• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no ja nevim, ktery to je jako..:grinning:
doktorka je spis slepa jak patrona..pry jeste nema pohlavi...
25. bře 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
Nemá pohlaví? Chudák :grinning:
Na čtrnácté fotce :grinning:
25. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
doktorka je sibnuta..me tam akorat vytaceji vzdycky....
ten v oranzovem triku?
25. bře 2009 v 16:33  • Odpověz
25. bře 2009 v 16:36  • Odpověz
nevite co aerin a jeji graf?
25. bře 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Myslím že dneska měla zase teplotu o něco nižší...
25. bře 2009 v 17:32  • Odpověz
Jejda Jani tak to je naprd, že ti vymazali ty Oblíbené. Mě přeinstalovával pc kámoš a Oblíbené zůstali :grinning: , a to jsme měla fakt hafo radost, protože tam mám taky plno věcí a už jsem byla nešťastná, kde to budu hledat...
Emi to je škoda, že to ta doktorka neviděla, ale teda si myslím, že kecá, že pohlaví ještě nemá, vždyť to se utváří brzo.
25. bře 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
Jasně že pohlaví má, přece není bezpohlavní... když mě to v 16.tt řekli a bylo to vidět, tak tvoje mimi přece nemůže být bezpohlavní :sweat_smile:
25. bře 2009 v 18:21  • Odpověz
no dyt ja to vim..nez by priznala, ze je mimo, tak rekne tohle.... :rolling_eyes:
25. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
Tak jsme se rozhodli, že dneska nevaříme a objednali si pizzu :slight_smile:
Ještě něco... Nechtěla bych, abyste si myslely, že sice žiju s Jarkem, ale dnem i nocí myslím na někoho jiného :pensive: :sweat_smile: S Jarkem to perfektně klape a nikdy na tom nehodlám nic měnit :slight_smile: Jen občas se mi vrací ty pubertální nápady :grinning: To jen, aby se nešířily nějaké spekulace :wink:
25. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
dobry vecer devcata, jdu se vrhnout na uceni, dnesni noc bude opet dloooouha... :sweat_smile:
25. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz
koukam, ze to bude opet samomluva... :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 23:32  • Odpověz
:dizzy_face:

Dětské názory na lásku !

Několik profesionálů se na tuto otázku zeptalo skupiny dětí starých mezi čtyřmi a osmi lety. Jejich odpovědi byly mnohem širší a hlubší, než si kdo dovedl představit. Přesvědčte se sami:

Od té doby, co moje babička onemocněla artrózou, nemůže se už ohnout a namalovat nehty na nohou. Tak to za ní teď pokaždé dělá můj dědeček, i když sám má artrózu v rukách. To je podle mě láska.
Rebecca, 8 let

Když vás má někdo rád, vyslovuje vaše jméno tak trochu jinak. A tak prostě víte, že vaše jméno je v jejich ústech v bezpečí.
Billy, 4 roky

Láska je, když si na sebe dívka nastříká parfém a kluk použije vodu po holení a pak si spolu vyrazí ven a jeden druhého očuchávají.
Karl, 5 let

Láska je, když jdete na jídlo do restaurace a dáte někomu většinu svých hranolků a nechcete na oplátku žádné z jeho porce.
Chrissy, 6 let

Láska je to, co vás nutí se smát i když jste unavení.
Terri, 4 roky

Láska je, když maminka udělá kávu pro tatínka a usrkne, aby se přesvědčila, že dobře chutná.
Danny, 7 let

Láska je, když se s někým stále pusinkujete. A až pusinkování, přestane bavit, tak pořád chcete být spolu a víc spolu mluvit. Moje maminka s tatínkem jsou takoví.
Billy , 7 let

Láska je to, co je s tebou v pokoji na tvé narozeniny, když přestaneš otvírat dárky a zaposloucháš se.
Bobby, 7 let (Neuvěřitelné!)

Když se chcete naučit někoho lépe milovat, měli byste začít u kamaráda, kterého nenávidíte.
Nikka, 6 let (potřebovali bychom o pár milionů více Nikk na této planetě).

Láska je, když řeknete klukovi, že se vám líbí jeho tričko a on ho pak nosí každý den.
Noelle, 7 let

Láska je, jako když jsou malá stará paní a malý starý pán stále přátelé, i přes to, že se už tak dobře znají.
Tommy, 6 let

Když jsem hrála na koncertě na piáno, byla jsem na pódiu a hrozně jsem se bála. Podívala jsem se na všechny ty lidi, co mě pozorovali a zahlédla jsem mého tatínka, jak na mě mává a usmívá se. Byl jediný, kdo to dělal. Pak už jsem se vůbec nebála.
Cindy, 8 let

