• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Jani to je ještě daleko, já mám taky zkoušku teď v pondělí a druhou ve středu a zatím nic neumím :sweat_smile: . Ale už jsem úspěšně prokousala jedny skripta :grinning: a dopsala poslední kapitolu v bakalářce :sunglasses: . Teď už jen dodělat úvod, závěr, anotaci, resumé a podobné "sračky" :grinning: . No a navíc jdu za chvíli za Vaškem, budeme dodělávat sítě do oken :grinning: , tak mu musím asistovat, minulý týden jsme natírali a teď budeme sítě připevňovat (Pat a Mat :grinning: ).
26. bře 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
Anet a jaké máš téma bakalářky? užs to tu určo psala, ale víš jak, vykojený mozek... Dneska koukám na IS a na mez. vztazích bylo i téma: Komparace Madeleine Albright a Condoleezy Rice na postu ministryně zahraničí Spojených států a ještě s mým oblíbeným vyučujícím! škoda, že nekončím ted, to by se mi psalo samo :slight_smile:
tak hodně úspěchů se sítěma :wink:
26. bře 2009 v 17:47  • Odpověz
ahojte, u nas dnes bylo veselo, tak jsem ani nepsala... :grinning:
26. bře 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
Povídej :grinning:
26. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Maji, když už tě tu vidím, koukala jsem že ve srazech plánujete nějakou ostravskou akci, mohla bych se kdyžtak přidat?
A kdy se sejdem my? nechcete třeba příští týden přijít k nám? nebo někam do cukrárny? třeba ta gama podle mě vypadá dobře :wink:
26. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
Tak sítě dopadly dobře :sunglasses: , Vašek se klepl jen jednou do prstu :grinning:
Téma mojí bakalářky je Systém pomoci matkám s dětmi v krizi ve městě Brně. A neboj, až si budeš vybírat téma ty, tak budou určitě taky dobrý, případně si můžeš vymyslet i sama :wink: .
26. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
jani, ke srazu se urcite pridej! no a my? musime se domluvit :grinning:
jinak nebylo moc co vykladat, udelali jsme divadlo celymu baraku, protoze jsem letela na vlak a vypadalo to jak kdyz utikam z domova a martin si me za hodinu zase dovedl zpatky, protoze mi to ujelo :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 05:20  • Odpověz
autor
Anet, to zní zajímavě :wink: Já furt nevím, na kterém oboru mám bakalářku psát, jesi na žurnalistice, nebo na mezinárodních vztazích...
Maji, tak pokud budu mít čas, určo dorazím :slight_smile: No vidíš, aspon si babky maj o čem povykládat :grinning:
27. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
ahojky holky,
vcera jsem tu nebyla,skolil me zanet prsu,teplota 38,8. byla jsem na umreni.
jani,z jakych stranek stahujete simpsny?
jinak holky,at se vam dobre uci,jste sikulky,zvladnete to :wink:
aer,takze nic? ale aspon vis ze uz fungujes !!!!
27. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Say, páni, už je ti líp? Musí to být hrozné...
My simpsny nestahujeme, kámoš to od prvního dílu první série nahrával / vypaloval, tak to ted máme všecko, kromě asi jen pár dílů.
27. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
vy se mate,nam chybi par serii :frowning2:
jj,uz je mi lip,i kdyz stale zpocena jak dvere od chliva :sweat_smile:. nejhorsi je ze se strasne hlidam,jak strasi porad v televizi,tak se mi zda ze i vic krvacim, ze to prso boli na zanet asi malo... no, hypochondr :grinning:
vcera jsem ani nekoupala,byla jsem slaba jak moucha a eda si jeste netroufal...
dneska by mi mela dorazit manduca :dizzy_face:
27. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Ale prd hypochondr, to nejni sranda... když se ti něco nebude zdát, klidně někam zavolej :wink: ale věřím, že to už snad bude dobré...
Já jsem dvakrát ve slosování o beco, tak třeba ho vyhraju :grinning: ale nevím, co bych s ním dělala, asi bych pak jedno nosítko prodala...
27. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
Jani a co sis objednavala?:grinning:

say, jak rika janca, radsi desetkrat volat zbytecne nez jednou nezavolat:wink: ale verim, ze to bude fakt v pohode:slight_smile:

no ja nic no.....takze se s vama asi fakt rozloucim, nemam na to nervy:slight_smile:
27. bře 2009 v 10:18  • Odpověz
aer,proc by ses loucila? My te mame radi, tak nikam nechod :slight_smile:
27. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Aer, copak... definitivně nás opouštíš? :frowning2:
První objednávka byla ta nosicí bunda, druhá nějaké noční plínky, svrchnáky, něco od salusu...
27. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
aer,my te nikam nepustime :angry:

Tak mam 37,1, tak uz to snad bude lepsi :slight_smile:
27. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
stejne je tu mrtvo, vsechny jste zaneprazdneny detma nebo skolou nebo necim, a kdyz uz tu nekdo je, tak stejne vetsinou nemam co rict, protoze nejsem ani mama,ani tehotna:frowning2:
27. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
aer :frowning2:
my te ale opravdu nedame!!!
27. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
aer chápu, určo je ti líp třeba v diskuzi maminkou na jaře 2010, kde jste snažilky, porovnáváte grafy, bavíte se o cyklu, kontryhelu a tak... My už s touhle diskuzí vlastně ani do snažilek nepatříme...
27. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
je to pravda, ale to neznamena ze k nam nemuzes taky prijit. hm.
27. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
souhlas :wink:
27. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
ja vim:frowning2:
27. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
holky vypadam jak kdybych mela zacpu:grinning: mam uplne cervene popraskane oci..:grinning:
27. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
:wink:
ženské, včera mi asi definitivně hráblo. koukala jsem se tak na informační systém školy a říkala jsem si, že by nebylo špatné studovat bezpečnostní a strategická studia, lákalo mě to už dřív, ale nedalo se to zkombinovat s žurnalistikou... tak do toho možná půjdu, až doklepu tohle bc. :grinning:
27. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
jani....:grinning: k tomu neni co rict:slight_smile:
aerin neblbni, dyt mas Manducu, takze tady mas porad co delat...:grinning:
ja jsem dneska kaaapuuut...garzonka je uzasna na uklizeni..ale to je vsechno...Filip dodelaval casak do peti do rana a ja nespala, protoze jsem porad slysela klavesnici a svitil si lampickou, takze svetlo po celem pokoji.....ted tady asi okousu ksau a pujdu dom..:grinning:
tyjo..spala jsem 4 hodiny...priprava na materstvi ne? :rolling_eyes:
a jeste neporadite nekdo darek 10 mesicnimu prckovi?
27. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
dárek? hmmm... mě by se líbilo, kdyby malé někdo donesl třeba dřevěné kostky, jenže tam většinou píšou že až pro starší, ale podle mě je to blbost, nebo nějakou tu pěknou panenku, co sem aer házela odkazy...
mívala jsem odkazy na takové stránky, mívala... :angry:
27. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
ja myslela ten labyrint s drevenyma koralkama..ale to je pry az od tri let....me prijde ze do roku jsou hrozne miminovske hracky....dyt Oliva uz je velky kluk :sunglasses:
27. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
mě taky přijde, že se to přehání, taky jsem koukala na hračky a všecko je od dvou let, od tří let... nechápu proč :angry:
27. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
co maji ty deti delatdo te doby? hrat si s piskacima knizkama????
ja bych se sla nekam zeptat..ale kdyz ty prodavacky jsou vsehcny na baterky..nidko neumi poradit...vsechny tam jen hlidaji zbozi:grinning:
27. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Já myslím že dobře by ti poradila akorát ta prodavačka, co sama má děti v tomhle věku... Jinak neec..
27. bře 2009 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.