• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Hmm, to není jak na kurzu porodky, kam jsem chodila... Přijedete, dáme vám jednu injekci, pak druhou, abychom věděly, jesi to je ono... miminko na bříše vyšetřovat nejde, to se prostě nedělá... :confounded:
27. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
mam firkon quatro, je super, skvele se s nim jezdi, jen teda na skladani je tezky, ja bych ho teda do auta neslozila :sweat_smile: a pak co jsme si neohlidali, moje blbost, hlavne ze jsem se starala o vse a tohle me nenapadlo :rolling_eyes: ,tak ze se nevejdem do vytaku :rolling_eyes: :angry: :frowning2: . ale ivone by se vesel. jinak na jezdeni uplna spokojenost :sunglasses: . houpe, vyjede vsechno, je i do terenu i do mesta, na to je fakt skvelej :dizzy_face:
27. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
hlavne tam podle me maji davovou alergii na ty porodni kresla, kde se rodi v leze..:grinning:
jednou pry nejaka porodni asistentka rekla primari, ze jestli bude nutit zenske rodit v leze na zadech, ze ho na to kreslo osobne vysadi, privaze, nastrihne a necha ho vykonat velkou potrebu:grinning:
27. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
Jak tak porovnávám quatro a ten náš, tak nevím, jesi by se quatro třeba vlezlo k nám do favoritího kufru:
Firkon quatro: 38cm, 65cm, 90cm

chicco trio s3: 33 x 60 x 87

Je to samozřejmě po složení...
27. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
Emčo to je výborná hláška... tleskám té PA :slight_smile:
27. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz
emi,ten kurz vypada skvele! skoda ze u nas takovy nebyl. ale me se na tom kresle zas tak blbe nerodilo :grinning:. hodne mi vychazeli vstric :slight_smile:

jani, je opravdu hodne velkej a myslim ze by se do favoritu nevesel. teda korba urcite ne. My kvuli tomu nakonec budeme kupovat octavii combi, puvodne jsme chteli jiny auto. je opravdu robustni :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Já měla záda trochu zvednutá, a jarek mi ještě podpíral hlavu. TAkže taky to nebylo zas tak hrozné.

Páááni, oktávku kombíka jo? Do toho kámoš složí celou bicí soustavu :sweat_smile: tak my do kufru dáme složený spodek, na něho korbičku a v pohodě to zavřeme i s deklem. Takže ta složitelnost byla pro nás jedním z hlavních kritérií... a přitom ta korba je dost dlouhá.
27. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
no, zatim to na ni vypada :grinning:
hale, tohle je moje blbost, ja koukala na to aby ten kocar splnoval ma kriteria a nakonec zapomenu na tak dulezitou vec a to aby se vesel do vytahu :sweat_smile: :rolling_eyes: . takze nemusim povidat jak je to ted nepohodlne, navic mit novorozence nabaleneho v ruce a do toho premlouvat neposlusneho psa, aby zustal doma :confounded: . za blbost se plati
27. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Say ty asi bydlíš v paneláku, že? a jak vysokém? Naši třeba bydlí v pětipatrovém, ale ten výtah je tak malý, že by se tam určo nevlez žádný kočárek... (pro 4 osoby). Ale jsou naštěstí na přízemí :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
jj,v panelaku a bydlime v 6. patre. Ale s vytahem jsme na tom asi tak jak pises :grinning:. takze myslim ze by se nam tam neveslo vic kocarku.
27. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
say a kde mas teda kocarek? dole?
27. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz
jj,mame ho v prizemi v susarne :grinning:

nejlepsi byla sousedka za kterou jsem si s malou v naruci sla pujcit klic abych si ho mohla pridelat (my ho totiz nemeli) a ona uplne v soku ze jsem byla tehotna, ze to nevedela a pry myslela ze chovam panenku :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 15:10  • Odpověz
vtipna sousedka :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 15:13  • Odpověz
vtipna..ze by ti pomohla s kocarem nahoru?:grinning:
27. bře 2009 v 15:14  • Odpověz
:grinning: me pobavila s tou panenkou, copak vypadam na to ze bych si jeste hrala s panenkama :grinning:
27. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
i kdyz eda se taky smeje ze u kocaru vypadam spis jako starsi sestra :grinning:. Tak mu na to vzdy odpovidam ze lepsi vypadat jako starsi segra nez jako babicka :grinning:
27. bře 2009 v 15:22  • Odpověz
27. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz
ahoj holky, blba otazka..:grinning:
co mate v kocarku pod mimcem, nebo spis mezi tou podlozkou a mimcem? jako jen prosteradlo, nejakou deku, nebo jak?:slight_smile:
28. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Ránko... my tam v létě měli jen plínku. v zimě byla ve fusaku.
28. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
a v zari?:grinning:
28. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
září? to je u mě léto :grinning:
28. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz
ahojte, dostanu se sem poradne az zitra vecer...
jen pro emcu: s tim darkem zalezi kolik mas a co zhruba by to melo byt...u nas nejoblibenejsi hracky: velky auto, nasazovani kolecek na tycku, kosticky drevene i plastove s tim nejvic... k roku dostane houpaciho kralika (zvladl by ho aj driv) a odstrkovadlo, jinak hodne hrajeme divadlo, bavi ho knizky, ktery treba vrci jak bagr, vkladani tvaru...muzu pokracovat, jestli te nic neoslovilo, ale ted uz musim zase asi bezet... :grinning:
28. bře 2009 v 18:03  • Odpověz
emi,ja doted mela jen fusak, vcera jsem za to dostala od mamky a babci vynadano, tak mam slabou decku :grinning:
28. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
za kolik prodas Julinku?:grinning:
28. bře 2009 ve 22:26  • Odpověz
ani za nic :angry: . pockej na svoje :grinning:. Vzdyt uz to mas taky za par :grinning:
28. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz
pet mesicu..:grinning:
ale kdo vi, jestli nebudu mit dite v modre..to je taky riziko ze...:grinning:
28. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz
ve finale to mas jedno, hlavne ze uz je venku a je zdrave :grinning:
hale, kdy mas dalsi utz?
pujdes na 3D?
28. bře 2009 ve 22:34  • Odpověz
say to bych rada vedela...:grinning:
mezi 16-20tt se pry nesmi delat utz, proto si me doktorka pozvala na 18tt aby si me pekne vysertila..:grinning:
vubec nevim kdy se dela velky, hlavne kde..nevim kdy je 3D..ale jinak je mi dobre..:grinning:
28. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz
proc by se mezi 16-20 tt nesmel delat utz? :astonished: . to slysim prvne :sweat_smile:
me ve 20. tt delali ten genetickej a 3d se dela okolo 26.-30. ??? ale to nevim, my jsme nebyli, ale urcite na netu najdes :wink:. my jsme na nej nesli a radsi za to neco koupili :slight_smile:
28. bře 2009 ve 22:39  • Odpověz
nevim, ze se neco zrovna v tom obdobi vyviji a mohlo by to poskodit.....
dobry je, ze ti delaji miliony testu, jestli nemas postizenecka, ale furt te ozarujou tim utz...:grinning:
me uz teda utz vubec nezajima, protoze tam vubec nic nevidim....:grinning:
na 3D teda mame jeste cas..a kolik to stoji?
28. bře 2009 ve 22:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.