• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
pořád se učíš, chudáku?
23. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
ne, prdim na to, pujdu tam az ve ctvrtek... :sweat_smile: nestihla jsem vsechno, tak jsem nakonec nesla, protoze bych jako obvykle stejne dostala to, co neumim :grinning:
23. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
bry den tetky:slight_smile:
23. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Chjo, blbene nám počítač, furt se sám vypíná...
23. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Jo, a jinak mám zas ms, takže vhodná doba na vyzkoušení kalichu :slight_smile:
23. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
jani me se porad vypina notas doma..:slight_smile:))))
gratuluji k ms..:grinning: nebudes mit nejake hnusne mliko?:grinning:
23. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz
Čááááu ženský ..
Jsem tu teda dlouuuuuho nebyla.. a navíc ještě pod jiným jménem.. ale i ták :slight_smile:
No gratuluju novopečeným maminkám.. samozřejmě těhulkám.. a i těm stávajícím.. téměř vysloužilým, jako já :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
Emi, snad ne, Kristýnec je při chuti pořád :slight_smile:))
Obla prozrad svůj původní nick ;)
23. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
janey: Elischqa přece :grinning:
23. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
No jasně :wink: :grinning: Promiň, já jsem dneska nějaká vygumovaná... přidej fotky :wink: proč sis změnila nick?

Uf, tak jsem zavedla ten kalich. udělalo to takové pssssssssssssss, jak se tam rozvinul, mám takový divný pocit, ale spíš tím, že jsem vyplašená jak mladý králík :sweat_smile: V souvislosti s velikostí mě napadlo, že dát ho tam opačně, mohlo by to sloužit jako bariérová antikoncepce :grinning:
23. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Jo a abych nezapomněla, obla, vítáme tě zpátky :wink: akorát mám pocit, že sestava se změnila :slight_smile:
23. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
janey: Ou .. děkuji :grinning: Koukám Kiki už je hotová madam .. :D Zachvilku budete shánět šaty do tanečních :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No, sestava .. tak aerin, Ty, maja a tuším, že trochu i emča.. ? snad zůstala..

No co u nás, že? Ondřík už je velkej kluk.. mou pomoc moc nepotřebuje a když už ji jen naznačím, zdrhá a křičí na mě "Né, šáááám" .. Miluje děti, zvířátka, kuřecí řízek a boty. Neustále doma chodí v gumákách ( už v nich i dvakrát spal v posteli), vyleze si na parapet, omatlává okno a s hlasitým doprovodem bouchá na "pipi" v podobě holubů, co si to štrádujou před barákem. Když je v televizi mašinka tomáš, téměř nedýchá... a když, tak jen aby vydal "šššš hůů" .. Děsně rád tancuje, má celkem vkus.. zbožňuje Bee Gees, Boney M a Landu. Taky rád maluje.. fixkama, prstovejma barvičkama, na magnetickou tabulku.. ale taky rád propiskou, tužkou, po stole, po zemi.. po sobě.. Je s ním hrozná prča, hodně věcem rozumí a tak si to spojí a překvapí nás třeba tím, že za náma přiběhne náš pes s ponožkama na nohách, omotán šálou.. a nebo taky třeba umývá záchod, ale místo štětky používá kartáček na zuby.. a po té, co ho načapu, opráší si ruce o tepláky.. a řekne "TÁÁÁÁK" ... jakože hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rád courá pěšo.. a hlvně do krámu, protože ví, že tam dostane lízo.. pak mě vleče za ruku na hřiště.. kde jako kaskadér leze na klouzačku z druhé strany a mává u toho na mě.
Jinak 24. mu bude 17 měsíců :grinning:
23. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Páni, tak Ondrášek už je chlap :slight_smile: to letí...
Jj, aer, maja a emča tu jsou pořád, přibyla say, nebo si ji pamatuješ? Taky anet, občas chodí sabs a to je všecko, zbytek nás opustil :grinning:

Kika teď zblajzla kousek banánu :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
tehotenska demence se projevila ve vsi sile...vubec si nevzpominam, ale mas doma dobreho raubire:grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 15:30  • Odpověz
emi, v tom pripade su asi taky tehotna, protoze se mi nevybavuje, ze bysme se znaly :sweat_smile: :grinning:
23. bře 2009 v 15:34  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
ja si ale Elis pamatuju :grinning:. Za to ona asi me ne :grinning:
23. bře 2009 v 16:34  • Odpověz
dneska jsme byli na kontrole a mame 3,15 kg :grinning:
Taky chvalim sveho chlapa jak je sikovnej, dopoledne sam hlidal 2 hodinky Julinku :slight_smile:
23. bře 2009 v 16:35  • Odpověz
jak to ze kdyz tu jsem tak tu nikdo neni :frowning2:
23. bře 2009 v 16:43  • Odpověz
se schovavame:slight_smile:
say o kolik cisel si zvetsila v tehu satnik?
23. bře 2009 v 16:46  • Odpověz
ani se neptej :grinning:
Z meho S na XL z 36 na 42 :sweat_smile:
23. bře 2009 v 16:51  • Odpověz
no me ted tyhle velikosti prinesla od Eli mamka a jse mz toho nejak rozhozena..:grinning:
ja mela pocit, ze stoupnu max na 38 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 16:55  • Odpověz
Say: Jéééééé :dizzy_face: Promiň .. na Tebe jsem zapomněla.. jako vyjmenovat .. ale jináč si samozřejmě pamatujuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Emča, maja : Nevadí .. takže znova, tčuuus já jsem Eli .. :grinning:

Jináč teď jsme byli s Onďulou o patro výš (u sousedky, má roční cácorku) a myslela jsem, že mě klepne. Byl jak z divokejch vajec. Ale, když ho Bára (cácorka) začala svlíkat z punčoch a trika .. tak jako správnej chlap lehnul a držel :grinning: Pak proběhla líbačka a cinkačka o nově vyklubaný zuby.. pár společných doušků z jednoho hrníčku .. Bylo to sladký.. Ale ten je dneska na pěst.. tak jsem pátrala po příčině a zjistila jsem, že máme o další tři zuby navíc .. :astonished: No jo, ty stoličky :confounded:

Jinak jsem zpětně koukala, že jsi Emčo řešila kočár a zvažovala s4ku. Za mě 100% ano, nejlepší kočár, co jsem kdy měla, viděla, zkoušela, jezdila, vozila, drncala, houpala, tlačila... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jako první jsme měli BEBECAR.. super, bitelnej, dobře ovladatelnej,.. chvíli jsme jezdili ve sportovním, ale pak jsem zatoužila po změně.. a chtěla prodat, než ztratí na hodnotě.

Jako druhej jsme měli QUINNY BUZZ - šílenej klump! Vratký, vachrlatý, špatně polohovací, nepraktický a absolutně nepoužitelný do terénu.. (tím myslím i dlažební kostky)..

Jako třetí jsme měli CASUALPLAY S4 - No dokonalost. Bitelnej, snadno ovladatelnej, skvěle polohovatelnej, hodně prostornej, ocenila jsem super odvětrávání boudy, skvělé odpružení kol a celkově úžasnej a hlavně doporučuju u všech kočárků ruční brzdu! Člověk to pochopí, až když má těžší dítě a z kopce za kočárem vlaje a pod nohama mu lítají jiskry, z toho, jak vyrovnává rychlost! Ségra měla ABC DESIGN 3 tech a já jí ukecala, aby ho prodala a koupila si ho taky. Kočár prostě naprosto úžasnej. Minulý týden jsem ho prodala. A řádně to ořvala, .. ale pro nás už je zbytečně velkej a neskladnej.. nám stačí golfky.. stejně capká sám..a do auta na ty rychlovky někam na vejlet, až budou bolet nožičky..

Teď máme JANÉ ENERGY a naprostá spokojenost.. ještě si na sebe zvykáme.. ale je bomba, děsně lehounkej.. polohovatelná tvrdá opěrka zad (u něj spaní v kočárku nehro, ale na výletech - co kdyby) i nožiček. Na golfáče prostornej košík..

Takže u mě asi tak ohledně kočárků. Jsou to zkušenosti na vlastní kůži. Nikomu nic nevnucuji, prosím...
23. bře 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahoj:slight_smile:

Hele eli, ja jsem asi taky skleroza, nebo nevim :sweat_smile: takze navrhuju takovou nejakou mensi predstavovacku, nee? :grinning:

holky teplota furt nahore, bricho jako pred ms + obcasny krece nevim ani kde mam uz od ctvrtka, ms nikde a \\ taky nikde :confused: :cry: :pensive:
23. bře 2009 v 17:12  • Odpověz
akorat si me potesila:slight_smile: protoze ten kocar nejak fakt chcem..hlavne do lesa a na hory a tak...a tenhle mi prisel teda ideal..no tak dekuju, docela si pomohla a udelala si nam ve vsem jasno:slight_smile:
jinak jedna holka z terminu chce hrozne Quinny..ale nevim, myslim, ze to neni buzz..buzz je ten s tou tyckou ne?
a ja bych ho necjak nebrala..prijde mi takovy o nicem, vyviklany..:slight_smile:
23. bře 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
emi já vydržela na 38 :slight_smile: teda co se týče těhudžín :slight_smile:
aer tak to je záhada :slight_smile: já hlásím, že s kalichem zatím spokojenost, ale teda nevím, jak jsem tam uvnitř stavěná, přijde mi tak nějak divně nakřivo, našišato a já nevím co ještě :grinning:
23. bře 2009 v 17:20  • Odpověz
aerin kdy bys to mela teoreticky dostat???
23. bře 2009 v 17:23  • Odpověz
emi, ja nevim:grinning: muzu jen odhadovat, v tom jedinym cyklu bez HA, ve kterym probehla ovu jsem to dostala 11DPO (den po ovu), pak jsem mela ten podelanej ukoncenej vyvolavackou no a ted jsem 13 (nebo 12) DPO :sweat_smile: a podle toho programu to teda mam dostat zitra, no :sweat_smile:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=2/userid=66176
23. bře 2009 v 17:25  • Odpověz
ty jo, me by zajimalo jakej graf by se udelal me...ja snad zacnu merit :grinning:
23. bře 2009 v 17:29  • Odpověz
Jééé holky :confounded: .. tak jsem přidala alespoň pár fotek.. nachvilku..

Emi, no já bych ho nevychvalovala, kdybych v ruce těch kočárku neměla víc.. a nevozila bych v něm 12ti kilový dítě s naprostou lehkostí.. :grinning: Fakt si nemůžu vynachválit. Al to je asi u každého jiné. Myslím, co se požadavků na kočár týče. A hlavně také v jaké cenové relaci se může pohybovat. Ale tu ruční brzdu a odvětranou boudu u sporťáků fakt prosazuju.. protože je to k nezaplacení. :pensive:
23. bře 2009 v 17:30  • Odpověz
je, obli, to je malej sladousek :slight_smile:
23. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.