• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Nic? :frowning2:
22. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj:slight_smile:

Tak jak se mate? Co malicka? Mas i nejaky fotky ne ze spitalu, treba kocarkovaci a tak? :grinning: ja jsem deeesne zvedava :grinning:

jinak u me dnes takto http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66176/nummer=2
22. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
aer, opravdu to vypada nadejne, vid? :slight_smile:
Ne ne, z domova jen par a z kocarkovani fotky nemame. Co jsem dala na rajce je vse co mame :slight_smile:. Teda jeste 1 z koupani,ale tu jsem zverejnit nesmela :grinning:
ale casem to napravime :wink:
22. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
say kurna ja mit takovou piskotku doma, tak ji furt fotim..ty nas napinas teda..:grinning:
a do kdy chces pouzivat to lehatko..ja jen, ze bych pak treba odkoupila..:grinning: libi se mi, ze se v nem jakoby sedi..vcera jsem videla same lezici..proste takove desky, co do nej zavesis to dite, aby nevypadlo..:grinning:
uz jsem uklidila, dodelavam kure..citim se jako doooost dobra hospodynka..ale unavena jsem z toh ona tyden dopredu...:grinning:
no aero :astonished: :wink:
22. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
emi,kupovala jsem ho prave pro to ze je na dlouho, je do 20 kg, tak ti asi ja nepomuzu :grinning:. Ale nove stoji 1600, na netu min a ja ho mam z mmb za 900 kc, takze sezenes :wink:
a co se tyce foceni, vzdyt by byli vsechny fotky stejne :wink:
22. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
no ale kdyz ona je takova krasna, ze nam to nevadi..:grinning: mrknu se na nejake takove..:slight_smile: tamty byly fakt plosiny..:grinning: a je hodna????
22. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
je zlata,bud jen spi a nebo zuzla prso :grinning:. A dudlika nee. a ze jsme se snazili aby se na nej naucila :sweat_smile:
ale uz zacina vic koukat a i pozorovat :dizzy_face:
a nejak vyrostla :grinning:
22. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
no uz vypada uplne jinak nez v porodnici:slight_smile: a ma tmave vlasky ze? uz ji davas sponecky?:grinning:
22. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
vlasky ma tmave :slight_smile:. ale dneska me uplne sokovalo ze je nejaka vetsi :sweat_smile: :grinning:. Sponecky jeste ne, zapomneli jsme je koupit :grinning:
22. bře 2009 v 16:29  • Odpověz
ahojte :slight_smile: me se tu zase neodesilaji prispevky :confounded:
22. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
maji mas t nejaky rozbity :zipper_mouth: :grinning:
22. bře 2009 v 17:44  • Odpověz
emi :grinning: uz funguju :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 17:49  • Odpověz
me to taky neslo :rolling_eyes:
22. bře 2009 v 17:55  • Odpověz
a ja to nezkousela...:grinning:
mam zase hlad a dneska me Dora stve..furt se ji chce curat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 17:57  • Odpověz
emci, co je za znacku ten fusak?:slight_smile:
22. bře 2009 v 17:59  • Odpověz
to se jeste nachodis :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 18:00  • Odpověz
say me se prave moc nechtelo..a dneska..pooorad..a kdyz si jen na sekundu reknu, ze jeste vydrzim, tak mi hned rekne "na to zapomen" a malem, ze mi to netece po noze..:grinning:
aeri je to nejaka holandska znacka www.lodger.com :slight_smile:
a jak ti je..?:slight_smile: necitis se treba nemocne?:grinning:
22. bře 2009 v 18:02  • Odpověz
dik emi:slight_smile:

jo, tak nemocne se citim uz od vcera, co jsme prisli z veletrhu, vecer jsem mela dokonce zvysenou teplotu (37.2), jsem nejak celkove slaba, treba nohy, kdyz dyl stojim....a boli me zaaaadaaaa a mistama bruch...

(bez komentaru prosim, snazim se krotit v prisuzovani toho vseho tehu :grinning: )
22. bře 2009 v 18:04  • Odpověz
hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nic nerikam..se jen ptam...:grinning: :grinning:
pamatujes na moji "chripku" od 1.1. ?:grinning:
22. bře 2009 v 18:05  • Odpověz
22. bře 2009 v 18:07  • Odpověz
hmmmmmmmmmmmmmm :grinning:
22. bře 2009 v 18:07  • Odpověz
no maji same super veci...:slight_smile: az nebudu vedet co s penezi, tak si od nich zase neco koupim:slight_smile:
jeste se mi libil i babyvak a zavinovacka do autosedacky v jednom..ale ja s tema mojima zadama nechci nosit neco pres jedno rameno :pensive:
boli te bricho, jako bys to mela dostat?
22. bře 2009 v 18:08  • Odpověz
no chvilkama jako bych to mela dostat a chvilkama uplne jinak :sweat_smile:

jo, to se ti nedivim, ja taky nic pres jedno rameno nechci, to by moje zada nedaly :confounded: ale ta moje kamoska z Beskyd ma babyvak tak mi ho pujci....myslim, ze by se dal vyuzit aspon na transport mrnete do nasi postele a zpet :sweat_smile: :grinning:

takze typuju, ze nebyla levna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 v 18:12  • Odpověz
aerin ono se tezce nedava tyhle otazky..kdyz skoro vsechno nasvedcuje..ale zase nechci davat nadeje a pak prd...tuz ale jak to mam udelat?:grinning: :grinning: :grinning:
no stal 2 tisice......ehm..a holky v diskuzi se strasne divily, ze jsme koupily takovy drahy..... :pensive:
22. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
no to nevim, ja jdu teda asi pryc :grinning:

ehm, pekna cena :grinning: no hele, kdyz bude Dorka, tak je to dobry, ale kdyz bude klucina..........noooo, taky si mozna reknes, ze to nebylo nejlevnejsi :grinning:
22. bře 2009 v 18:16  • Odpověz
no kdyz bude kluk, tak se proda a kdyz bude Dora, tak v nem bude i v lete..:grinning: je to do tri let...:grinning:
no stal sice tolik, ale my uz si nemusime kupovat ani postylku, tuz nza neco to utratit musime ne?:grinning: a co vcera pani M. zkousela sis ji?:grinning:
Vasek vypada docela natesene na mimco..:slight_smile:
22. bře 2009 v 18:18  • Odpověz
zkousela, i Vasek :grinning:

fakt ti pripadal natesenej? tak to jsem rada :grinning: Fila ale taky, tak nejak ochranarsky :wink:
Hele a co jste si dali v tom bufaci?
22. bře 2009 v 18:22  • Odpověz
jo...vypadal, mel takove nejake vyjukane oci, jak male dite, kdyz neco dostane...:grinning:
Fila me tam pekne potahal..... :unamused: chtel to prohlidnout peclive, takze jsme to tam vsechno obesli minimalne petkrat..stanek do stanku.....vysli jsme nahoru....v bufetu meli posledni dve piva, tak jsme unaveni alepson na chvili sedli a sli zase lovit neco...ale nenadchlo me teda nic...krom teda fusaku..:grinning:
22. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
no nas nakonec celkem zaujal jeden kocar (dorjan danny sport), myslim, ze uz jsme ho tady kdysi resily.... ale jinak jsme to teda moc peclive neobchazeli, byli jsme ucaprtani uz z toho Mobitexu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 v 18:30  • Odpověz
no my teda asi vybrali ten Casualplay S4...
nasla jsem si korbicku za 2000...a koupime jen sportak a autosedacku...
a fusak maaameeeee :sunglasses: :grinning:
22. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.