• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
emco:grinning:

hele dojedete teda nebo ne? my nakonec asi pujdem na to vystaviste taky az odpoledne:slight_smile: jo a Brana nevim jiste jestli ma v sobotu otevreno....ale za to maji vyjimecne kvuli tomu veletrhu otevreno v sobotu a maji 15% slevu:wink:
20. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
no my porad nevime, Filip na hodne prace a je to vylet na cely den...ale rikal, ze s tim pocita..musi odvest kamosovi nejake dvd do obchodu a sestrence knihu, takze ais pojedem...teda pokud nebude zrovna silene snezit, protoze mame letni gumy:grinning:
20. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
no, tak dej nejak vedet....my tam kazdopadne odpoledne budem....
20. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
ahojky holky,nesel mi pridat prispevek :rolling_eyes:
dneska jsem objednala manducu :slight_smile:
20. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
super say :dizzy_face: a jakou? tu cernou?:slight_smile:
a co mala? povez nejake novinky z domova? jak jste na tom s kojenim, se spinkanim, co tatinek, jak se cini? :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
cernou ne, byli by na tom moc videt chlupy naseho bileho endika :grinning:. Ale tu ruzovou, zkusim najit odkaz :wink:
Mala je uzasna, jen spinka. V noci vstava po 4 hodinach a pres den po tech 2-3, jinak o ni nevime. jen ze porad skyta :grinning:. Kez by ji to tak vydrzelo :slight_smile:
Manza je skvelej,moc mi pomaha, porad ji taky chova,obleka,asistuje pri koupani,chodi na ni koukat a povida si s ni :dizzy_face: . Fakt je uzasnej :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz
aer,tak mas manducu co jsem objednala v albu :wink:
20. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
say ty si podvodnik, ja letela do alba, ze tam budou nove fotky male.a ty mi tam ukazes batoh na Julinku:grinning:
20. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
hezka say:wink:

jeje, ja vam tak zavidim holky, ja uz chci takyyy :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz
no jak to vypada s tebou pani grafolozko?:slight_smile:)))))
20. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz
no nijak zatim:slight_smile:
dneska 10. den po ovulaci:slight_smile: teplota dobra
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66176/nummer=2
20. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
hm, ja nevim, ale me prijde, ze si nemela nikdy ten graf po ovu nahore..a jen nas tahas za nos..:grinning: a pritom uz si kindervajcko..:grinning:
20. bře 2009 v 15:17  • Odpověz
emi kez by:slight_smile:
20. bře 2009 v 15:22  • Odpověz
emi, vzdyt jsem psala ze tam mam obrazek manducy :grinning:

jakej byl veletrh?
20. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
jdem tam az zitra say:slight_smile:
20. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
teda teda dnes nějaký mrtvý :sunglasses:
já jsem zrovna pracně dodělala taháka na zítřejší testík :grinning: , tak snad to projde :sunglasses:
no a půjdu do postele vyspat se na ten zítřek
20. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
aer. vidim, teplotka se drzi :slight_smile: kdy budes testovat?
21. bře 2009 v 16:31  • Odpověz
no priznam se, ze jsem testovala....a samozrejme negativni..... myslis, ze se to jeste muze zmenit nebo mam prestat doufat?
21. bře 2009 v 17:35  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
tak jsme dneska kocarkovali, bylo krasne :slight_smile:
aer, kolikaty den cyklu jsi? nejak nemam prehled? aha, uz jsem koukala, stejne tomu moc nerozumim, ale vypada to nadejne :slight_smile:. Jeste bych s testovanim pockala :wink:. treba je brzo.
Co veletrh?
21. bře 2009 v 18:32  • Odpověz
tady je pusto prazdno :frowning2:
kdyz se budete nudit, kuk na rajce :wink:
21. bře 2009 v 19:26  • Odpověz
no teda, ja mam chvili klidu na konikovani a tady nikdo :confused: :cry:
21. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
ahoj:slight_smile:
say mala je naaadhernaaaaa :dizzy_face:

veletrh usel.....hlavnim artiklem tam teda byly kocarky, na muj vkus az moc :sweat_smile:

a jsem bud 10. nebo 11. den po ovu:slight_smile:
21. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
aer, dekuju :dizzy_face:
a jakej kocarek te zaujal? me se treba manza smeje ze ten nas vubec neumim ridit :sweat_smile: . fakt je to tezky jak i ty predni kolecka se hybou,ale zabrzdit jsem je jeste nezkousela,je to o zvyku. a pak ma taky nevyhodu ze se nam nevejde do vytahu, to me vubec nenapadlo na to koukat kdyz jsme vybirali :rolling_eyes:
hale,ja bych testla az v tydnu :wink:
21. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
ja bych taky testila az v tydnu:slight_smile: mame naadhernou zavinovacku-fusak v jednom....a jsem nadsena..ale unavena, jak kdybych byla v Tatrach..jsme to prosil asi stokrat...kocarky vsechny na jedno brdo.....
21. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
a vybrala sis nejakej emi?
21. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
co sabrina vubec? Dlouho tu nebyla...
21. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
jezis,koukam, ono uz je AP 9 :confused: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
21. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
sayaku nevybrali..sabrina ma kylu, slepak a mimino...:slight_smile: ja se stavim zitra, dneska uz jsme fakt mrtvaaaaaa :pensive: ale kouknu jeste na to rajce:slight_smile:
21. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
teda,tady je to dneska zabity :rolling_eyes: .
Tak se aspon pochlubim. uz mam 10 kg dole :grinning:
21. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
uz jen 13 :grinning:. jsem na ne zvedava jak pujdou rychle :sweat_smile::grinning:
21. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.