• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no tady ji budu mit v albu...davam ji tam..
2. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
skvele, mam ji tam. moc dekuju :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
neni zac:slight_smile: ja se konecne naucila zmensovat fotky ve photoshopu, tak zmensuju jak silena..:grinning:
ti ukazu, jake jsme si vybrali obklady do koupelny..co reknes...ale fotky jsou hrozne tmave....:frowning2: jinak vypadaji hezky..tak sveze...:grinning:
2. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
no, pochlub se :slight_smile:

me si udelala hroznou radost :grinning:. ja jsem na tyhle veci hroznej antitalent :grinning:. zitra zkusim stahnout ty fotky z mobilu, ale jestli je instalacni cd v aj, tak jsem v prde.i :sweat_smile:
2. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
http://tinypic.com/view.php?pic=33berfq&s=5

http://tinypic.com/view.php?pic=2q9c57d&s=5 toho mojeho ksychtu si nevsimej:grinning:
tak chcem eurcite tu modrou podlahu a zelenou vanu..ale nevime, jak nakombinovat ty kytky..bud to dame na celou jednu stenu a zbytek ciste bile obklady, nebo bile obklady do vyse hlavy a pak pruh nebo dva tech kytek:slight_smile:
2. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
hm, to vypada velice zajimave! Ja jsem teda vic prizemni, ale vypada to fakt dobre. ale jak to vymyslet s kytkama nevim :grinning:
2. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
ja jsem rada, ze jsme nasli tohle a nic jineho uz nehledam...:grinning:
ja jsem vubec nemela predstavu, jakou bych chtela treba koupelnu...rikam si nejakou modrou..zelenou? no a bude oboji...:grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
my mame mramorove ruzovou :slight_smile:
2. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
tak edu uz mam skoro doma, tak ja se loucim a jeste jednou dekuju za tu fotku :wink:
Jdu delat kojnou :grinning:
2. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
tak dobrou :slight_smile:
2. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Dobré ráno :dizzy_face:
3. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Say, ještě k tomu, že nechce být ve vztahu kde jsou hádky. Trochu jsem nad tím přemýšlela, kdo z nás by chtěl dobrovolně být ve vztahu, kde jsou hádky? všichni se chtějí spíš nehádat. a na druhou stranu, kde ty hádky nejsou? takový vztah není. protože lidi mají různé názory, a když se neshodnou, většinou se hádají, čím palčivější, větší a bolestnější je ten problém, tím víc.
Ale ono je rozdíl výměna názorů, kde na sebe dva řvou "Ty jedna blbá krávo", nebo kde se tříská dveřma, s tím, kdy si dva sednou a řeknou si "Já to vidím jinak, ale proberem to spolu,"
Nikdy mě nenapadlo, že budu umět někdy, kdy bych nejradši vypěnila, umět říct proberem to spolu, promin, mám jiný názor... ale postupem času jsem k tomu došla, jednou, když jsme se bavili s tchánem o Izraeli (on si myslí, že když sleduje hlavní zpravodajství na nově, tak ví všecko), normálně bych ais mluvila trochu nakvašeně, nebo neřekla radši nic, ale prostě jsem mu řekla: promin, ale nesouhlasím s tebou a probrali jsme to. Ale to bylo jednou a s Jarkem se mi to teda ještě nepovedlo :grinning: na tchána se přece jen řvát nedá :grinning:
Nejhorší jsou taky rozmluvy, kdy jsou oba unavení, už předem naštvaní... my se ted s jarkem skoro nehádáme, ale když kika nechce spát a my už padáme únavou, to se zhádáme jedna dvě, pač jsme oba unavení...
Takže bych Edíkovi třeba řekla, že jsem hormonální šestinedělka a částečně mě nemá brát vážně, ale na druhou stranu bych si chtěla promluvit o tom a tom, nehádat se, říct si nějaká pravidla a tak... To jen tak, mám filosofská ráno :sweat_smile:
3. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Ufff, Kika je mistr klávesových zkratek... hrábla do klávesnice a okamžitě se mi zmenšilo tady to písmo, že jsem nic nepřečetla :grinning: zpátky to nahodit bylo celkem složité :grinning:
3. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
jani,dekuju :slight_smile:
kika je sikulka :grinning:
3. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
Say, není zač :slight_smile:
ach jo, trochu se bojím úterka. Jarek volal, že nemůže být tentorkát doma, takže jestli bych nepoprosila mamku, aby hlídala. mamka ale neví, jesi volno dostane. Takže kdyby ne, malou by hlídal tchán. A toho se trochu bojím...
U nich jsme méně často než u našich, takže kika je vídá tak jednou za 10-14 dnů, a minule a předminule když ji vzal, tak se rozeřvala, nevím proč. Někdy ale mám dojem, že si pořád myslí, že je to malé spící miminko, které když je náhodou vzhůru, hraje si pěkně s plyšovými hračkami a pěnovými kostičkami... a když ji tchán měl na rukách, tak ji vlastně vždycky uspával. jenže ona prostě už přes den skoro nespí!
Tak nevím, jak mu na jedné straně vysvětli, že sice na ni dávat bacha, ale ne že ji furt bude držet zadek, protože už hodně věcí zvládne. a taky, že nejvíc ji zajímají pet flašky, prupisky, obaly krémů a tak - všecko tohle oni ji berou, pač to je fuj... Ono dobře to vystihla jarkova sestřenice - naši rodiče už v určitém věku ty děti nestíhají, děti jsou rychlé, vyžadujou furt zábavu, něco nového, akci a tak, a ti starší rodiče už spíš chtějí mít ten svůj klid, uvařit si kávu... tak doufám, že mamka dostane volno :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
ty jo,Jani, to je prekerni situace... :confounded:
ale treba to klapne jeste jarkovi nebo te mamce :wink:. Nadeje umira posledni.
U nas zatim pohoda :slight_smile:
3. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Taky škoda, že nemůžou vzít kočárek a jít ven, nesnesli by ho z toho 4. patra... leda s nosítkem, zatím si troufla jen kámoška :slight_smile: kdyby hlídala mamka, zkusím ji to naučit. Sporťák bude už lehčí, ale teď v něm zatím není, nesedí a ani nemá tendence sedat.
Ale fajně to s kočárkem vyšlo, přes zimu se do něho vlezla, no a ted na jaro / léto už bude sporťák :slight_smile:

Tak to je dobře, že je pohoda :wink:
3. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
Do :grinning: bré poledne..
tak jsem se opět vrátili z písku.. mám ho snad i mezi zubama.. dostal k obědu rybu a šel "hají".
Já tu mám šůring..ačkoli se mi vůbec nechce.. ještě musím vařit na zítra.. do toho se psychicky připravit na večer, kdy jdu hlídat 8m synovečka.. a až to všechno zvládnu.. půjdu na balkon s kávou, knížkou a asi i plným košem prádla :slight_smile:)

Naštěstí mě to sluníčko nabíjí :slight_smile:

S Jani ohledně konfliktů souhlasím.. jenže někdy bohužel ani to kolikrát 100% nezabírá :grinning: viz. má tchýně. Ačkoli jsem slušná, taktní a myslím si velmi klidná při našich "rozhovorech" (rozuměj - ona již téměř vříská, já s poloúsměvem a přivřenýma očima mlčím).. výsledek je stejně nahouby. Protože některého člověka urazí již jen to, že ten názor vůbec máš, nedejbože když je silně odlišný od toho jeho. Už kolikrát, i přesto, že jsem si drtila ret zuby a v dlaních lámala články prstů, abych nebouchla.. ano, i přesto, že jsem byla ledově klidná a za svým názorem jsem si stála.. přesto jsem byla označena, za zlou, bez úcty a drzou. (Upozornění - tchýně si mě občas plete s kamarádkou, nebo dcerou - nepovažuji se ani za jedno).
To je fuk, mstím se alespoň kytce (jazyk) .. chci tím jen říct, že i když se člověk kolikrát drží, má snahu empatie a pochopení názorů, projevů.. toho druhého.. přesto je mu to prostě k prdu, protože, pokud je na jiné vlně (nedejbože z jiné planety jako tchýně) .. nedomluvíte se.. ba naopak.. budete mít co dělat, abyste se nesežrali. :grinning:
3. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
Ty vado, co to máš za tchýni? co na tobě může být tak hrozného?
To je fakt, když na jedné straně absolutně není snaha, pak je to těžké. Ale ty jsi stejně vítěz, nenechala ses vyprovokovat, stojíš si za svým.
3. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
jani , naprosto všechno - lohla jsem jí synátora :slight_smile:)) :grinning: Ono je to hlavně o tom, že pocházím z úplně jinak mentálně založený rodiny.. je to fakt absolutně jinak. Jsem prostě naučená a vychovaná od našeich a v tom je ten základní háček. Samozřejmě se to přidává do spojitosti s výchovou malého a tak. Já byla zásadně proti dudlíku, ona říkala, že děti mají dudlík mít, že jinak to nejsou miminka.. a tak mu ho při hlídání rvala (upozorňuju, že už chtěla v porodnici).. a teď se ho pomalu nemůžeme zbavit..

Jsou to prostě různé věci, třeba jako, že můj názor je to, že nerozbaluji a nehodlám rozbalovat Ondrovu korespondeci, byť se to týká třebas nás obou.. ale je to adresované JEMU, tudíž mi to nepřísluší. Dostala jsem zjeba, že mu do toho nelezu. Když jsem vysvětlila, že my jsme to doma nedělali a že to nehodlám dělat, protože je to slušnost.. byla jsem za blbku. Další.. Rodinná sešlost (jejich) .. a tch. na mě spustí předevšemi, jako na malou holku.. že je na mě naštvaná a že si semnou musí promluvit. Tak jsem jí řekla, že když má potřebu řešit to před publikem, může spustit rovnou, že si nejsem vědoma ničeho, co by tedy ostatní nemohli slyšet.. vyklopila úplnou blbost, která ještě k tomu nebyla pravdivá ( osoba, co kecala, tam byla také).. Opět jsem jí řekla svou verzi (pravdivou, navíc u toho při tom "incidentu" byla) a že si, i přes jejich mínění, za svým názorem stojím a že si přeji příště tohle řešit s konkrétní osobou mezi čtyřma očima, než řešit před obecenstvem a ještě naprostý "off topic". Byla jsem za drzou a podlou. :grinning:

Ále, to máš jedno.. těch situací prosímtě je.. Mou zbraní je slušnost a klid, i když to prostě na některé jedince nefunguje.. mně to pomáhá a myslím si své. To mi stačí.. nemám zapotřebí leštit své ego nad něčím takovým.. :wink:
3. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Seš dobrá, já bych měla chut ji liskat. Jak často se vidíte?
Tchánovci taky vždycky mysleli, že u nich budem bydlet, ale já to nevidím nijak růžově, přesně jak píšeš, ty rozdíly v mentalitě tam jsou. A čím víc bychom se viděli, tím víc by to vylízalo na povrch.
3. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jani, přesně tak.. vždy to bude mladí vs. "staří" .. je to o zkušenostech, vědomostech, možnostech.. a pak jsou zbytečné konflikty kterým lze předcházet posíláním pohledů k Vánocům a Velikonocům.. :wink:

No, dříve jsme se vídali až nezdravě moc .. ale v rámci uchování si duševního zdraví a také z důvodu NAŠÍ časové vytíženosti to omezujeme v průměru na cca. 2x za čtrnáct dní.. což považuji za max. úspěch. :dizzy_face:
3. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
pozn. mě by k naplnění kontaktu stačili ty pohledy..
3. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
:sweat_smile: Mě někdy připadá, že bych si s tchánovcema stejně neměla co říct. Jejich konverzace se točí okolo zahrady, co koupili, širokého příbuzenstva, kdo kde umřel, oženil se, rozvedl se - já ty lidi vůbec neznám a jsem jak outsider. probírají, kdo jde po chodníku, čí auto to jelo... a třeba mě mrzí, když dojedeme v neděli na oběd, tchán si pustí televizní debatu. to mi přijde jako trochu neúcta k návštěve, já si taky nepouštím letecké katastrofy, když tu jsou. a o našem naprosto rozdílném názoru na politiku nemluvě :grinning: anebo k nim naprosto neočekávaně jezdí návštěvy, no to by mě urvalo...
3. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
obla, to musi bejt hrozne :sweat_smile: :confounded: :frowning2: . ale hezky si to napsala, vykouzlilo mi to usmev na rtech :sweat_smile::grinning:

ja bych nechtela bydlet se zadnyma pribuznyma,ani s jedne strany. Bohate mi staci ty navstevy :grinning:

My se akorat vratili z mesta :slight_smile:. ted cekame az prijde mamka a jdeme na prochazku i se psem, at z toho neco ma :slight_smile:

jani, ten kocarek ve 4. patre kdy ho musite snaset by me asi stval... Nemate tam kocarkarnu?
3. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Ach jo holky, štve mě to, je tak hezky, a já sedím doma... a i kdybych chtěla jít ven, i s tím nosítkem, tak tu skoro nikoho neznám, tam budu čumákovat mezi těma blondatýma upravenýma maminkama :angry:
nějaký sklep tu je, ale nemám k němu důvěru... po tom, co nám už dvakrát vlezli do auta a v baráku nahoře se scházeli fetáci, tak nemám důvěru k žádným společným zařízením...
3. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jani, .. :slight_smile: časem otupí i ostrý břit .. :grinning:

Say, ono je to úsměvné možná víc, než se jeví.. :grinning: Ale je fakt, že kolikrát mám hlavu nateklou vztekem, upocené ruce a na jazyku plno keců.. ale pak si zase řeknu, že pro svůj duševní klid mi stačí jen myšlenky.. a tak to většinou ignorací přejdu. :wink:

No.. mladej spal jen 1,5 h .. tak jsem teda hotová.. nic jsem nestihla, natož balkon a knihu.. a ještě ke všemu má zvýšenou teplotu.. ach ty stoličky. Tak jsem mu pustila krtka.. já půjdu teda douklidit a ven půjdeme až později.
3. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
aha, to je blby :frowning2:. My takhle mame kocar v susarne. Lepsi nez nic, sjedu vytahem jen s malou v naruci. nedovedu si predstavit ze bych s malou nemohla jentak vyrazit s kocarem.
a jestli te to janco uklidni, tak ja jezdim na prochazky taky sama a jen tise zavidim kdyz jdou treba 2-3 maminky spolu. Ale ted se pres konika bavime s nejakyma strakonicandama, tak az odrodi a vzpamatuji se z porodu, tak cekam ze bysme se mohli seznamit. Tak uvidime :slight_smile:
3. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Obla tu hodku a půl bych brala, kika nespí už několik týdnů přes den vůbec... fakt vůbec. max 10 minut.
3. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
jejda, to se mam na co tesit, co vas posloucham :sweat_smile:. Jak se takove nespave ditko zabavuje? :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.