• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
emi> protoye patri do klanu marysku..hahaha

holky mam za B,huraaaaaaaaaaaaaaaaa
20. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
Nazdárek :sunglasses:
Emi "předek" neukazuje :grinning:
20. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
gratuluju sabs:wink:
20. led 2009 ve 12:35  • Odpověz
Sab bezva :slight_smile: a Aeri taky dobrý, hlavně, že to je :wink: . Tak já jdu študýrovat, ať mi to dopadne taky tak dobře jako vám...
20. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
anet...predek uz ho asi omrzel..:grinning:
ja ani nepotrebuju decko..me staci Filip...:grinning: dela uplne stejne pokroky jako mimina...:grinning:
rano e vzbudil a o te doby zpiva..zaclo to hymnou...uz mi z neho sibne..tyden tady s nim zavrena?:grinning: no to diky..:grinning:
20. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
sabs tak taky gratulace :slight_smile:
20. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahojky holky,
sabs, gratuluju :wink:
emi,neco mi uniklo :confused: . At ctu jak ctu,kampak ti zmizeli tt :zipper_mouth: :frowning2: ?
20. led 2009 ve 13:17  • Odpověz
aha, to jsem si ani nevsimla :confused:
20. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
já taky ne :confused:
20. led 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Ach jo, nějak se nudím... asi bych měla dělat něco užitečného :sweat_smile:
20. led 2009 v 15:32  • Odpověz
ja se taky Jani nudim, tak jsem se dala do peceni. ted mi v pekarne kyne testo a pak uz to bude na me :slight_smile:. Zkousim poprve tak jsem zvedava :grinning:. Hlavne aby chutnalo :grinning:. A pak k babi,mamka mi tam prinese brachovo bundu, tak snad bude lepsi nez ta co mam ted, vypadam v ni jak hastrman :grinning:
A co ta Emca?
20. led 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
Tak to pak musíš poreferovat, jak se pečení podařilo :slight_smile:
20. led 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
Já te´d čekám na manžu a jdem ven, na procházku a do dm, potřebujem koupit pár věcí, hlavně ubrousky a kapesníčky, není do čeho utírat blijance :grinning:
20. led 2009 v 15:45  • Odpověz
ja pujdu taky tak za hodinku,ale moc se mi nechce,pocasi nic moc :rolling_eyes:
20. led 2009 v 15:46  • Odpověz
ahojte.. :slight_smile: dneska byl prisernej den...ale uz je za mnou...ufff :grinning:
co ta ema? kde jsou tt??? :sweat_smile:
20. led 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
čaues maji... tak co ten čtvrtek, máš čas?
20. led 2009 v 15:53  • Odpověz
ty jo, ja na tebe uplne zapomnela :sweat_smile: prijede nam navsteva a asi se budu muset venovat... :rolling_eyes: moc se tesim... :frowning2:
20. led 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
tak to je v pohodě, někdy jindy :wink:
a jak je to teda s těma mc? to co si říkala, že tu je někde v mariánkách, je to někde na webu?
20. led 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
tak my jdem na procházku :slight_smile:
20. led 2009 v 16:12  • Odpověz
nn, neni
je to kdyz jdes kolem Tesca jak zahyba trolejbus a dal smerem k Lidlu (???) a vlevo se doleva staci chodnik a je tam neco takovyho drevenyho, nejakej altanek nebo co to bylo a na rohu je Centrum Hvezdicka...
akorat tam je kavarna a nejakej program jako brisni tance, kosmeticka nebo tak, ale ja nevim, byla jsem se tam na to ptat a zenska na me hledela jak na debila, ze o nicem takovym (tance s miminky) nevi a pritom den predtim jsem tam volala a jina zas ze jo, ze to bude...no tak jsem se na ne vykaslala a uz tam nebyla :grinning:
20. led 2009 v 16:14  • Odpověz
jestli hledas nejaky cviceni s Kikusou tak je fajn Centrum Lotos na Ceskobratrske, ale asi bude mit plno, tam je o to hodne zajem..pak vim, ze je jeste MC Krtecek a MC Domecek (myslim), jedno je nekde v centru, jedno v Porube...pak jeste v Hrabuvce, to nevim jak se jmenuje a v Nove Vsi je taky neco... :grinning:
20. led 2009 v 16:16  • Odpověz
no a v Bohumine Bobes...jinak fakt netusim... :grinning:
20. led 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahoj:slight_smile: Tak uz jsem z prace doma:slight_smile:
Tady je nejak mrtvo, neeeee? :confused:
20. led 2009 v 17:47  • Odpověz
no jo aeri jako v posledni dobe porad... :frowning2:
20. led 2009 v 17:48  • Odpověz
hm, tak snad se to zase zlepsi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. led 2009 v 18:16  • Odpověz
ahojky,
tak jsem od babci doma :slight_smile:
Peceni se mi povedlo, ne teda vzhledove, nejak jsem podcenila co od toho cekat :sweat_smile: ale chutove vyborny :slight_smile:.
Ted mam zadelany testo na domaci rohlicky, tak budeme mit cerstve domaci rohliky :slight_smile:
kde je ta Emca?
20. led 2009 v 19:04  • Odpověz
koukam ze jsem tu porad jen sama :frowning2:. Kdepak vsichni jste? ja na nikoho z vas uz nemam stesti :cry:
20. led 2009 v 19:17  • Odpověz
ja tu jsem say, ctu si zase latkovky :dizzy_face:
20. led 2009 v 19:25  • Odpověz
na me to je vsechno moc slozity :grinning: :sweat_smile:
a co vasik? o slepaku uz asi ani nevi,vid? :wink: co ovulka?Probehla?
20. led 2009 v 19:36  • Odpověz
jj, vasek je uz dobrej...:slight_smile: uz ho zacinam mit plny zuby, PN ma uuz patej tyden a porad jenom pari :angry: ale zas vari a sem tam i uklidi, takze abych mu uplne nekrivdila...:slight_smile:

ovulka porad neprobehla :confounded: snazim se na to nemyslet, protoze se bojim, ze si to akorat nervama prodluzuju :confounded:

a co ten vas kocar? jeste nedorazil?:slight_smile:
20. led 2009 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.