• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Jani, to není tajemství .. preeklampsie - a počínající eklampsie :pensive:
2. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
:frowning2: Ještěže jste oba v pořádku.
2. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
2. dub 2009 v 15:26 • rybacina
jani, no co v pořádku.. ale, že jsme vůbec živí .. :zipper_mouth:
2. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
obla, to sis taky uzila :pensive: :cry:

jani, ty se mas ze mas aspon tu skolu . my se kvuli tomu vcera dost osklive pohadali. neumela jsem asi spravne vyjadrit jak to myslim a citim a eda si ted neda vymluvit to ze jsem s malou rada a chce jit az dokojim na materskou. bohuzel to vypada ze to asi mysli vazne :sweat_smile:. ale ja nechci. chci si julinku uzit. Nejhorsi je ze ma takove kamarady ktere jsou sice starsi, okolo 30, ale uplny paka asi, nikdo z nich nedokaze pochopit ze jsem 14 dni po porodu, tak me maj za hysterku a kravu. No, ale proste kdyz jsem s manzou domluvena ze prijde na koupani, oni ho schvalne zdrzujou a pak se divi ze jsem nastvana. ja tady blazinec, od 12 jsem nejedla, mala spustila sirenu, do toho divokej pes a milacek na pivu :rolling_eyes: . Oni ho dokonce podporili v tom aby ode me odesel :frowning2:. Pritom jsem mu jen napsala ze je mi smutno, mam depresi a potrebuju pomoct, jestli by mohl jit. nejak ho tam rozebrali a on prisel a ze se chce rozejit. myslela jsem ze se zblaznim. Takze mala mi spala krasne, vzbudila se jen jednou a pak az v pul 9, ale ja cumakovala a brecela :pensive:
2. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
To je fakt... Dalo se tomu nějak zabránit? Kdyby na to třeba doktoři přišli dřív? Od kámoše ségra taky měla počínající preeklampsii, ale tam to stihli nějak podchytit dřív, taky šla na císaře dost rychle, ale předtím už ležela ve špitále a potom taky byla jakž takž v pořádku...
2. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
jani, né můj ex Dr. to zanedbal.. a neléčil.. výslovně jsem ho o to žádala.. :confounded: Jsem zdr. sestra.. tak vím, co a jak.. chtěla jsem alespoň diuretika na odvodnění .. to je přírodní pomoc, jak na ten vysoký tlak.. měla jsem šílený otoky.. nohy vypadaly jako s bérc. vředy, kůže mi prosakovala vodu.. praskala jsem.. a on nic.. postrašila ho až bílkovina v moči.. ale to už bylo ten den pozdě.. to jsem se tam dobelhala s tím, že je mi šíleně.. mám černo před očima, dunění v hlavě, pískání v uších, nemůžu dýchat a mám křeče do nohou.. jenže to už se volala rychlá.. než jsem šla na sál.. popraskaly mi žilky v očích, začala jsem rvácet z nosu, z uší.. bylo mi na zvracení a nemohla jsem v leže dýchat.. voda byla už na plicích a tím, že mi dali infuzi magnesia na snížení tlaku, mi do těla narvali ještě další vodu.. a to už to tělo nezvládlo.. začali mi praskat přívodné cévy do mozku a ztrácela jsem vědomí.. stihla jsem zavolat manžu.. a pak už si jen pamatuju střípky z probuzení na chodbě s šílenou bolestí a bezmocností a pak až ARO
2. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
say, neboj.. tohle všechno se srovná... je to tím, že jste oba v nové situaci, roli.. a teprve se oba naučíte zaujímat racionální postoj.. až nabereš jistotu a řádnej režim s Julinkou, nebudeš vystrašená, bezmocná a v depresi.. a Eda bude taky v poho.. je z toho vyjukanej.. on se stal tátou prakticky ze dne na den, břicho neměl a doma s ní 24 hodin taky není.. zvyká si, nemyslí to zle.. a taky v tom neumí chodit.
Hlavně všechno řeště v klidu.. a nehecujte se k hádkám. Srovná se to časem samo. Opravdu.. za měsíc už na to zapomenete. :wink:
2. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
Obla, to je mazec... :confounded:

say, souhlas s oblou...
Jinak mi to ale hlava nebere, vždyť jsi tu psala, jak tě skvěle podporoval při porodu, jak je super... co to jsou za idioti, ti jeho kamarádi? Teda, já jsem asi dost hysterka a taky nejdu daleko pro pár facek (obrazně :grinning: ), ale asi bych se blbě vypořádávala i s tím, že já jsem doma, ještě chcíplá po porodu, a on si jde borec s kámošema na pivo... A přece když slíbil, že přijde, tak snad má přijít, ne? anebo jako má dítě, těší se na něho, ale ono chvíli řve, tak zjistí, že to není ono nebo co? někdy mu ji nechej, at ví, co je starat se o mimino. a když bude volat, kde jsi, v klidu mu řekni, žes potkala kámošku a jste na kávě :rolling_eyes:
My jsme spolu 5 let, máme výborný vztah, ale s mimčem je to kolikrát o nervy, je to zkouška vztahu... taky jsem se kolikrát zhádali... takže bych si s ním zkusila sednout a pořádně promluvit... že prostě když se dohodnete, tak má přijít... vždyt to snad není takový problém rozloučit se s kamarády... nebo jo? :rolling_eyes:
ale s tou jeho mateřskou bych to až tak nezatracovala, já pak budu muset na praxi a už jsme s chlapem domluvení, nástup na rodičák. :slight_smile: Kika bude mít dva roky a myslím, že je potřebné pro oba, aby si sebe navzájem taky užili.
2. dub 2009 v 17:41  • Odpověz
Prave ze jsem to taky nechapala. Nevim co mu tam vsechno rekli, ale hodne me to mrzelo :pensive:
Mozna je to i moje vina, protoze jsem pak uz byla hodne neprijemna. ale stejne, melo by to v sestinedeli byt omluvitelny a kdyby ty kamaradi stalo za to, tak mu reknou, hele jdi domu a bud v klidu. a ne vem psa a jdi spat ke me :rolling_eyes:
2. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem fit a dnes jsem seděla celej den na bakalářkou a konečně ji dodělala, snad ji zítra dám mojí vedoucí a příští týden mi sdělí co a jak. Doufám, že tam nebudu mít moc blbostí, abych mi netrvaly opravy moc dlouho.
Jinak Jani hezkej článek, o tobě :slight_smile: .
A Say přeju pevný nervy a ať se vše uklidní. Ale opravu nechápu jeho postoj. Když už se jednou rozhodne, že s někým založí rodinu, tak snad má rozum, miminko není panenka... Přece se nemůže jen tak nechat ovlivnit kamarády a říct ti, že se chce rozejít :angry: . Ale ti jeho kamarádi jsou asi fakt pěkní tupci :confounded: . Určitě je potřeba abyste si to s klidnou hlavou vyjasnili. Věřím ale, že bude vše ok, že se blbě unáhlil.
2. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Say, já věřím že se to spraví :wink: třeba si o tom fakt pokecejte...
anet tak gratulace k dokončení, to je významný moment :slight_smile:
já jdu na poirota, dobrou :wink:
2. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
anet,blahopreju k dokoncene bakalarce a uzdraveni :wink:

Jani, koukam fotka v pase z clanku :grinning:. Krasna :slight_smile:

No, snad to bude ok. ted je to v pohode. ale bylo mi receno, ze nebude ve vztahu kde jsou hadky. no, v kterym nejsou. tak uvidime. dame tomu cas.
2. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
say nejsi hysterka ani nic podobneho....me by to nasralo stokrat vic...a chlapi jsou tupouni obcas...muj fil je uzasny...fakt jsem za nej rada,,,ale jakmile prijde ten jeho kamos, tak ma proste tak debilni kecy a zvasty a narazky.....oni si proste pred kamosema hrajou na drsnaky a kdyz jsou jen s nama, tak zvatlaji na miminko a tutununu......
ale ze ti teda pomoh, kdyz pristel s tim rozchodem.... :pensive:
2. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
Say, víš.. on to má chlap hozený trochu jinak.. hlavně hormonálně. Ty máš teď všechny myšlenky soustředěny na střed vesmíru - Julinku, přehodilo se to už v těhotenství a definitivně přestižením pupečním šňůry. Ale on ničím takovým neprošel. Teprve se s rolí otce sžívá, chce být dobrý táta, partner, zároveň neví, jak na to, nechce to zkazit .. a samozřejmě zase nechce jen přebalovat, bez možnosti ponechat si svou dřívější "svobodu". Mele se to v něm a protože neví co je správně, dá na všechno, co slyší - viz. kecy přihlouplých kamarádů, co ho jen silácky hecujou, protože doma mají okupační komando.

