• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
a je relativne hodna, mam se jeste na co tesit. me uz v noci musi budit i edik abych se vykopala z postele, pak hodinu klimbam u kojeni :grinning:. jenze mala porad ze spani knoura, tak tisickrat vylejzam jestli se mi nedusi a je v poradku.
24. bře 2009 v 18:13  • Odpověz
jj, say, taky jsem tobika prvnich 14 dni furt kontrolovala jestli zije :grinning: no a z postele jsem se po trech tydnech nespani nevykopala...a od te doby spi prdolka u nas :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 18:16  • Odpověz
Čáu ženský ..
Say neboj .. bude líp.. mně spal Ondík od 6ti týdnů celou noc. :wink: Tak musíš doufat a věřit v to, že to tak taky bude. Nebo zkrátka, co nejdříve. :wink:

My byli dneska na poslední hexe a teď máme s očkováním na čas snad pokoj. Venku je to hnus. Ráno sníh na boby, pak sluníčko.. a relativně hezky, sníh roztál.. pak zase zataženo.. děsná chumelenice (tzv. bílá tma) a zase je tu sníh :rolling_eyes: Už mám tý zimy fakt jako plný zuby. :pensive: Ale snad prý už jen zítra a pak už snad to zmiňované jaro. No kéž by.. furt na mě řve hou-py, hou-py a oblíká si boty.. a čepici - chce jít ven. :frowning2: Takhle až bude teplíčko.. tak budou kafíčka na pergole, běhání po dvoře, zahradě.. na hřišti, na koupálku, v lesoparku, v zahradních restauračkách a tak.. :dizzy_face:
24. bře 2009 v 19:09  • Odpověz
mala je hodna, to spis ja jsem spac :grinning:. Vcera nam vydrzela 5 hodin v kuse, az pak se budila po trech a trapilo ji asi brisko. Takze bych si spravne nemela stezovat, ale jak jsem ji porad chodila kontrolovat, tak ve finale toho clovek moc nenaspal.
Tady je taky hnusne, se snad na prochazku nedostanu :frowning2:
24. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
say: Tak místo kontrolních vstávání pořiďte nanny a chůvičku, pokud nemáte.. :wink:
24. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
a nebo si dej malou do postele:wink:
24. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Hlasuju pro druhou možnost :slight_smile: Nechci napojovat malou na elektroniku, která supluje to, co bych měla dělat já :slight_smile:
A musím říct, že se nám spí perfektně. Pamatuju si, jak malá začla brečet, já ji vyndala z postele ,sedla si, kojila, pak vracela do postýlky... anabáze na třičtvrtě hodiny :unamused: Pak jsme to začli dělat tak, že usne u sebe, s tím nemá problém, a po prvním probuzení si ji berem k sobě :slight_smile:

V brně bylo nádherně, aspon když jsem vyhlídla z okna. zato tady je nasněžíno... A dneska večer byl v atriu fakulty koncert Kryštofů :slight_smile:
Chlap s kámošem doma přeinstalovali kompletně komp, tak snad bude v pohodě, místo IE mám ted mozillku.

