• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
emi :grinning:. Hlidaji zbozi :grinning:

holky, ja tu mam dneska tak priserny bordel a misto toho abych vyuzila ze mala spinka, tak drepim na konikovi. No jo,manza pryc, tak toho musim vyuzit ze nenadava :grinning:. ale tady jak po vybuchu :grinning:

Jo, Emco, taky jsem myslela ze jsem natrenovana na nespani, ale omyl :grinning:. nejhorsi to caste vstavani. Uz aby spinkala dyl, jenze ona zrovna v noci chce byt na te koze snad prilepena :sweat_smile:

Jani,meli jste dudlika? Od zacatku nebo se na nej naucila az dyl?
27. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
Kikusa neduda, ne? :confused:
27. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
kurna to je slozita situace koupit darek diteti..:grinning:
a nema kdo poradit..taky dobre..:grinning: mozna maja..:slight_smile:
say ja s tim spanim jsem docela nervak:grinning: snad lehne v deset a probudi se v deset:grinning:
say bordel v byte, stastne dite ti nic nerika?:grinning:
27. bře 2009 v 11:18  • Odpověz
ja nevim, ja bych teda asi dite na dudlik cilene neucila.....pokud to bez nej nejde, ok, ale nechapu maminy, co ho detem vnucujou i kdyz ho ty deti nevyzadujou nebo dokonce nechcou :confounded:
27. bře 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Taky tu máme bordel, ale musím uklízet, přijde kámoška. Say, ty se na to vykašli :grinning:
Say, tak ji tam nech přilepenou, třeba se tak obě vyspíte líp :wink:
My jsme dudlíka skoro neměli. Ze začátku jo, to jednou strašně řvala a my už jsme nevěděli co (ted bych ji dala k prsu, jenže tehdy jsem byla vyjukaná jak zajíc), tak jsme jí ho dali. Ale kupodivu ho moc nechtěla mít, jak spousta dětí si třeba hraje na zemi a maj dudlíka, nebo s ním jsou v kočárku... To Kika ne, ona ho nějak nepotřebovala, tak jsem si říkala, nebudem jí ho strkat, když ho nevyžaduje. Pak už ho měla jen na usínání, ale postupem času, taky byla bez něj. Usne bez něho, a když se vzbudí, dudlík to nezachrání. Občas se tu ale povaluje na zemi v rámci hraček, tak si ho strká do pusy, většinou ale držátkem :grinning:

A ty děti nejsou tak blbé, jak si mnohdy myslíme. Byla v autosedačce, já ji ohřívala jídlo, a koukla, že chce ven, tak jsem vyběhla, že ji chytím. Nakonec jsem ji ale nechala, ona se otočila, a pěkně nohama a dupkou napřed se spustila a odlezla :dizzy_face:
27. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
souhlasim s jancou, nechat prilepenou :grinning:
27. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
To s tou sedačkou je trochu takové KK v praxi :sweat_smile: No, tchánovci by mě asi zabili. Zrovna ted vykramařila z obalu prupisky, tak je různě strká a máchá s nima. Tchán už by jí to sebral, pač se přece může poranit :sunglasses:
27. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
me by spis vadilo, ze se pomaluje..:grinning: nevim, jak by se mohla zranit:grinning:
27. bře 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Si vypíchne oko... strčí to daleko do pusy a začne zvracet... strčí to do nosu... zapíchne si to někam, ne? :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
jo aha..no to deti delaji bezne..:grinning:
oliva si naposled udelal akorat knirek..:grinning:
27. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Ted je na posteli a staví se o šprušle... A já tu uklízím ten bordel...
27. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
auuuuuuuuu.... ted teda spadla a vydatně se praštila... Bobek malý, to ještě bude modřin :unamused:
27. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
chudinka mala :sweat_smile:
27. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
:grinning: pokud dycha, tak je vsechno v pohode:grinning: kam zuchla?:slight_smile:
27. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
Přitáhla se o šprušle do stoje, ale pak nějak ztratila rovnováhu a jela do boku, takže taky o šprušle tak nějak na stranu... řekla bych, že už o ničem neví :sweat_smile:
27. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
Jani, koukam ze Kika je pekna horolezkyne :grinning:
No, my dudel nechceme, tak nevim po kom je. My oba s manzou dudlali asi do 5 let :sweat_smile: a manza musel mit dva, jeden v puse a druhym se simral pod nosem :grinning:. Ja zatim taky jen prisavam, jinou moznost nemam :slight_smile:
27. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
say, tak bud rada prosim te :sweat_smile:
mne teda prijdou deti nad dva roky s dudlem v puse fakt tristni :confounded: (nic proti tobe a edikovi:grinning: )
27. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
a ja mam panickou hruzu z permanentniho pricucu :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
27. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
to ja ani ne :dizzy_face:
27. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
az do osmnacti let ditete nesvobodna zena :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
jojo, horolezkyně je :slight_smile: ted jsem ji radši dala na zem... No, myslela jsem si, že si ještě někdy přečtu přílohu Hospodářek, ale... už asi ne :grinning: :grinning:
aer s tím dudlíkem to vidím podobně... ale, i když tohle bude možná znít spíš non-ap, se mi už ani děti, co rvou ze svojí matky tričko a hledaj prsa a maj tak dva roky, nějak moc nepozdávají...
27. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
no, to je taky blbe, no....:grinning:
27. bře 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
xc d du v FDVF CVVC
27. bře 2009 v 11:52  • Odpověz
Jani, dobrej posledni prispevek :grinning:. to asi kika si chce taky povidat vid?

no, kdyz my mame tak krasny dudliky a ja prsa uplne bolavy, ze me by to treba na ten rok nevadilo :grinning:
27. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
say, prsa se spraví, uvidíš :wink: mažeš je třeba bepanthenem? Já si pamatuju, že vždycky když se Kika přicucla, tak totální bolest, ty bradavky na to prostě nebyly zvyklé, ale časem se to spravilo a ted jsem pohodová kojná :grinning:
Dudlíky jsme měli za třicet korun, zrovna jsem tu jeden našla :grinning:
27. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
tak to jo, say, s tim zanetem je to blby :frowning2:
27. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Tedka to můžeš zkusit, dát jí dudlíka, když jí to uklidní... a třeba ho pak taky už nebude chtít :wink:
27. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
to se zvladne, hlavne abych kojila co nejdyl :slight_smile:
ty jo, beruska spi uz od 8 a porad se nevzbudila na jidlo. a ja za tu dobu se stihla akorat umyt hlavu :sweat_smile: :grinning:. ani snidani jsem jeste nedala. Ja bych tu sedela nejradsi porad, ale manza ted mel volno a nadaval ze bud jen kojim nebo konikuju :sweat_smile:. tak jsem musela omezit :unamused: . ale jelikoz uz zacal pracovat, tak me tu budete mit casto :grinning:
27. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
say :grinning:
Jj, taky od chlapa slýchám, co tam furt dělám :grinning:
27. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
to jsme rady say :grinning:

tak ja tu mozna zustanu, kdyz tu uz nebude tak mrtvo....davam tomu jeste tenhle cyklus, pak si asi nehcam kona zablokovat a vsechno co mam nakoupeny odstehuju k mame :pensive:
27. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.