• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Jsem se na to dívala, to jsou hlavně lokality, kde bychom teda bydlet nechtěli - Dubina a tak, jenže oni to mají tak pěkně zidealizované...tchánovci z vesnice, ti si život ve městě nedovedou vůbec představit, no a s našima jsem sice bydlela na sídlišti, ale v části, která byla klidná, sousedi tam žijou, stejně jako naši, už 25 let, všichni se dobře znají, nic moc se tam nemění, slušní lidi... a oni si asi myslí, že to je tak všude...
Ale já tam prostě bydlet nechci. Tady je nám dobře.
6. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
takove klidne sidliste mame my. v baraku jen duchodci ktery tu bydli od doby co se barak postavil, kazdej zna kazdyho, jsou stejne stary. okoli klidne, aut malo, kousik odtud les... ale bohuzel to tak neni vsude.
Tak Jani pockejte a snazte se jim to nejak vysvetlit. Ach jo, proc ty "stary" musi do vseho tak kecat... :frowning2:
6. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Tak to máte fajn :slight_smile:
My už jsme jim svoje vysvětlili. A tím končíme :slight_smile:
6. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
Čááááu kočky :slight_smile:
Víkend za náma.. byl akční.. v sobotu jsme byli v Lesoparku, včera jsme dělali jarní úklid.. maličkýho měli venku odpo tchánovci. My dělali tzv. letecký den.. komplet i skříně a tak.. Konec byla až ve 21:45 :fearful: :zipper_mouth: Jsem taky mrtvá...
6. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
taky jsem chtěla dneska uklízet... ale když jsem žehlila, Kika tahala za kabel od žehličky, tak jsem to radši vzdala... počkám na chlapa, at ji zabaví :slight_smile:
6. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
jani ser na ne a vubec je neposlouchej a nic si z nich nedelej...!
dyt kolik jim je...to je jak kdybys je poslouchala, v cem mas chodit oblecena..a kazdou nedeli pecenou kachnu ne?
jste mladi a podle toho vychovavate..
ser na ne..to nema smysl....at si povidaji coc chcou a ty s Kikou klidne litej do rana..pokud citis, ze ji to nevadi...
a jinak proc si brat hypo na byt????? dio kriste..se zadluzis do konce zivota kvuli tomu, abys slysela jak soused nad tebou cura do hajzliku?
6. dub 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Emi já si z toho až tak nic nedělám, už jsem si na takové řeči zvykla... ale myslela jsem, že třeba rodičům někdy dojde, že jejich děti už dospěly, ale to je asi utopie.
S tím zadlužením - tak nějak, kdyby nám někdo tu hypotéku dal, z čeho bychom ji tak asi spláceli? Máme ted příjmy, kdy je to takové vyrovnané, příjmy stejné jak výdaje... takže se nebudu uskrovnovat a jíst suché housky proto, abych bydlela v 12. patře někde vedle pošahaných sousedů, v místě, kde je všude daleko, v bytě, který bychom celý stejně nevyužili, jen protože byty náhodou zlevnily, a celý život splácela hypotéku :angry:
To je nejlepší, jak rodiče vychovávají ve smyslu nikomu nebud nic dlužen, mamka ještě minulý týden, to jsme se ale bavili o něčem úplně jiném, sama říkala: "No, my jsme taky byli 20 let v nájmu a byt jsme si koupili, až jsme na to měli" (vzniklo družstvo atd). No a za týden si notujou s tchánovcema a najednou úplně otočí...
6. dub 2009 v 17:13  • Odpověz
no s tim bytem je to fakt gol..zadluzit se s bytem..:grinning:
kdyz uz, tak si poradne promyslet, kde chci bydlet a postavit...nemusi to byt hned...staci casem..vsak neumirate:slight_smile:
my si rekonstruujeme koupelnu, takze jeste minimalne tri roky se neodstehujem..a kdyz jo, tak urcite ne do hypotekoveho bytu....
me staci, kdyz presne v deset pousti soused vodopady do zachodu..:grinning: to si vzdycky rikam " uz vim, v cem je kouzlo rodinnych domu":grinning:
a s tou vychovou...libit se to kompletne vsem nikdy nebude....ale je to tvoje vec:slight_smile: at si tchanovic udelaj svoje dite a davaj ho v sest spat:grinning:
6. dub 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
Tak jasně, oni už vychovali, teď jsme na řadě my. Že tchánovcům do toho taky kecala jejich máma, a oni v lecčems asi ustoupili, ještě neznamená, že ted si to vynahradí tím samým a budem ustupovat my.
oni ví, že já bych se ozvala, proto toho přede mnou moc neříkaj, to jen před Jarkem. On zas řekne svůj názor a pak to pouští jedním uchem tam a druhým ven. A naše už si nějak srovnám, oni ví, že za svým si stojím.
6. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahojte.. :slight_smile:
no jeste ze bydlime tak daleko od rodicu, jak to tak ctu...
neni vam taky dneska smutno? :frowning2:
6. dub 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
Mě akorát dneska třeštilo v hlavě, mám rýmu, tak asi z toho...
jaktože ti je smutno, maji?
6. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
nevim, nejak mi vsechno prerusta pres hlavu :frowning2: ale to uz trva delsi dobu a nejsu schopna s tim nic udelat...teda schopna bych byla ale nechce se... :frowning2: :frowning2: no a vubec, kdyz sem napisu, prijde mi ze nikdo nikdy nereaguje ani nepozdravi...Vecne su sama doma s Tobikem (krom vikendu teda) a jen se mi tu hromadi prace, protoze ja cumim celej den do blba (kdyz zrovna neskladam kosticky,nekojim nebo necucim do pocitace..) :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
dnes jsem nebyla ani schopna dojit do skoly...myslela jsem si, co vsechno za ten den volna nezvladnu...no a za hodinu je Martin doma a mu muzu rict tak maximalne "cau lasko, dnes jsem zase nic neudelala" :frowning2:
6. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
koukam, ze uz jsme zase za pulkou diskuze, pres 5000 prispevku :slight_smile:
6. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
no a to je vse, jdu aspon dite umyt at nejsu aj za neschopnou matku :frowning2:
6. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
maji, neboj to zvladnes.
:zipper_mouth:
6. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
adel, no co mi zbyde... :slight_smile: dik :slight_smile:
6. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
Martin ti s malym pomuze a budes mit chvilku pro sebe
6. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
a uz fakt mizim, omlouvam se za srceryvny prispevky, uz jsem to ze sebe potrebovala dostat :slight_smile:
6. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Maji, věř mi, že jsme na tom podobně... Bordel tu je jak v tanku, ale já to prostě nezvládám, ještě uklízet... malá se po mně plazí, nebo se plazí po něčem jiném, kde ji musím usměrňovat, připadá mi, že fakt nedokážu vymyslet nic, čím bych ji zabavila :confounded: tedka aspon usnula, tak uklízíme a jdu dělat večeři...
A jinak mám komp zapnutý permanentně, takže tu jsem velmi často, a taky mi připadá, že se někdo občas ozve...
Přijď někdy na kafčo :wink: třeba ve čtvrtek :slight_smile: Kika chce vidět ženicha :wink:
6. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
kdyby byl cas, prisla bych rada, ale nadejne to vidim az tak za 14 dni,no jo, absolvak se blizi a do neho potrebuju mit dost veci hotovych... :sweat_smile:
6. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
Tobik je protiva, asi ho dnes koupat nebudu a zkusim ho jit dat spat... :rolling_eyes:
6. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
no a uz zas tu sedim a nic nedelam :grinning:
autor
tak jo :slight_smile:
Kika spala asi 10 minut, zas řev, super :rolling_eyes:
hura, zachrana prisla...a hned jsem dostala zdupa, ze je tobik neumytej a ja jsem nic neudelala :frowning2:
6. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
dobrý no :frowning2: To chlap naštěstí neřiká, pač jak tu párkrát s kikou byl, taky se mu stalo, že udělal úplné prd... je martin s tobíkem často sám doma?
6. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jééé, holky to mě mrzí .. :(
Ještě, že mám chlapa naprosto dokonalého, zlatého .. až "neskutečného".