A jinak zřejmě nejsem normální. Moje první láska (jsem s ním každý pátek s kámošema, i ted na horách byl) byla dneska v praze a vraceli se vlakem pár minut po mně (vystupoval na stanici, na které já normálně nevystupuju, tkaže jsem si i trochu zajela na účet drah a doufala, že nepůjde průvodčí, naštěstí to je zastávka hned po té, po které vystpuju normálně). takže čekám na hlavasu, ačkoli jsem měla vystoupit na svinově a jet tramvají domů, no a když jsem viděla, že pendolino vjíždí do nádraží, beztak se mi rozklepala kolena, no tréma jak prase, přitom je to momentálně jeden z mých nejlepších kamarádů a na to, že jsem ho kdysi zbožňovala, dneska vzpomíná jako na dobrou story... No jenže mě to nějak někdy nepřešlo nebo co, zvlášt po akcích, kdy jsem s ním dýl (což ted byly ty hory). Připadám si jako středověký trubadůr, co opěvuje nějakou paní, a přitom ví, že ji stejně nikdy nebude mít :angry: :grinning: No prostě jsem debil no :grinning:
24. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
Já hlasuju pro to, co každému vyhovuje .. :wink: Odnaučování z rodičovské postele je potom pro dětičky stresující.
Ale já jsem jiná.. náš mladej spí sám v pokoji od dvou měsíců.. :wink:
24. bře 2009 ve 23:17  • Odpověz
Janiiiii...:grinning: ja jednou delala kure a premyslela, ze sis nikdy nestezovala na Jarka, ze musi byt hrozne hodny a vstricny..:grinning: a ty nemac cas...:grinning: myslis na jine veci:grinning:
a moje dite zatim nebreci..pri trosce stesti mi dneska reknou, co mame...pri vetsi trosce reknou, ze je to holka:grinning: ted nevim, jestli pro me bude prijatelnejsi, ze to nevidi, nebo jetli kluk:grinning:
25. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
Holky já nemám vůbec čas :cry: ,ve škole je toho teď nějak moc :frowning2: , no nevím jak to všechno stihnu.
Jani a ta první láska, to byl jako tvůj přítel před Jarkem nebo jen platonická láska? Já teda na bývalý lásky naštěstí nemyslím, ale taky byl jeden kluk, do kterýho jsem byla blázen a i Vašek to věděl :sunglasses: když se mnou začal chodit, tak na něj taky patřičně žárlil. Ale bohužel on už nežije :cry: . Občas si na něj vzpomenu a bolí mě srdíčko :frowning2: .
25. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
anet moje prvni jedina velka a uzasna laska uz taky nezije....
tak alepson, ze ses nam ukazala :sunglasses:
25. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
ach jo, vidim, ze s tim mame zkusenost asi vsechny... kdysi jsem chodila s jednim klukem, nebyl to nijak uzasny vztah, ani netrval dlouho, ale prece jen jsem ho rada mela...zabil se v aute, kdyz jel opilej a nepripoutal se...ale to uz jsme spolu nebyli... :pensive:
25. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
ten muj jel taky v aute..sice pripoutany..neopily...ale rychle jako blazen...
my se spolu videli v pondeli, o vikendu se mel za mnou stehovat do Prahy a v utery...uz bylo po vsem...
nejhnusnejsi obdobi v mojem zivote....nikdo se mi v te dobe nemohl dovolat, protoze jsem byla v praci....fuj...to i Filovi jsem rikala, ze at se nesnazi, ze stejne chlapa mam....:slight_smile: a nakonec to dopadlo hezky:slight_smile:
obcas si vzpomenu..ale nerada, vzdycky to obrecim.....nicmene pred temi 2mi roky mi to prislo jako tragedie, kterou nemuzu prezit, ted uz to zvladam...jen jsem od te doby nebyla schopna jet k nemu domu za rodicema a to me dost mrzi..ted tehotna tam jet nechci a az bude dite taky ne..tak nevim....:slight_smile:
holky u nas snezi a do toho uplne pali slunce...:grinning:
za chvili jdu na KO..se bojim:grinning:
25. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Páni holky, máte teda hodně smutné zkušenosti... :frowning2:
To byla moje platonická láska, byla jsem do něj zabouchnutá tak ve 14, takže všichni si myslí, že to bylo takové to pubertální zbláznění :grinning:
Jako na Jarka si fakt nemůžu stěžovat a na toho dotyčného taky nijak extrémně nemyslím, prostě mě to jen někdy chytne, pak udělám trochu koninu, a jsem zas v pohodě. Kdyby se něco naskytlo nebo já nevím, stejně bych nic neměnila. Takže budu jako ten trubadůr :slight_smile: Navíc já ráda kecám s lidma, co to vidí podobně, dá se s nima o věcech pobavit, což splňuje, taky je takový empatický, takže kdyby se mi něco stalo, nebude z těch, co budou mávat rukou a říkat prosimtě, však se to spraví. No a taky se na něho dobře dívá. :grinning:
Nezbývá doufat, že si to tu nečte. A i kdyby, asi by se nic nového nedozvěděl :sunglasses:

Obla já myslím, že když ty děti jsou na to stěhování z rodičovské postele duševně připravené, pak to stresující není. Ale tak to jen vidím já :slight_smile:
Emčo tak to jsem zvědavá :sweat_smile:
25. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
janey, jasně .. to je individuální. Každý rodič k tomu přistupuje jinak a každé dítě je jiné. Ondrášek se třeba děsně rád mazlí.. pusinkuje mě, objímá, hladí. Ale třeba spát s námi v posteli nechce ani za nic.. ani o víkendu, kdybychom prostě s Ondrou chtěli.. PROSTĚ NE.. On jak nemá svůj kutloch a hrocha, neusne.
Jednou se praštil ošklivě do kedlubny a večer jsem se o něj bála - nechat ho spát takhle samotného. Tak jsme postel i s ním nastěhovali do ložnice. Do 01:30 se tam vrtěl, hejkal, rochnil chrochtal, kňoural únavou.. ale NEUSNUL. NO vůůůbec. Tak jsme ho v 01:35 po nervovém vyčerpání přestěhovali back do pokojíku (na své místo).. a ani jsme nestačili zhasnout světlo - TUHEJ. :grinning:
25. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
Emčo, držím palec :wink:
25. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Tak to máš dobrého samotáře :slight_smile:
25. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
janey, není samotář .. můj kontakt vyhledává.. ale řekla bych to spíš tak, že když zrovna nemůžu .. vařím, žehlím, peru, uklízím.. a nemohu si s ním hrát, vystačí si sám :slight_smile: Není to klíšťák a okupant. :wink:
25. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Já to myslela v noci, velká většina dětí takových není, že by chtěly být samy :wink:
25. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
jinak kristýncovi asi roste třetí zub. má dvě spodn jedničky, a roste asi vrchní DVOJKA!!! to jsem zvědavá, jak to bude vypadat :grinning:
25. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
janey, no v noci vytuhne a nevzbudí ho nic .. :slight_smile: S těmi zuby.. : ))) Mladej má nahoře 4 vylezlý, trojky a čtyřky se klubou .. takže koukají bílé špičky.. a dole má vylezlé tři a další dva se klubou na té straně, kde má už i tu dvojku.. takže jedna půlka bez zubů :grinning: Taky to vypadá vtipně, naštěstí to moc vidět nejde :D Jinak tu horní jedničku, než vyleze.. ta druhá dožene :wink:
25. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
teda,vy tu mate ale smutne tema :pensive: :cry:
Ja monitor ani chuvicky nechtela, prijde mi to do tak maleho bytu zbytecne. Ona stejne vetsinou knoura ze spani, dneska uz to bylo lepsi. Ale pro zmenu jsme se s manzou rano chytli :frowning2:. Mala vstavala v 7 a eda nasranej ze vstava tak brzo, pritom co by za to jini dali. Tak jsem ji nakojila, chvili pochovala a spala do pul 10. ale milostpan nastvanej ze byl chvili v 7 vzhuru :rolling_eyes:
Emi, drzim palce a preju princeznu :dizzy_face:
25. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
obla :grinning:

Chlapa a kámoše, co včera přeinstalovávali komp, asi mírně zaškrtím... měla jsem v IE spoustu oblíbených, weby, které jsem si tam ukládala, a občas na ně potřebovala kouknout, nebo weby, které jsem měla v záloze - dobré ubytování a dovča, které by se dalo využít, až malá bude větší, různé dobré články, které jsem chtěla poslat, kdyby se někdo zajímal o nošení a podobně, obchody, různé věci, co jsem těžko nacházela... stránky na seminárky, které budu potřebovat... a oni jak to přeinstalovali, všecky mé odkazy jsou pryč :angry: :angry: :angry:
25. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Pomalu mě ta mozilla začíná s.... i písmo tady na koňovi bylo s explorerem takové pěkné, štíhlé... v mozille je jak po porodu, ztloustlo a vypadá tak neuspořádaně :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
holky mam super datum porodu..:grinning:
25. bře 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
A kruci :grinning:
25. bře 2009 v 15:48  • Odpověz
Jani,s tema chlapama me to mrzi :frowning2:
S tim pismem to bylo dobre :grinning:
Emi,vis pohlavi?
my dneska konecne kocarkovali :slight_smile:
25. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Say tak popíš dojmy...
Emi, pohlaví cem vědět :sweat_smile: :wink:
25. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
no to ja taky :frowning2:
25. bře 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
Nešlo vidět? Toť tajnůstkář :slight_smile:
Tak jsem přidala pár fotek do alba, ten dotyčný je tam taky :grinning:
25. bře 2009 v 16:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.