• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
me uz HA nikdo brat nedonuti....mozna az po druhym diteti, kdyz uz budu vedet, ze dalsi nechci, ale mezi prvnim a druhym asi fakt ne :confounded:
23. bře 2009 v 18:48  • Odpověz
Jani, ja pharmatex znam, pouzivali jsme pred tehu, kdyz ja se ho trosku bojim, mam hruzu ze bych mohla tak brzy znovu otehulit, gyn me doporucoval nespolehat jen na nej, tak nevim.
Ja uvazovala o nejake te zlate tycince, ale nevim jak je to vhodne pri kojeni...
Jinak klasicke tabletky bych taky asi nerada...
23. bře 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
Aer to se jmenuje pirekke? No vida, to ani nevím.
Maji taky se mě doktor na kontrole ptal. Smála jsem se, že jsem málem sletěla z kozy, a drze odvětila, že na podobné věci nějak nejni čas :grinning: byl v pohodě, řekl, at přijdu, jesi budu chtít.
23. bře 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
jé say co to je ta tyčinka? mě se prostě nechce cpát hormony no...
23. bře 2009 v 18:51  • Odpověz
aer, my bysme ji ze zacatku vyuzivali jen na venceni, takze fakt max. na pul hodky denne :wink:
jani, ona je taky nejspis hormonalni, zavadi se v lokalnim umrtveni na vnitrni stranu paze, mela by mit nizka az zadna rizika, vydrzi 3 nebo 5 let (nevim presne) a stoji asi 5 tis. Kdykoliv se da vyndat a otehotneni mozne hned dalsi mesic. Zajimala jsem se o ni driv ze bych si ji nechala zavest. tak se na to zeptam az pujdu na kontrolu a kdyztak ti pisnu jak to s ni vypada ted :wink:
23. bře 2009 v 18:57  • Odpověz
jojo, otehotneni hned dalsi mesic.....to koneckoncu tvrdej i o tabletkach, ze jo :rolling_eyes:

jeste k manduce, emci, diky ze si me nepraskla, prasknu se sama:grinning: v sobotu na veletrhu jsem si koupila chilli/chocolate, jsem sracka, prodavacka rikala, ze tahle limitka dost leti, nemohla jsem ji nemit! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
ja hlavne dalsi dite driv jak za 5 let nechci, a porod jsem sice mela hezky, ale kdybych mela ted do roka otehotnet, tak me asi trefi a pujdu hledat vetev :sweat_smile: :grinning:
aer a je hezka? A spokojena? hod info :slight_smile:. to vis, ja teprve cekam, tak nemam predstavu :slight_smile:
23. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
to ja taky chci druhy dite az min 5 let po prvnim, ale HA je proste svinstvo :pensive:

say, je kraaaasnaaaaa :dizzy_face: spokojena....nevim, plysovej medved nebyl zrovna vhodnej objekt :grinning:
23. bře 2009 v 19:07  • Odpověz
ja taky HA moc nechci, ale na kondomy spolehat nechci a neni to s nima ono, prerusovana nam vyhovovala jen kdyz jsme vedeli ze by nam mimco nevadilo, pharmatex taky tak a pak uz ty moznosti nejsou moc velke :confounded:
tak super ze spokojena :slight_smile:. tesim se az dorazi a taky vyzkousim :slight_smile:
23. bře 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
aer, tiše závidím :sweat_smile:
say, s tou větví bych to viděla podobně :grinning: ale zas snad výzkumy nelžou, nic není 100% spolehlivé, ani HA... Tak doufám, no :grinning:
23. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
ty blaho, kdyz si predstavim ze jsem posledni dny nemela pomalu ani na to vzit psa pred barak a do toho mit jeste zrovna zacinajici chodici Julcu, no brr. Fakt bych si asi hodila masli. protoze na potrat bych nemela..
23. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
Já bych teda na potrat určo nešla, ale bylo by to teda na palici :grinning:
23. bře 2009 v 19:23  • Odpověz
no, Jani,ale porad jsi na tom o tech 7 mesicu lip :grinning:
23. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
Say, páne jo .. maličká je nádherná .. :dizzy_face: Taková malinkatá .. no to snad už není ani pravda.. že někdy ten náš vykuk takový byl. :sweat_smile:

Já manducu neměla.. :( Ale kdyby jednou náááhodou, určitě do ní půjdu. :wink:
23. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
eli, dekuju :dizzy_face:
23. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
aerin a bradavky?:grinning:
23. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Say to je fakt... ale pokud kojíš, třeba budeš mít rozhašený cyklus jako já :slight_smile: myslím, že z toho, co mám teď, bych asi neotěhotněla, i když kdo ví :grinning:
23. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
jooo, tak bradavky mam :grinning: ale ty taky neboli:slight_smile:
23. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
no ja jsem zvedava, co Sabs a jeji dve deti....jako ja si davam po porodu desitnik mezi kolena a slus:grinning:
23. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
doprdele, doprdele ja to prosvihlaaaaaa:(((

SAY MOC MOC MOC MOC GRATULUJUUUUUUU :wink:

pribylo asi 400 stranek no to mam co delat:slight_smile:

ema: ono to zas tak dlouho bez sexu nejde pokud to budes mit v pohode jako ja u olivy..tak stihnes milovani:slight_smile: i v sestinedeli:slight_smile:
23. bře 2009 ve 23:04  • Odpověz
ted jsem se dostala i na fotky, je krasna.. doufam, ze nam brzy aeri rekne ze je tehule a ze eme reknou, ze cekaj holcicku,ikdyz vetsina lidi z rodiny tipuje kluka :slight_smile:)))
23. bře 2009 ve 23:21  • Odpověz
sabs radsi nebudu sukat nez hned dalsi decko:grinning: a say si nestihla skoro o tyden...:grinning:
a Vymena manzelek byla uzasna..se s Filem stehujem..:grinning:
23. bře 2009 ve 23:34  • Odpověz
ema: no jeste baych stihla, kdyz jsem tady nebyla buh vi jak dlouho..
vymena manzelek super, tak stehujte, my se nekdy stavime na navstevu
23. bře 2009 ve 23:45  • Odpověz
sabs :slight_smile: to jsou mi novinky :fearful:
druhe miminko bylo planovane,nebo ani ne :sweat_smile: ?
Gratuluju
Aer: ty budes tehulka taky brzo, vis jak, jaro ... zkus testik 14DC, kamaradka testovala 10 den a bilo jako na Aljašce, takže klídek :wink:
24. bře 2009 v 06:14  • Odpověz
a potom 14DC dve dalnice :grinning:
24. bře 2009 v 06:15  • Odpověz
tak dalnice ne nekonaji, do dvou dni cekam mrchu.......ale diky za podporu holky....
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66176/nummer=2

sabs, vitej zpet:slight_smile:
24. bře 2009 v 08:17  • Odpověz
no Aerin ja nevim jak ty, ale ja ji teda necekam.....dej si nejaky alkohol..budes mit vetsi teplotu:slight_smile:))))))) nemela si otevrene okno?
24. bře 2009 v 08:45  • Odpověz
nemela emi, ja mylsim, ze fakt dojde cervena:slight_smile:
24. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
to je ale defka debilni, fakt..ji vyhod oknem, jestli prijde...
24. bře 2009 v 08:48  • Odpověz
ok, zkusim to:grinning:
24. bře 2009 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.