Ty jsi teď lítostivá, citlivá.. což je úplně normální a máš na to právo víc, než kdokoli jiný.. jasně, že by měl být podporou a útěchou. Ale stejně tak jí potřebuje on, možná právě ještě víc, než Ty..

Tím ho nechci omlouvat.. jen chci říct, že jste oba momentálně citově rozhození ze svého rodičovství.. ( s tím těšení nemá nic společného) a potřebujete se jen uklidnit, zvyknout si.. Opravdu. Neříkám to podle knížek, ale podle našeho vztahu s Ondrou.. a podle rozhovorů s ním. Musíte být k sobě milí, tolerantní, hodní.. a bude vše v pořádku. Povídejte si.. to je důležité. Ale v klidu, ne v histerických scénách. Bavte se o tom, co pociťujete, o radostech, i obavách. Pomůže to Vám oběma.

Držím palečky, bude zase dobře. :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
dekuju moc holky, hodne mi pomohlo uz to si tady o tom popovidat. Jste zlate :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
nechapu, proc si nenapsala vcera vecer, ze chces pokecat:slight_smile:
2. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
tak to vypadalo ze tu nikdo neni a nemela jsem naladu. pak mala chtela byt jen pricucla, tak jsem ji mela pres dve hodky na koze...
A co ty, Emco? V pohode?
2. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
ja jsme v pohode, kdybych se konecne VYSRALAAAAAAAAAAAA po osmi dneeeeeeeeeeech panebozeeeeeeee:grinning: :grinning: :grinning:
jinak super..dneska jsem zdrhla z prace ve dve jak Bozenka ze 3.A a stihla tolik veci, ze to az neni mozne, jak mi utika zivot pod rukama v praci:slight_smile:
2. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
tak zkus cipek :wink:
jj, v praci to utika (ten zivot) ani nevis jak.
jak jsi na tom se jmenama?
2. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
prave ze v praci vubec neutika...tam je den jak tyden..nic neudelam, nestihnu, nikam nejdu....a volno? uaaaa..dneska jsme stihli milion veci:-
jmena Dora a Šimon:slight_smile:
a jinak ted mam v sobe nejaky caj..uvidim...ale budu asi trhat rekordy...:grinning:
2. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
Krasny jmena :dizzy_face:
myslis ze cajik pomuze? :grinning:
mam v pc krasnou Julci fotku a ona mi sem nejde dat :frowning2:. Je moc velka :frowning2:
2. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
say meuz je mozna jedno, jestli pomuze, ja si uz za tech osm dni zvykla, ze proste chodit nebudu...:grinning: :grinning:
si vsichni menite fotky a ja pak nevim, s kym mam tu cest:grinning:
tak mi ji posli mejleem, ja ji zmensim
nebo si zadej
www.tinypics.com, nahrej si tu fotku, pak se ti ukaze, jestli ji chces ukazat, dej jo a stahni si ji:D
2. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
je,emi, ale to neni cesky :sweat_smile:. to ja na to nemam mozek :sweat_smile:
ale jestli mi do IP posles meil, poslu fotku :wink:
2. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: dyt das jen upload...:grinning:
no tak ja ti jdu psat...:grinning:
2. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz
ja na to proste nemam :grinning:
mam spoustu fotek v mobilu, ale neumim je dat do pc :grinning:
2. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
poslano :slight_smile:
2. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
say ja nemuzu z mojeho kompu posilat mejly s prilohou, ja si ji sem vlozim, tak hlidej prvni stranku a stahni si ji odsud jo??? to umis ne? napis pak, ze ji mas a ja ji smazu:slight_smile:
2. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
odkud ji stahnu? :confused: :sweat_smile:
2. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
nechces radsi moje prihlasovaci udaje? :grinning:
2. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.