• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Jj, dala jsem tam něco aktuálnějšího, ta minulá byla myslím z října a to už je neaktuální... Mě přibyly vrásky a šediny a Kika taky porostla :sweat_smile:
Tak jo, vypínám křápa :wink: dobrou noc :slight_smile:
30. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
dobrou :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Dnes první?
Good morning :slight_smile:
stalo se vám někdy, že vám nezvonil budík na mobilu? Mě dneska... tak jsem musela jet pozdějším vlakem, naštěstí jsem přišla jen o ranní přednášku... jakto? :confused:
31. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
Nazdárek.
Tak to se mi teda nikdy nestalo, že by mi nezazvonil. Ale když jsem chodila na brigádu a měla jsem obavy, že by nemusel zazvonit, tak jsem si natáčela ještě jeden :sweat_smile: . Třebas ho neslyšela :wink: .
Jinak mě je dnes hrozně špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: , chodím na wc..., je mi nevolno, unavená, takže chci vidět, jak se naučím na zítřejší zkoušku, měla jsem se to učit dneska celej den, protože víc dní jsem na to neměla, hmmm a zatím neumím nic, ani to nemám dočteno, achjo :unamused:
31. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
me vcera jani..:grinning:
ale ais to bylo tim, ze se cely vypl..:grinning:
31. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
ahojky,
my dneska byli na prochajde,je tu krasne a vubec se mi nechtelo domu :grinning:
31. bře 2009 v 16:54  • Odpověz
a budik mi nezvoni jen kdyz ho zapomenu zapnout a nebo ho zamacknu :slight_smile:
31. bře 2009 v 16:55  • Odpověz
Na dole uvedených webových stránkách je k podepsání petice
# # # týkající se bezplatného očkování proti rakovině děložního čípku pro
# # # děvčata od 9 do 12 let.
# # # Pokud bude na petici 1 mil. podpisů, tak toto očkování zavede evropská
# # # unie bezplatně. Nic to nestojí, tak na to koukněte, podepište se a pošlete
# # # dalším lidem.
# # # http://www.cervicalcancerpetition.eu/
# # #
31. bře 2009 v 17:00  • Odpověz
ach jo,
vzdy kdyz tu jsem, tak sama :frowning2:
31. bře 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Tak, dojela jsem :slight_smile:
ten prevít byl nachystaný dobře, tak nevím, co mu přelítlo přes nos :slight_smile:
dneska mě potěšilo: byla jsem v bráně a byl tam chlap - to se hned tak nevidí :slight_smile: a taky jsem si koupila betynku a s radostí zjistila, že tam je reklama na manducu, týden respektu k porodu, paní, které jsem tu vyplnovala anketu o porodu tam má článek propagující rooming in a bonding, jako pomůcku k ms uvádějí kalíšek... paráda.
Na tu petici kouknu, ale nevím, jesi ji podepíšu... ono těch druhů rakovin je taky prý několik, a nejlepší ochrana je nestřídání partnerů, začínání se sexem ne ve 14 a podobně... jenže z takových prevencí žádná farmaceutická firma profitovat nebude, no :slight_smile: dneska jsem četla v lidovkách, že chtějí zavést prevenar, dobrovolně, ale hrazený... to je správný postup. :slight_smile:
31. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
Jani, tak super :slight_smile:
o prevenaru jsem taky slysela,kez by to proslo.
Jani, od kdy myslis ze bez obav muzu mit malou v manduce. Ne samozrejme na cely den, ale treba na hodinku,dve max. denne...
31. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Nevím, jak má manduca řešeno fixování hlavičky, ale asi moc ne, že... tak nějak asi od doby, kdy tu hlavičku bude jakž takž držet. Ono s těma nosítkama je to těžké, já nosila na kolíbku, takže hlavičku měla fixovanou, ale zas to prý není až tak dobré na nožky...
31. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
kdyz se tam rozepne takovy zip, tak to hlavicku docela drzi, jako ze tam neplanda, to ne. ale asi taky zadna slava to nebude. Ja to zatim jen vyzkousela, jinak to lezi doma a vyckavam. ale uz se tresu az ji vytahnu :dizzy_face:
Jinak ted mam za sebou hodinove zuzlani prsou. asi se beruska chtela tulit :slight_smile:
31. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
zase sama? :frowning2:
1. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
emi,uplne jsem te zapomnela informovat ze ta tvoje znama verrrunka od nas (klokanku) uz porodila, ale to uz asi urcite vis, uz ji totiz i pustili z porodky :grinning:. Vzpomnela jsem si na to az ted :sweat_smile:
1. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:
Tak se musím omluvit mobilu budíku... budík byl dobře, ale čas byl přehozený AM s PM a já si toho nevšimla... :rolling_eyes:
1. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
jezis,jani, to je smula :rolling_eyes: :angry:
1. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Ted už to je jedno, nic tak hrozného se nestalo... ještě jsem poděkovala malé, protože nebýt jejího dožadování se krmení, spala bych včera do osmi :grinning: a to už by bylo horší stihnout :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
:slight_smile:
pridala jsem aktualni bricho 14 dni po porodu :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Say, to máš super, koukám, že strie nic, co? Já mám fald doted, děsný, a strie sice blednou...no, ale furt lepší, že vlastně léto začíná skoro rok po porodu, takže to snad ještě stihnu nějak zatáhnout a strie vyblednou, rodit v dubnu, a za dva měsíce, no to byl s břichem nevylezla :grinning:

Jinak u nás to asi dopadne jako v tom filmu bláznivá školka, jak otec odešel z práce a zařídil si s kámošem škollu, chlap to s kikou umí líp než já - co se týče bavení, denního programu... Já furt visím na kompu, jako taky s ní poblbnu, ale chybí mi nápady a tak... no a jarek mi líčil, jak se včera měli fajně, lezli přes tunel, stavěli kostičky, četli si z knížky... pak ji vzal do nosítka, šli na procházku do parku, stavili se do zverimexu a koukali na zvířátka... a vsadím se, že ji doma lechtal a tak, a ona se smála na celé kolo :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
A to nemluvím o tom, že jsem přijela domů a byla skoro hotová teplá večeře :frowning2: já jsem fakt neschopná...
1. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
Jani, strie sice nemam na brise, ale na prdeli, stehnach a lytkach jo. Brisko vypada dobre, ale stejne neexistuje ze bych si v lete vysla v satickach. mam prdel a tlusty stehna a navic i krecaky. takze tak. A vaha se mi taky nejak zasekla a nemuzu se dostat pod 60 :frowning2:
Jani, to se ti jen zda, Jarek treba neni s kikou tak casto doma jako ty, tak jeste napady nevycerpal :wink:. a treba zrovna mu to kika vcera ulehcovala. Vzdyt mas muj obdiv co vse zvladas! Vubec nejsi neschopna,naopak!
1. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Och say, ty mi vždycky zvedneš náladu :wink: dík :wink: on to prostě bere jako vítané volno z práce, nemusí celý den sedět za kompem a vymýšlet, tak si s ní hraje... pro mě je ten komp zas naopak jediná komunikace se světem...
už jsem se bála, že nás taky potkala separační úzkost, ten minulý týden nebo předminulý to tak vypadalo... ale včera prý byla úplně v pohodě. tak asi to minule byly ty zuby, nebo nevím.

Váha určo ještě klesne :wink: vždyt kojíš a tak, to půjde dolů :wink:
1. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
presne tak jani,on to bere jako prijemne zpestreni, zmenu. Vubec bych to neresila :wink:. I kdyz to prijde lito...
no to doufam ze to jeste pujde dolu :grinning:. bych asi chtela velke zazraky 14 dnu po porodu :grinning:
1. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Určo to půjde dolů :wink:
Dneska si snad všichni uděláme nějakou procházku, svítí sluníčko :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem fakt nemocná :frowning2: , včera jsem měla střevní i žaludeční problémy, fakt děs. Musela jsem odvolat dvě zkoušky, co jsem měla na dnes nahlášený, bohužel až na pozdní data, takže je to na prd. Doufám, že už bude žaludek dnes v pohodě, včera jsem sice snědla jeden a půl rohlíku, ale stejně šel ven. Ale má to jedno pozitivum, shodila jsem dvě kila :wink: . Ještě dneska zalezu do postele. Včera jsem měla i teplotu 38,6, dneska by už být nemusela :angry: .
Jani my si všechny myslíme, že jsi šikovná, jako zvládat školu, dítě, domácnost... to jen tak někdo nedokáže :slight_smile: .
Say a ty máš po tom porodu fakt hezký bříško. Kila půjodu dolů, neboj, přece když se kojí, tak váha dolů jde jedna báseň :wink: .
1. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
holky dekuju za podporu :slight_smile:
jani,slunicko jo?u nas to vypada spis na dest :rolling_eyes:
anet,tak at je ti brzy uz dobre!!!! vubec ti to nezavidim :confounded:
1. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Anet, tak to je mazec, přeju brzké uzdravení... tak pěkně lež a dělej něco odpočinkového :wink:
Jo, tu je celkem pěkně, prý i včera bylo, což je fajn :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
tady vcera bylo take nadherne, ale dneska je to horsi. je sice teplo, ale vypada to ze kazdou chvili zacne prset a nebude to jen prehanka...
1. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
Tak u nás se to snad udrží, protože minulé dny, to byl furt samý déšt... my jdem plavčit, tak zatím :sunglasses:
1. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.