• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
tak to jsem vubec nevedela :grinning:
hale, stoji to okolo tisicovky, ale nam to prislo zbytecny, zvlast kdyz se to dela ke konci. tak jsme rikali ze uz se nechame radsi prekvapit a koupime za to neco jineho :slight_smile:
ja myslela dalsi utz kvuli pohlavi vis :wink:. jsem zvedava co se z tebe vyklube :grinning:
28. bře 2009 ve 22:48  • Odpověz
ja fakt vubec nevim a uz je mi to nejak jedno...:grinning: az mi to rekne, tak mi to rekne...stejne nebude mit pravdu a tu se dovime az v zari:slight_smile: :grinning: :grinning:
28. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz
je fakt ze pohlavi jiste az po porodu :grinning:
ani nevis jak jsem se stresovala aby nevykoukl pindik :grinning:
a pri porodu mi to jaksi zapomneli rict, takze moje hlavni starost pri tlaceni byla jestli je vlasata :grinning:. kdyz rekli ze jo, tak jsem byla stastna ze me ta zaha nepalila zbytecne :grinning: a pak kdyz vylezla, tak proc nekrici a jestli je to opravdu holka :grinning:
28. bře 2009 ve 22:54  • Odpověz
dneska jsem se koukal,a ze ma vlasky..ze to mas za tu zahu...:grinning: :grinning: :grinning:
jako pro me bude vetsi zklamani, ze mi reknou ted, ze mam kluka, budu zit klukem a v zari vyleze holcicka nez kdyby mi ted rekli, ze holku, ja bych se z toho konecne radovala a pak bum....se na to nejak nechci upinat...to zklamani na sale by bylo horsi, nez zklamani par tydnu, kdy mi dokorka rekne, ze kluk:slight_smile:
me uz je to vlastne nejak jedno..fusak je jedine, co me bude mrzet, kdyz to bude kluk...:slight_smile:
28. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz
autor
Ahojte :slight_smile:
hehe, tak to my máme kočárek modrý, včera si někdo spletl kristýnce s chlapečkem, pač náušnice taky nemá :grinning:
Jinak o tom utz mezi 16. a 20. týdnem jsem nic neslyšela, v takové době už má snad mimi všecko důležité vyvinuto, ne? A taky si nemyslím, že by utz byl nějak extra škodlivý, prý zahřívá plodovou vodu (vlny), když se dělá dlouho, ale pokud se dělá kratší dobu, myslím, že žádné nebezpečí nehrozí. Emi nevím, cos myslela tím ozařováním, ale utz žádné záření nevydává, ne :sweat_smile: jinak mezi 16. a 20. týdnem mi ho dělali určitě, protože mi ho dělali na každé poradně. Což mi vyhovovalo, protože častější a kratší utz jsou podle mě lepší než třeba 3 extra dlouhé, než to všecko najde...
29. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
no jani me uz je to fakt uplne jedno..ja jsme uplne mimo, vubec nevim, co je NT, prosviceni, kdy se jaky dela a proc, kdy mi berou krev na jake testy..ja jsme uzasna..doktorka mi nic nerekne....tak ja neivm proste..to prdim..budu chodit jak mi reknou, uz to je skoro jen pet mesicu ....zatim vsichni rikaji OK, tak se dal nepidim...:grinning:
no my se vcera dovedeli, ze budeme vozit rakvicku (cerny kocar) a ze je blbe, ze nemame kde nechat dite vyrvat..:grinning:
jinak pohoda:grinning:
29. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
dobre ranko!!! holky, uz mam svatebni saty v Ostrave!!!! dnes, nejpozdej zitra je budu mit!!!!!!!!!! su hrozne nervozni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 07:57  • Odpověz
no tak, vy jeste spite???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. bře 2009 v 08:09  • Odpověz
Dobré ránkoooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
oblaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2009 v 08:24  • Odpověz
hm, tak zase nic... :sweat_smile:
30. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
30. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Dobré :slight_smile:
Emi, na NT je v tvém případě už asi pozdě, a pokud má blbý utz, stejně by ti ho neudělala. Teď už tě čekají asi jen dva velké utz, ve 20. a 30. týdnu, před porodem kultivace, ještě odběr (tak 37. tt?), a kolem 24.tt tě možná pošlou na test na cukrovku, víc toho snad není. A taky by ti asi měli doporučit zajít k zubařovi, k obvoďákovi...