Je fakt, že jsou dny, kdy jsem jako motorová myš a od rána se nezastavím.. a celkem mě to naplňuje. Naopak jsou zase dny, kdy jsem naprosto hotová, jen co otevřu ráno oči.

Ale teď, co se udělalo teplo je všechno lepší.. lepší nálada, více možností, co dělat. S Ondráškem jsme teď ve svém živlu.. Spousta lumpáren a tak, každý den se snažím vymyslet nějaký program. Jsme hodně venku.. na hřišti a v lesoparku,

Teď si prohlíží Méďu Pusíka a zachvilku zahučí do postýlky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
jani, docela casto, jenze on stiha aj nemozny..takze su vzdycky za debila, ze ja nezvladam nic :frowning2:
obla, no ja si taky nemuzu stezovat, je zlatej, ale lehce haklivej na moji lenost :sweat_smile:
6. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
maji, víš co pomáhá..? Odměny.. stačí si říct, že si něco dopřeješ až budeš mít to a to a to .. u mě je to balkon, káva, kniha.. :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
u me je to aspon 5 hodin nerusenyho spanku...takze zase nic :grinning: ne..je fakt, ze to docela pomaha, jenomze jaksi nemam moc cim se motivovat...jo takhle vedet, ze az budu mit napsany prace do skoly, treba pujdu a koupim si krasny letni boticky, to by bylo...jenze na to ted nemame :confounded:
6. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.