, co tam bude provádět... beztak se dobře baví :grinning:
chjo, jsem si tu teď přečetla smutnou zprávu od jedné kámošky...
18. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
neboj Jani, holky si ji vychutnaji..jsou s ni jednou za cas, tak se ji budou maximalne venovat a blbnout s ni...:slight_smile: coz ty na plnem uvazku by ses mohla snazit kolik chces a stejne se s ni tak nevyblbnes...:grinning:
no ja vcera zjistila, ze Elitera uz neni mamca....:frowning2: jsme nejak uplne mimo, co jsme zase v praci...ale bere to dobre:slight_smile: a co sis precetla? a co ta svagrova?
18. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
To je fakt, člověka už nebaví nějaké furt básničky a tak, abych se přiznala, tak já ji občas něco zaveršuju, zazpívám, ale třeba jarek to umí mnohem líp, s ním čte a tak...
To jsem právě myslela... musím ji taky napsat...
Švagrová? no to bylo to, jak jsem se vás ptala, jak se bavit s ženou, co se jí nevyvedlo 3. IVF... :pensive:
18. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Tak já jedu konferovat... to jsem zvědavá :grinning:
18. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
ja vim Jani ze to bylo s tou svagrovou...chudak no...snad se ji to nekdy podari....

SAY ja prestehovavam cely obchod, az sem budes davat fotky, tak me prozvon:slight_smile:
18. bře 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Tak jsme zpátky, emi mělas pravdu, Kika tam blbla a byla spokojená :slight_smile:
18. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz
vzdyt to bylo jasne:slight_smile: tak ma nove kamosky jo?:slight_smile: ja uz se tesim na malou sayast... :grinning:
18. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
No, ta kámöška od kámošky jo, ta pro ni byla nové, ale moje kámoška, tu viděla hned 3. den po porodu :slight_smile: studuje tu v ostravě, tak se za náma stavuje docela často, a celkem se vždycky hrnula do toho, že mi ji nakrmí, přebalí, zabaví... takže v ni mám důvěru a několikrát už hlídala brouka celodenně, když jsem v lednu měla zkoušky :slight_smile:

Tak say, kdepak jste? :wink:
18. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
Julinka se prochazi s maminkou a tatinkem....kurna..:grinning:
Jani ja vim, jak ja zabavim deti, ktere nejsou moje...se vyblbnu vic, nez ony..:grinning:
18. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning:
Taky jsem myslela, že si dáme procházku z centra až k nám (kámoška mi malou předávala ve městě, šla totiž do školy), vypadalo to, že bude moc pěkně, ale fouká tu hnusný studený vítr a už je i nějak zataženo :confounded:
18. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Heh začlo sněžit :grinning:
18. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
tady uz je taky asi hnusne....sice jsme v pasazi a nic nevidim, ale nejak se setmelo....jeste 2 hodky a jdu dom....no... :pensive: byla blbost cpat se do prace...
18. bře 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
a nejde se teda zas nějak nacpal dom?
18. bře 2009 v 16:28  • Odpověz
nejde jani..uz msuim vydrzet alespon do pulky cervna....sef me dneska dvakrat posilal dom..ale to tak nejde..to bych proste musela chodit denne domu kvuli tomu, ze to nedavam...
18. bře 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
Hm, v takových věcech se teda nevyznám, ale co třeba zmínit se mudře, že se ti dělá špatně ve vydýchaných místnstech, když stojíš... což jde pravda, vždyt ¨jsi to tu psala... To by tě mohla nechat doma, ne? přece si nelajsne, že se tam někde složíš...
Jo a četla jsem na ap, myslím že to psala babal, že ty mdloby a tak odezní - no, u mě teda neodezněly... měla jsem je právě spíš ke konci. Pamatuju si to podle školy, první zkouškové, začátek semestru (únor, březen - u mě teda tak do pátého měsíce celkem pohoda). no a druhé zkouškové (květen, červen, tzn, 2-3 měsíce před porodem) jsem měla nervy, abych do školy vůbec dorazila. :confounded:
18. bře 2009 v 16:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.