• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no ja nevim, me se to zda nejak nadejne....ale fakt nevim:frowning2:
co prsa?
23. bře 2009 v 17:32  • Odpověz
maji, Děkuji .. :dizzy_face:
23. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
Aer já se radši s gratulací zatím pozdržím a nebudu ti dělat naděje nebo tak něco :slight_smile:
Mmch, na těch horách jsme na jednu večeři dělali to finské jídlo podle tvého receptu a všichni byli valně při chuti :wink: :slight_smile:

Teď mě trochu štve, že jsem s měřením nevytrvala, aspon bych zjistila, jestli mi teplota před ms klesá... můj cyklus trval zhruba 60 dní :grinning:
Jo, a ještě jedna "novinka" - na těch horách si jedna známá vzala do hlavy, že by to bylo super, kdybych byla zas těhu, a protože to je drbna a tak vůbec, pár lidem rozhlásila, že jsem zas v tom a pár lidí mi s vážnou tváří gratulovalo :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 17:35  • Odpověz
ještě něco málo dodáno ..
23. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
A dodám fotku casualu.. :wink:
23. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
obla maly je supeeer:slight_smile:) skoda, ze uz ma holku:grinning:
a je odpruzeny zejo? a rucni brzda je u nas docela potrebna..bydlime na kopecku..:grinning:
a nevadily ti v zime (ve snehu) ty dve kola u sebe??
23. bře 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
Aer chtěla jsem říct, že ti nebudu dělat planou naději, nějak se mi to vypustilo :sweat_smile:
23. bře 2009 v 17:42  • Odpověz
emi, on jich má víc .. :grinning: Je to švihák lázeňskej.. věčně se pajcuje, upravuje, oblíká, převlíká češe.. :grinning:
Je odpruženej.. bezvadně.. žádnej výmol jsme necítila. Nevadily,.. naopak. Bebecar je měl taky (sice o něco menší) to se malej narodil na konc října.. a jezdila jsem s ním celou zimu .. do jeho asi 6-7mi kil.. a pak casual.. s ním taky celou zimu .. do teď a měl 12 kg. A to jako, že tady na severu je sněhu dost. :wink: Takže mám vyzkoušeno lehkou váhu i těžší kalibr a ty dvě kolečka jsou v poho. Já bych třeba do jednoho nešla :confounded: Bála bych se.. i když kamarádka ma Jané Slalom.. a je spokojená a vratký není. Jiná měla quinny speedy (ten je s jedním kolem) a na každým obruvníku malýho málem vyklopila :confounded:
23. bře 2009 v 17:44  • Odpověz
jeee, to jsem vam zapomnela povykladat historku z Prahy...
v sobotu jsme brzy rano vyrazili na Vaclavak shanet mi boty na koncert, nikde nemeli nic, co by se mi hodilo, tak jsme obchazeli fakt poctive obchod za obchodem...ve dve odpoledne jsme se dostali teprve do strasnic, kde jsme bydleli...mela jsem koupeny nudle a spagetovou omacku na obed. Zacala jsem varit vodu a Martin prisel, ze ma strasnej hlad a at udelam celej ten balik testovin :slight_smile: nejak se mi ani nechtelo se dohadovat, tak jsem je tam nasypala vsechny, rozdelila to na dva talire (hluboky a vrchovate zaplneny :sweat_smile: ) a dali jsme se do jidla. Asi po deseti soustech jsme byli oba uplne precpani, ale zacali jsme se hecovat, kdo toho sni vic a oba dva jsme snedli vsechno. To by jeste nebylo tak hrozny, jenze ja jak jsem vstala vyvalilo se mi bricho jaky jsem mela asi v patym mesicu a neslo vubec zatahnout... :grinning: jak na potvoru bylo zrovna krasne teplo a my jsme museli vyrazit ke kamaradovi, se kterym jsme byli domluveni...nastoupili jsme do metra a lidi zacali vstavat a ochotne me pousteli sednout :grinning: :grinning: :grinning: a zaslechla jsem i par nechapavych poznamek, ze mam jedno mimino a uz cekam dalsi, samozrejme velice nenapadne poseptanych sousedovi :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
nojo..ten je..:slight_smile:
ja ted schanim cernou korbicku:slight_smile: vcera byla za 2100 na mimibazaru a dneska je tam prd:slight_smile:
23. bře 2009 v 17:46  • Odpověz
emi, mně se děsně líbí ty nový korbičky.. ty kulatý :dizzy_face: Nu což .. jestli jednou bude sourozenec .. a nebude kočár na vlastní pohon a dálkové ovládání... bude to opět casual. :wink:
23. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
Maji vidíš, obě nás podezírají z těhulování :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
jani, tak co jdes do toho taky? budem spolu chodit na tehuplavani a tehujogu, co? :grinning:
23. bře 2009 v 17:49  • Odpověz
a pak muzem rodit ve vedlejsich boxech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 17:50  • Odpověz
Jinak já povýšila z velikosti 38 na poporodní velikost 48 .. :grinning: Jo.. 35 kg je 35 kg .. (sice podíl preeklampsie, ale ne útěcha) Nyní jsem na 42ce a mám ještě dlouhou cestu před sebou.

