• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jj,uz dorazil, v patek jsme ho byli zaplatit. Tak jsem si ho pohoupala a zas sla. nechali jsme ho na obchode do porodu. tak mi ho tam hned ocumovali, snad ho nebude mit moc lidi :sweat_smile: :rolling_eyes: . zatim jsem takovej u nas videla jen jeden.
Tou ovulkou se zbytecne nestresuj :wink:
20. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
tak mi kynou rohliky na plechu a jsem na to strasne zvedava :sweat_smile:
20. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
posli dva:slight_smile:
20. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
emi,no hura,tak co?
20. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
21. led 2009 v 07:37  • Odpověz
bred den:slight_smile:
21. led 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj:slight_smile:

Emco tak uz to vyklop!!!! :angry:
21. led 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Emčo sem s tím :slight_smile:
say tak super, že se povedlo, to musí být super - domácí :slight_smile:
21. led 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
maji díky za vyčerpávající info, zkusím možná po něčem mrknout.... zas nevím jesi bych se až tak dokopala :sweat_smile:
21. led 2009 v 10:46  • Odpověz
a co mam jako vyklopit?
21. led 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
no proč ti zmizly ty týdny..
21. led 2009 v 11:26  • Odpověz
a proc si neprectete prispevky z pondeli?
21. led 2009 v 11:29  • Odpověz
emi,vsechno jsem cetla, vim zes byla u dr, mas neschopenku, ale co jsem pochopila, tak ze jeste neni nic ztraceno...
21. led 2009 ve 14:56  • Odpověz
jinak dneska jsem byla u kamaradky a prinesla od ni 2 tasky s obleckama a mam vybrat co chci. dohromady za 1500 kc, ale veci nadherne a kdyz vidim kolik toho je,tak je to pomalu zadarmo. tak to jdu prohrabat :dizzy_face:
21. led 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
Já dneska taky brouzdala na mimibazaru, říkala jsem si, že zachvíli Kika začne lozit a chtělo by to nějaké tepláčky, něco prostě na dorvání, to co máme doma se moc nehodí, buď to je půjčené (a taky bych to nerada vracela ošoupané), nebo nové, pěkné a "na lepší" :grinning: a objevila jsem jednu paní, co prodává jedny tepláčky v naší velikosti za 20 a další za 10 korun, tak jsem to vzala... i s poštovným to je super cena :slight_smile:
Jinak dneska nějak furt přebaluju... no a to poslední byla fakt chuťovka :sweat_smile:
21. led 2009 v 15:21  • Odpověz
ja koukam na ty vecicky, mam tu na vyber i teplakovku (mikinku,teplacky) za 250 kc a nevim zda vzit ci nevzit. na jednu stranu je to docela drahy, ale HM, v naprosto skvelym stavu, nadherne ruzove, material bozi. na 2-4 mesice. No, nevim zda to uzijem, nebo ma to cenu kupovat, ale kdyz ono je to tak krasny :dizzy_face: . Co myslis?
je,prebalovani, taky mi to ceka :grinning: :dizzy_face:
teplacky si nakoupila krasne :wink: :fearful:
jakoupak ted mate velikost?
21. led 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
say pokud se ti to líbí, tak to vem, já taky občas koupila něco co se mi strašně líbilo :slight_smile: 2-4 měsíce vám bude tak v květnu - červenci, tak pokud bude chladněji, unosíte to... i když zas tak moc asi ne, pokud bude hyc :slight_smile: Kika teda byla ze začátku jen v body a ve fuseklích, bylo léto a teplo a ona byla nevrlá, když byla navlečená... ale tak zas když to vezmeš, i kdybyste to skoro nenosili, tak to necháš na druhé nebo prodáš :slight_smile:

velikost ted máme 62 - 68... spodek spíš 68, ona má ten broučí zadek :grinning:
21. led 2009 v 15:49  • Odpověz
ja to necham asi na manzu :grinning:. On az ji uvidi,tak neodola :grinning:. ja ji mam vyfocenou, ale jak mam novej pc, tak nemam kam dat kabel od fotaku. chtela jsem ti ji ukazat. tak jindy,musim pockat na manzu.
koukam ze tady v posledni dobe nikdo neni :rolling_eyes: :frowning2:
Brouci zadek :grinning:
21. led 2009 v 16:06  • Odpověz
tak novou tu teplakovku jsem nasla za 450-540 kc na netu. v obchode by vysla asi jeste draz
21. led 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
No vida :slight_smile: takže manža neodolá a vemete ji :slight_smile:

Holky se asi učí, taky bych zřejmě měla... :unamused:
No, teď sem sprdla plynárny, hned mám lepší náladu :grinning:
21. led 2009 v 16:26  • Odpověz
jakpak to? :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
Cvoci - na začátku ledna nám přišlo vyúčtování, že máme nedoplatek, ten nám ale bude inkasován z účtu (= stáhnou si ho sami). Tak jsme si říkali super, nemusíme na to myslet, a dneska přišla upomínka, jaktože jsme jako nezaplatili :grinning: (Věříme, že se jedná pouze o nedopatření, bla bla :grinning: )
Koukáme na výpis z účtu, tak opravdu si to nestáhli, ale tak ať nematou lidi... hned jsem to zaplatila, a zároveň jim napsala mail, proč prvně píšou, že si to inkasujou sami a pak posílaj upomínky.
21. led 2009 v 16:36  • Odpověz
tak to je husty :grinning:. V tom maji asi docela bordel :rolling_eyes: :sweat_smile:
21. led 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Nejspíš... víš jak, občas musíš někoho odpojit a tak :grinning:
21. led 2009 v 16:48  • Odpověz
to mas pravdu :grinning:
copak dela Kika?
si vubec neumim predstavit ze mala za chvili bude taky s nama :sweat_smile: . ale tesim se :dizzy_face:
21. led 2009 v 16:51  • Odpověz
az budu tehotna, tak si tt dam, neboj :wink:
21. led 2009 v 16:52  • Odpověz
emi,takze to neklaplo? :cry: :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
co budete delat dal? Snazit se, nebo date pauzu?
21. led 2009 v 16:53  • Odpověz
Hale a co Barcelona,asi nic kdyz jsi tu co? :frowning2:
21. led 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
emi, tak to mě mrzí :cry:
21. led 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
say, no Kika furt válčí s tím druhým zubem, první už je úspěšně venku a při kojení to občas pociťuju... je kousavá:slight_smile:
no jo, ještě chvíle a máš ji tu... teda na to jméno jsem fakt zvědavá:slight_smile:
21. led 2009 v 17:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.