Pokud tě to zajímá, seznam prohlídek v těhu najdeš určo hodněkrát na netu. Já to sjížděla, abych věděla, čemu se nevyhnu :grinning:
Maji, tak to je bomba :wink: určo ti svítí očka :dizzy_face:
30. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
cukrovka jako jedina me strasi..:grinning:
30. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
No, já se při ní aspoň poučila na příště :grinning:
30. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
Ach jo, dítě spí a tady zas nikdo... :unamused:
30. bře 2009 v 11:41  • Odpověz
ja bych taky spala:grinning:
30. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
tak už nespí no... tak si tam někde lehni :grinning:
30. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
My jsme byli venku .. :pensive: Nóóó..
30. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
Já vyšlu malou s taťkou na procházku odpoledne, potřebuju se učit... ale je tu celkem hnusně :rolling_eyes:
30. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
teda tady to dnes zije :grinning: :grinning: :grinning:
ja su celej den jak na trni, ted nekdy by mi meli saticky dorazit domu.... :slight_smile: Tobik taky chrni celej den a musim ho pochvalit - v noci jsme se kojili jen 2x!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skoda ze jsem nespala a ucila se :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
Kika ted dvakrát prospala celou noc :dizzy_face: zato večer je plná energie :grinning:
30. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
jeee, zavidim...ja uz mam pozitek jenom z toho spat 3 hodiny v kuse a cela noc...to je uplne nepredstavitelna rozkos... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
já myslím že to nebude mít dlouhé trvání :grinning:
30. bře 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Jo a jinak jsme v sobotu měli úraz - malá dolezla za Jarkem do koupelny a začala prozkoumávat dvířka v pračce, jenže pak se nějak neudržela a skříplo jí to prstíky, no trochu krve, sedřená kůže, ale zachvíli o ničem nevěděla... zalepili jsme, náplast se během dne čtyříkrát odlepila... asi ji to bolelo víc než mě...

Zítra si jdu na bránu vyzvednout věci, jupí :dizzy_face:
30. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
Tak, chlapa jsem vyslala na procházku. Je z něho úplně AP muž, nahodil nosítko, nosicí bundu :slight_smile: :sweat_smile:
30. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
Maji, super :dizzy_face:
jani, takovych urazu jeste bude, ale myslim ze ty nase pak orvu hlavne ja :sweat_smile:
dneska jsme byli na kontrole kycli, tak je mame v poradku, ale preventivne mame davat jednu latkovku. ale co me zarazilo a ne prijemne, ptala jsem se ortopeda na jeho nazor na nositka (dneska nam prisla manduca a mela jsem z ni hroznou radost) a on je zasadne proti. Pry na kycle, ano, super, ale na zada ne . Ale vzdyt to vsichni odbornici chvali a kdyby to celkove bylo nejake spatne, tak prece nemuzou splnovat tu evropskou normu ne?
30. bře 2009 v 17:14  • Odpověz
nikde nikdo? :frowning2:
30. bře 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Víš say, on jednak každý dochtor říká něco jiného a dodnes jsou pediatři, co se na kojicí matku, co má třeba dítě starší než rok dívaj blbě (i když už je to dávno doporučováno, dlouho kojit), ty story maminek, co chtěly být třeba s dětma v nemocce a jakou tam dostávaly masáž... děs :frowning2:
Když už doktoři doporučujou klokanku (i ortopedi), která je fakt špatná (to zas říkaj jiní a myslím si, že to je pravda, když vidím, jak tam je to mimi visící), tak bych už nevěřila málem fakt nikomu.
Řídím se tímhle: mě nikdo nenosil (stejně jako všecky naší a dřívější generace) a kolik lidí má záda v pr..., chodí na rehabky, masáže a podobně... Děti podle mě nošení potřebujou, zvlášt takhle malinké, indiánky nosí, a v dospělosti můžou nosit na hlavě džbány s vodou, jak mají perfektní páteř. Spíš bude váš ortoped tak trochu konzerva. Tak si nenech zkazit radost z manducy :wink: tam bych spíš dbala na to, aby měla dobře hlavičku, aby jí nějak neplandala. Já už se doktorů na takové názory neptám. Někdy možná v rámci žurnalistického výletu obejdu několik doktorů a zeptám se jich na tutéž věc a uvidíme, co se dozvím :sweat_smile:
Zkus kouknout na http://www.nosenideti.cz/clanek.php?nazev=&popis=&obsah=&hierarchie_id=2&autor=&datum_od=&def_datum=VZNIK&datum_do=&podminka=OR&tridit=dat_vzniku&smer=DESC&pocet_na_stranku=15&volba=vyhledat_rozsirene&formular_hledani=NE
30. bře 2009 v 18:04  • Odpověz
dekuju za odkaz, je skvelej :wink:
Mas novou fotku v pase, vid? Krasna :slight_smile:
30. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.