Ale já jsem odstrašující případ :rolling_eyes:
23. bře 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já teda radši zatím břicho z těstovin :grinning: a ještě mi nesplaskl fald po kristýncovi :grinning:
23. bře 2009 v 17:51  • Odpověz
jani, prave, nemusel by splaskavat dvakrat... :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
23. bře 2009 v 17:56  • Odpověz
no tak ja asi zkusim merit...podrobny navod, prosim...a nejlip aj na to jak to nastrkat do toho programu, co udela ten graf, nemecky moc neumim... :grinning:
23. bře 2009 v 18:32  • Odpověz
elis, ja se na 23 dostala taky diky otokum, porod mi vyvolali o tyden driv.
Jinak malej je fakt sladkej :dizzy_face: . Byl by to pro nas taky dobrej zenich, ale i Tobik, tak nevim jakeho Romea si nase Julca vybere :grinning:
Jinak, ja nas kocar asi ridit neumim :grinning:. Zvlast jak je dnes vichr, tak jsem za nim jen vlala :sweat_smile: :grinning:
a nedockave cekam na manducu, ja uz ji chci :dizzy_face:
23. bře 2009 v 18:34  • Odpověz
say, a co ty mamino? je to zvlastni pocit uz mit mimi u sebe a ne v brisku, co? :slight_smile:
23. bře 2009 v 18:35  • Odpověz
autor
Maji, všecko zde: www.merenibt.xf.cz (dělala to zdejší uživatelka len a je to naprosto vymakané, jsou tam návody i k těm tabulkám). Já mám graf na těch anglických stránkách.
23. bře 2009 v 18:37  • Odpověz
super jani, jdu to nastudovat...a jeste takovej asi blbej dotaz..mas na to nejakej spesl teplomer?
23. bře 2009 v 18:40  • Odpověz
autor
Eli, malý je fakt slaďouš :slight_smile:

Já si po víkendu říkám, že by mi nevadilo, kdyby Kika měla i chlapa o 30 let staršího :grinning: Ti moji kámoši se k ní tak měli... Jsme se s kámošem smáli, že bych byla sice jeho tchýně, ale mladší než on :grinning: No co, když jsem ho neulovila tenkrát já, tak aspoň dcéra, ne? :grinning:
23. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
Spešl ne, aer má spešl, ale já nakonec vzala ten, co jsme měli doma (digitál, rychloběžka) a pro nás koupila nový, který je speciálnější pro měření kojenců.
23. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
Jani :grinning:
Maji, je to zvlastni, nejak mi to brisko porad chybi, ale kdyz mam Juliska v naruci, tak jsem ta nejstastnejsi na svete :dizzy_face: . Neprezila bych kdyby se ji melo neco stat :pensive:
Holky, jak resite antikoncepci po porodu? Vim, ze mam jeste cas, ale tak abych mela predstavu...
23. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
say,ja jsem chvili brala azaliu, doktorka se te na to sama zepta az budes mit po sestinedeli a pujdes na kontrolu :slight_smile:
23. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
Hoj, holky dik:slight_smile: Emi, prsa nic....nebolivaji me ani pred ms, tak nevim :sweat_smile: Vask taky zadny nemam, ze jo:grinning:

say, k te manduce....je v ni sice ta novorozenecka vlozka, ale upozornuju te, ze i s ni se nosi nasvislo! a dokud nedrzi hlavicku a tak, netahala bych ji v tom moc dlouho byt tebou.... vsak taky uvidis, jak v ni bude spokojena....
23. bře 2009 v 18:46  • Odpověz
jinak teda jani jsem polichocena, ze pirekke chutnala:wink:
23. bře 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
Say, já nějak, jak tu čtu o HA, na ni nějak přestávám mít chuť. A kór ty, které jsou speciální pro kojící matky, co jsem o tom četla, tak se mi do toho nějak nechtělo jít...
Takže my používáme Pharmatex, asi druhý měsíc. Je to globule nebo krém, který se aplikuje před akcí a který ničí spermie. Ten pearl index (= spolehlivost) to mělo celkem dobrou, asi jako HA, takže jsem se rozhodla tomu věřit. Nejsou to žádné hormony, takže pro tělo neškodné, a vyhovuje nám to. Tak ještě doufám ve spolehlivost :slight_smile: Víc na www.pharmatex.cz nebo na beremese je téma Pharmatex.
23. bře 2009 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.