• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
maji,.. tak mě ke štěstí postačí i kus bábovky, co si sama uklohnim :slight_smile:)))
Nezoufej, je to tou únavou.. že vůbec nespiš pravidelně a kvalitně.. :wink: To nemůžeš být nabouchaná energií. :wink:
6. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
oprava mně :rolling_eyes:
6. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
no dnes to jeste vidim na dlouho, tak zitra asi te energie taky dvakrat moc nebude :frowning2: asi trpim jarni unavou :grinning:
6. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Obla s těma odměnama to je fajn nápad, občas jsem to taky praktikovala, jakože se naučím těhle 10 stran a pak si dočtu Agathu Christie nebo tak něco.
Tak mi pověz, co všecko možného s Ondráškem děláte? Abych pak měla nějaké nápady... Jak ještě zabavit to moje lezoucí mimušo? Já mám pocit, že buď mě nepotřebuje, a pak ji zaujme třeba čára na linoleu, anebo mě potřebuje a pak ji nezaujme skoro nic jiného než kojení. Rostou jí asi další zuby a taky jsem si všimla, že si zubama asi poranila ret, jak dneska zas zhučela při svém nemotorném stavění o stůl :confounded:
6. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Tak dobrou noc :slight_smile:
6. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
no tak zaclo to tim, ze mela tu kylu, pak ze je tehotna, pak porad krvacela a myslim, ze ji rekli, ze tusi, ze by to mohl byt hematom..mela se setrit a tak a pak sla na kontrolu k Apolinari..tam ji rekli ze ok, ze ma jit k doktorce..tak sla a ta ji nasla, ze mela dvojcata, ale jedno z nich umrelo...
do toho ten hematom a jeste ji nasli i nabeh na zanet slepeho streva...
no ted je u Apo, hematom mel 9 cm, ted uz ma snad jen 8..a mimino ma asi 8,5 cm....
no dali ji neco na ten hematom, takze silene krvaci a je uplne zelena a ma 53 kg..kdyz pujde pod 50, tak dostane transfuzi....
super je, ze ji to u Apolinare nenasli to dvojce a jako bonusi ji ted ztratili vysledky krve.... :rolling_eyes:
6. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Ty bláho, no prostě všude profíci... :zipper_mouth:
Tak ji vzkaž at se drží...
6. dub 2009 ve 22:35  • Odpověz
me prijde, ze jsou vsichni doktori jak zfetovani posledni dobou...:grinning:
6. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
brrrr :confounded:
6. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz
ale kamoska se dostala do Podoli k nedonosencum, tak rikala, ze me tam protlaci...:grinning: jsem zvedava :sweat_smile:
6. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
Já hlasuju za vrchlabí...
jdu, jinak zítra zas zaspím. dobrou :slight_smile:
6. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz
tak vsehcno nejlepsi Kiki :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. dub 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
vyřídím. dobrou :slight_smile:
6. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz
no tak to je sila, drzim palce at vsechno dobre dopadne!!!
7. dub 2009 v 06:59  • Odpověz
autor
Pěkné ráno, kde zase jste?
Chlapovi taky něco uložit za úkol :sweat_smile: potřebuju do školy jeden wordovský soubor, co jsem si předpřipravila doma a uložila do úschovny školního systému, at sebou nemusím tahat flashky cd nebo tak. Ale ráno jsem si vzpomněla, že ten soubor je udělaný v nových officech a ve škole by nemusel jít otevřít. říkám chlapovi, at mi to uloží ještě jednou doma ve staré verzi wordu a pošle mailem. ted otvírám mail - no ne že je to tam zas ve staré verzi? naštěstí se mi to podařilo otevřít v nějakém obyčejném poznámkovém bloku. Kdyby ne,po příjezdu domů ho vlastnoručně uškrtím :grinning:
7. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
Jani, to je dobry :grinning:

Sabs drzim palce, snad bude mit vse ok

Emi, kde mas bricho :confused:

Maji,uz je lip?
7. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Uf, vaří se mi mozkové závity, zrovna píšem testovou zprávu :grinning: ale už ji mám skoro hotovou a času je dost :slight_smile:
Emi, kde tu fazoli nosíš? v hlavě?
7. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Emčo, čtu tě průběžně na AP. To je hnus, ty příběhy, co teď vyplouvaj :frowning2:
7. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Brý dopolko..
Jsem od rána akční .. :grinning: Už jen vytřu.. terminátor chrní, byli jsme venku naškubat břízku a pak jsme ji doma zdobili.. Měli jste ho vidět, ten byl důležitej :grinning: a děsně se snažil .. s jazykem vystrčeným venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jani, no my hodně čteme, zpíváme, pořádáme diskošky.. převlíkáme se, stavíme lego, kostky, hrajeme divadlo, stavíme bunkry, uklízíme a vaříme. A teď, co je krásně, jsme pořád venku. :wink: Buď na hřišti s dětma, nebo na procházce se psem.. a nejvíc v zooparku. Většinou pěšo, občas s tříkolkou.. výjimečně s kočárem. :slight_smile:

No já teď upeču bábovku, až se vrátí velkej z práce, dostane malého.. a já půjdu udělat mé babičce jarní úklid.. (okna, ...) tak ať mám sebou nějakej proviant. Červené lambrusco už čeká ve sbalené tašce :slight_smile:))
7. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Emčo, dej si ty chleby alespoň 4 : ))) :sweat_smile:
7. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
:grinning: :grinning: vy jste teda podporovatelky...ja si fakt najivne myslela, ze mi budete psat, ze uz roste..nemluvim o tom, ze jsem ho co nejvic vyfoukla...:grinning:
7. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Emčo, jojojojo, roste :grinning: :grinning: to přijde :wink:
furt lepší než už ted se nemoct ohnout, ne? :slight_smile:
7. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Tak jo, přeju hezký den, ke kompu už se asi nedostanu - teda dneska :grinning: ted si jdu sednout do studovny a číst :grinning: a předtím ještě na záchod odsávat :grinning:
7. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
Holky, ja dneska nic nestiham. julca mi spala jen v kocarku,jinak kouka, tak se ji snazim venovat. do toho endik zlobi, ja uz padam unavou...
7. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
say, kdybys nebyla tak daleko, hned bych ti sla povozit at si odpocines :frowning2: nemuzes dat Julinku aspon na hodinku mamce nebo nekomu a natahnout se?
7. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
a to ona by mamka prisla, kdyz me se ji nejak nechce volat. Prijde zitra rano a bude tu se mnou cely dop, tak at si odpocine :slight_smile:
V manduce se malinke moc libi, dneska jsme chvili testovali :dizzy_face:
a taky od vcera trosku dudlame dudlik, prosim, neukamenovat :grinning:. ja jsem za nej rada.

a co tobik Maji? jsi hodna ze bys bejvala povozila :dizzy_face:
7. dub 2009 v 17:53  • Odpověz
Tobik taky dudla dudel od mala, kdyz uz nezabiralo nic jinyho, tak ten jo :slight_smile: tak aspon zitra budes mit pohodu :slight_smile:
7. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
jj,mamka je na to hodna :slight_smile:
co skola maji? a hlavne svatba :dizzy_face:
7. dub 2009 v 18:11  • Odpověz
Holky já jsem kaput :unamused: . Ale koukám, že jarní únava nás přemáhá všechny... Už mi zbývají jen dvě zkoušky, to je jediný pozitivum. Akorát na tu čtvrteční teda asi nebudu moc připravená, protože je to ekonomie a je to hrůzu, už na gymplu jsem ji nesnášela, strašně blbě se mi to učí. Navíc, když je venku tak krásně, tak jsem taková lenošná :sweat_smile:.
Ale mám taky jedno pozitivum. Dnes jsem byla za vedoucí bakalářky a pochválila mě :sunglasses: :grinning: , prý jsem šikula :grinning: a že mě bude hodnotit kladně. Musím akorát něco trochu dodělat do závěru, takže zkusím ještě napsat do některých organizací, o kterých píšu, no a taky musím přečíslovat stránky. A když to dobře půjde příští týden ju nechám svázat a odevzdám :dizzy_face: a pak už "jen" příprava na státnice.
7. dub 2009 v 18:11  • Odpověz
anet,tak super :wink: . to jsi sikovna :slight_smile:
7. dub 2009 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.