Láska je, když maminka dá tatínkovi nejlepší kousek kuřete.
laine, 5 let

Láska je, když mamka vidí taťku celého smradlavého a upoceného, ale i tak o něm říká, že je větší fešák než Robert Retford.
Chris, 7 let

Láska je, když vám vaše štěně olíže celý obličej i přes to,že jste ho nechali doma samotné celý den.
Mary Ann, 4 roky

Když někoho milujete, tak se vaše řasy hýbou nahoru a dolu a odlétávají z nich malé hvězdičky.
Karen, 7 let (obdivuhodná představivost)

A na závěr - autor a lektor Leo Buscaglia jednou mluvil o soutěži, kde měl dělat porotce. Cílem soutěže bylo najít nejstarostlivější dítě. Vítězem se stal čtyřletý chlapec. Sousedovi od vedle zrovna nedávno zemřela žena. Když chlapeček viděl muže plakat, vplížil se na jeho dvorek, vlezl mu na klín a jen tak tam zůstal sedět. Když se matka zeptala, co sousedovi řekl, chlapec odpověděl: "Nic, jen jsem mu pomohl brečet."
25. bře 2009 ve 23:46  • Odpověz
krasny emi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 23:51  • Odpověz
dobre ranko... :slight_smile: vcera jsm nevydrzela a aspon na chvilu zalezla do pelechu...a ted jdu konecne na to uceni! Ach jo,su uplne hrozne vycerpana, uz se tesim az budu mit tohle silenstvi za sebou... :frowning2:
26. bře 2009 ve 04:29  • Odpověz
stale nikdo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: umim asi polovinu, zacinam z toho mit dobrej pocit, ze to krasne stihnu, tak uvidime...ikdyz me to moooc laka si sednout k pc a blazene tu ztracet cas :grinning:
26. bře 2009 v 06:20  • Odpověz
autor
Emi to je fakt krásné...
Maji tak držím palce... taky bych potřebovala podobnou nalejvárnu... jenže já se asi v noci nic nenaučím :angry: celý den bych pak nefungovala :confounded:
26. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Jo, ženské, hrůza třepe kurníkem, dneska se mi zdálo, že rodím :confounded: už jsem jako byla nachystaná, ale furt se mi do toho nechtělo, jako že by začly ty porodní bolesti, tak jsem furt vyčkávala... a taky mi přišel hrozně milý dopis, ručně psaný :grinning:
26. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Hehe, Kika si sama pustila simpsny, kteří byli v dvd, a ztlumila hlasitost, aby to neřvalo tak nahlas :grinning:
26. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
juuu, Jani, vy mate Simpsny? :grinning:

Jinak Kika se sikula:wink:
26. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
Máme všecky série simpsnů na dvd, ted sjíždím 18. sérii.
Už ti je střevně líp? četla jsem ráno mamku 2010...
26. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
juuuuuuuuuu, ja cu takyyyyyyyyyy :grinning: :grinning:

jo, uz je to dobry, to byla jednorazova zachodova akce :grinning: a krece jsem mela teda uplne udesny, to jsem za tech 4,5 roku, co jsem brala HA fakt nezazila :confused: takze ted jsem v praci nadopovana praskama :rolling_eyes:
26. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
To je mi líto :confounded:
Tak já ti ty dvd můžu průběžně házet na vypálení :wink:
26. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz
Joooooooo :grinning: :grinning: :grinning:

a ja bych ti konecne mohla vratit KK :confounded: docteno nemam, ale stejne si chci koupit vlastni, abych tam mohla Vaskovi podtrhat, co si ma precist :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
Tak jo :slight_smile:
Dneska mě zas nějak chytla depka ze školy, že nestíhám, a k tomu mi chybí oba ty jazyky a tělák :confounded:
26. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
To není možný, kde furt jste? Já vyslala Kristýnce a chlapa na procházku a jdu se učit... :confounded:
26. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
ja jdu za chvili na harmonicke cviceni s prvky gravidjogy do Acka..a boli me bricho od strachu..oni si chteji i povidat:grinning:
26. bře 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
Tak si pokecáš no :grinning:
26. bře 2009 v 16:58  • Odpověz
kurna co ja jim ais reknu?:grinning: vsechny pomalu domorodky AP jak svin a ja ?:grinning:
26. bře 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Náhodou, bud ráda, že tam něco takového máte :wink:

Ty vogo, zjistila jsem něco, s čím jsem nepočítala... ted v úterý mám 1. zápočtový test, pak někdy je druhý a pak zkouška. Testy jeden za dvacet, zkouška za 40, normálka, že a podle toho, kolik bodů člověk má, dostane známku nebo to neudělá. Jenže ted jsem se dočetla v sylabu, kde to bylo zahrabaný, že pokud z těch dvou testů nebudu mít aspon 24 bodů, ani mě ke zkoušce nepustí :confounded: no to sem zvědavá, jak to nadeženu...
26. bře 2009 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.